Ας συστηθώ κι εγώ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Ακριβώς τα ίδια συναισθήματα και τις ίδιες σκέψεις έχω κι εγω, Ελπιδάκι! Τιμωρώ τον εαυτό μου με άσχημο τρόπο ακόμη και για πράγματα που ουσιαστικά δεν φταίω εγώ. Ανεβαίνω στη ζυγαριά και πανικοβάλλομαι! Δεν ανεβαίνω και αφήνω την κατάσταση να διαιωνιστεί! Δεν ξέρω τι να κάνω!
    Τώρα για το αν ειμαι καλύτερα...απλά προσπαθώ. Σήμερα ξεκίνησα καλά το πρωινό μου και θα βάλω ένα εφικτό στόχο: να μην ξεφύγω πολυ! Ελπίζω να αρχίσω να βλέπω διαφορά με το κικ μποξινγκ, μπας και λυπηθώ τον κόπο που έχω κανει κ σταματήσω αυτή τη συνήθεια... Να δούμε...
    Έσυ, πώς είσαι? Ξαναμπήκες σε πρόγραμμα??? Όλα καλά?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ ΚΑΟ ΕΓΩ.
    ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΠΙΔΑΚΙ ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΩΖΩ.
    Η ΥΠΕΡΦΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΜΑΣ!
    ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΛΟΓΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ , ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΡΩΜΕ.!!!
    ΑΛΛΟΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΤΑΙ,ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΕΙ,ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!!
    ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΚΕΛΙ ΤΡΩΜΕ!!!
    ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΟΥΜΕ.
    ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΥΣΗ.......
    ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ........

    ΦΙΛΙΑ !!!!
    ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Εγώ συνήθως εξομολογουμαι σε κοντινα μου ατομα αρκετα πραγματα, αλλα και παλι... οταν ειμαι στις μαυρες μου νιωθω οτι κανεις δεν είναι κοντα μου... Ξερω οτι κανω κακο στον εαυτο μου κι απλως δε σταματω... το νιωθω σαν την τιμωρια μου.
    Περιεργο, ε; Να το συνειδητοποιω και παλι να μη σταματαω!

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    144
    ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΟΥΜΕ.
    ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΥΣΗ.......
    ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ........

    ΦΙΛΙΑ !!!!
    ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! [/quote]

    Η αληθεια ειναι οτι με βοηθησε αρκετα ,τουλαχιστον στην αρχη..αλλα οταν με πιανει αυτη η λυσσα,τιποτα δεν θα με σταματησει και δεν θα με ηρεμησει..Πλεον αρχιζω να πιστευω οτι δεν θα απαλλαγω ποτε απο τα υπερφαγικα.Εχω φτασει σε σημειο να μην με αναγνωριζω,σαν να ειμαι μια ξενη,μια αλλη..Καποτε με θαυμαζα,τουλαχιστον εστω και λιγο ..τωρα το μονο που νιωθω ειναι ο θυμος,η λυπηση και η απεχθεια για τον εαυτο μου..

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Originally posted by hope25
    ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΟΥΜΕ.
    ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΥΣΗ.......
    ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ........

    ΦΙΛΙΑ !!!!
    ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
    Η αληθεια ειναι οτι με βοηθησε αρκετα ,τουλαχιστον στην αρχη..αλλα οταν με πιανει αυτη η λυσσα,τιποτα δεν θα με σταματησει και δεν θα με ηρεμησει..Πλεον αρχιζω να πιστευω οτι δεν θα απαλλαγω ποτε απο τα υπερφαγικα.Εχω φτασει σε σημειο να μην με αναγνωριζω,σαν να ειμαι μια ξενη,μια αλλη..Καποτε με θαυμαζα,τουλαχιστον εστω και λιγο ..τωρα το μονο που νιωθω ειναι ο θυμος,η λυπηση και η απεχθεια για τον εαυτο μου.. [/quote]

    Χοουπ, περναω κι εγω τις ιδιες φασεις... αλλοτε διαρκουν καιρό και αλλοτε λιγες μονο μερες... Μακαρι να καταφερουμε να το ξεπερασουμε καποτε

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    144
    Αναστασια μου,απο σημερα ειπα να ξαναμπω σε προγραμμα (να δω ποσες φορες θα το ξαναπω)..Πρεπει να ενταξω στο καθημερινο μου προγραμμα και λιγο ασκηση μηπως και εκτονωνομαι εκει,λιγο περπατημα για αρχη..Συνεχισε και εσυ με το κικ μποξιν.Λενε οτι η ασκηση βοηθαει,για να δουμε.Κατι για τις μαυρες σκεψεις υπαρχει????Ουφ,φοβαμαι οτι και παλι θα αποτυχω..

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Χαιρομαι που κανεις καινουρια αρχη. Κι εγω απο σημερα ξαναρχίζω. Θα ειμαι εκτος σπιτιου τ σ/κ κ ελπιζω να μην βγω πολυ εκτος προγραμματος (αν κ εδω που τα λεμε πιο καλα να τρωω απο εξω και μετρημενα παρα ν ειμαι σπιτι που δν ελεγχω τι μπαινει).
    Αν κανει καλο το κικ δν ξερω (προσωπικα δν βλεπω διαφορα αλλα ειναι νωρις ακομη).
    Ξαναξεκιναμε, λοιπον, απο τν αρχη και ελπιζουμε για τα καλυτερα... Να δουμε...

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    144
    Originally posted by anastasia__
    (αν κ εδω που τα λεμε πιο καλα να τρωω απο εξω και μετρημενα παρα ν ειμαι σπιτι που δν ελεγχω τι μπαινει).
    Αχ,Αναστασια μου και εγω αυτα τραβαω..αν εμενα μονη μου τα πραγματα θα ηταν καλυτερα..
    Μην εχεις αγχος για το σαβ/κο..Μπορει να ειναι και μια αφορμη για να φυγει το μυαλο σου απο το φαγητο..

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Αυτό νομίζω κι εγώ! Θα μου κάνει καλό να ξεφύγω

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •