ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    4

    ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

    Καλημέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ!

    Ονομάζομαι Κατερίνα, είμαι από την Θεσσαλονίκη και κουβαλώ πάνω μου 125 κιλά.
    Πάντα είχα πρόβλημα με τα κιλά μου, αλλά ποτέ δεν είχα φτάσει σε αυτό το σημείο... Δίαιτες, δίαιτες, δίαιτες και... φτου κι απ' την αρχή...
    Πλέον τα κιλά μου με κουράζουν και... είμαι μόλις 25 ετών!
    Αποφάσισα να απευθυνθώ στο φόρουμ για να με βοηθήσουν οι πιο παλιοί και έμπειροι στον τομέα της βαριατρικής.
    Σκέφτομαι να επισκεφθώ κάποιον γιατρό στην Θεσσαλονίκη ώστε να μου προτείνει την καταλληλότερη επέμβαση για εμένα.
    Αντιλαμβάνομαι ότι δεν μπορεί να γίνει διαφήμιση μέσω του φόρουμ, οπότε εάν κάποιος έχει την διάθεση πέρα από συμβουλές να μου προτείνει και κάποιον καλό γιατρό, ας μου στείλει ένα πμ, θα με βοηθούσε πραγματικά πολύ στην αναζήτηση...

    Ιδέες; Σκέψεις; Συμβουλές;;;

    Ευχαριστώ, τις καλημέρες μου!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Καλη αρχη στην προσπαθεια σου!
    Δεν ξερω καποιον γιατρο στην Θεσσαλονικη το μονο που εχω να πω ειναι οτι αν μου ελεγες να μπω και τωρα αυτη την στιγμη χειρουργειο και να ξανακανω την επεμβαση, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!

    Εχει η αλλαξει η ζωη μου! Επιτελους μπορω να δειξω τον εαυτο μου και τον χαρακτηρα μου χωρις να με βαραινει αυτο το ΤΕΡΑΣΤΙΟ παλτο βαρους!!
    Εχω ακομα πολλα κιλα να χασω αλλα απο τωρα βλεπω οτι απο μονη μου, χωρις να το σκεφτω, φαινεται το ποια πραγματικα ειμαι! Δεν ξερω αν νιωθεις το ιδιο, εγω παντως ειχα τον χαρακτηρα μου σε ενα κλουβι κλεισμενο για πααααρααα πολλα χρονια!!
    Τωρα πλεον δεν με νιαζει τιποτα! Βγαινω καθε μερα, το καλοκαιρι που το μισουσα, φετος το λατρεψα, δεν θελω πια να καλυβομαι με ενα σωρο ρουχα και οσον αφορα το αντιθετο φυλο, ας μην το παω καλυτερα απο εκει γιατι δεν θα ξερω απο που να αρχισω και που να τελειωσω!!!
    χαχααχαχχαχααχαχχαχ

    Για εμενα αλλαξε η ζωη μου και νομιζω θα αλλαξει και αλλο!!!! Πως να το εξηγησω...??? Ειναι, λες και ανθισα!!! χαχαχαχαχαχαχα
    Ακουγεται χαζο αλλα ετσι ειναι!!!! χαχαχαχαχαχαχα
    Ειμαι 23 χρονων και νομιζω και εσυ αν την κανεις τωρα θα εχεις ολο τον κοσμο δικο σου!! Δεν εννοω οτι αν καποιος ειναι μεγαλυτερος δεν θα μπορει να κανει αυτα που θελει αλλα οσο πιο γρηγορα την κανεις τοσο πιο γρηγορα θα νιωσεις το θαυμα!!!
    Βεβαιως μπορεις να προσπαθησεις και με σωστη διατροφη και ασκηση, μαζι σου ειμαι και σε αυτο!! Απλα αν θες να νιωσεις και μια σιγουρια και ενα "σπρωξιμο" οπως ηθελα εγω (γιατι η επεμβαση απο μονη της δεν σου λυνει τα χερια να το ξερεις!!) τοτε σου λεω καντην οσο ειναι ακομα νωρις και τα ταμεια χρηματοδοτουν αυτες τις επεμβασεις!!

    Καλο ψαξιμο και ευχομαι να κανεις αυτο που πραγματικα θες!!! Για οτι θελεις εδω ειμαι!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Καλωσήρθες,έχεις προσωπικό μήνυμα

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    4
    WOW ευχαριστώ για την ενθάρρυνση!!! Νομίζω ότι "αγγίζεις" με ακρίβεια την ψυχολογία μου! Να είσαι καλά!
    Stelios ευχαριστώ για το πμ! Περιεκτικότατος και σαφής!

    Και οι 2 έχετε πμ

    :starhit:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Χαχαχαχαχ τιποτα αγαπη μου!!
    Οπως τα ειπαμε!!
    Με το χαμογελο στα χειλει και ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΒΛΑΚΕΙΕΕΕΣ!!
    Οταν εχεις νεοτερα στειλε μου!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •