Γνώμη?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Γνώμη?

  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45

    Γνώμη?

    Καλησπέρα σε όλους,
    Θα ήθελα τη γνώμη σας, αν κάποιος/α έχει κάνει κάτι παρόμοιο.
    Δυστυχώς δεν είναι το σωστό timing για μένα να ξεκινήσω δίαιτα, παρόλα αυτά από την 1η Οκτωβρίου ξεκίνησα διάδρομο και κάνω 4-5 φορές την εβδομάδα για 30-60', ταυτόχρονα προσπαθώ να προσέχω τι τρώω ή τουλάχιστον να το ξανασκέφτομαι πριν, όχι δίαιτα όμως.
    Πιστεύετε ότι υπάρχει πιθανότητα να χάσω κάνα κιλό?

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια απάντηση...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    fotini29 μου σωστη διατροφη και γυμναστικη που κανεις , ειναι σιγουρο οτι θα χασεις ................ συνεχισε ετσι , δεν εχεις λογω να χαλασεις ενα ωραιο τροπο διατροφης και εκγυμνασης με βλακειες φαγητο και με παυση δραστριοτητας........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    ναι βασικα γιατί να μην χάσεις , αν και με τον οργανισμό σου είναι όλα κομπλέ ... κι εγώ κάτι παρόμοιο κάνω , δηλαδή σωστή διατροφή χωρίς βλακείες κλπ και χρησιμοποιώντας καθημερινά ποδήλατο για όπου παω εχω αποτέλεσμα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Κι εγω πιστευω οτι θα χασεις καποια κιλακια, αλλα προσεξε μην κανεις οτι εκανα κι εγω ολο το καλοκαιρι, που εκανα σκληρη γυμναστικη και χωρις να το σκεφτω ειχα αυξησει τις ποσοτητες του φαγητου μου! Ετσι δεν εχασα γραμμαριο, ενω με τετοια γυμναστικη αν ειχα κανει και διαιτα θα ειχα πολυ καλα αποτελεσματα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •