ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4

    ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ

    Παιδία απαντήστε εάν έχετε το χρόνο στο ερωτηματολογιό μου

    έιναι για εργασία και αφορα την Νευρική Ανορεξία

    https://docs.google.com/spreadsheet/...cmZzU3haaUE6MQ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    εχω περάσει ανορεξια τωρα δεν πάσχω αν και αυτη η ασθένεια δεν περνάει....μπορώ να το απαντησω?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    βεβαιως!!! και σε ευχαριστω πολυ!!
    Εάν θες γραψε και 2 -3 πραγματα για εσένα!!!
    Σευχαριστω και πάλι!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    range22 ανορεξικη δεν υπηρξα ποτε , μονο βουλιμικη αλλα μπορω να βοηθησω να σου απαντησω στο ερωτηματολογιο σου .......

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    ΠΕριμένω τις απαντησεις σου!!! Σευχαριστω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Ήθελα να βοηθήσω αλλα δεν περιλαμβάνεις την ηλικία μου (42) σταματας στα 25 οποτε δεν μπορώ να βοηθήσω ;)

    Μπορώ όμως να το ποστάρω στο fb μου με την διευκρίνιση για την ηλικία (μέχρι 25) και να ζητήσω βοήθεια από τους έλληνες φίλους μου..αν θες να μου απαντήσουν και ξένοι κάντο και στα αγγλικά ;) έχω 4700 φίλους στο fb κάποιοι από αυτούς θα απαντήσουν

    πες μου αν θες να το ποστάρω στο fb. μόλις μου δόσης το ok θα το κάνω.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Σευχαριστώ! απλά κατα τις 9 με 10 σημερα το βραδυ θα την κλεισω γιατι θα πρεπει να βγαλω τα στατιστκα της. Στα αγγλικα δε προλαβαινω να την μεταφρασω. Αμα μπορεσεςι να τη προωθησεις θα ημουν ευγνωμον!! Καλή σου μερα!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Originally posted by range22
    Σευχαριστώ! απλά κατα τις 9 με 10 σημερα το βραδυ θα την κλεισω γιατι θα πρεπει να βγαλω τα στατιστκα της. Στα αγγλικα δε προλαβαινω να την μεταφρασω. Αμα μπορεσεςι να τη προωθησεις θα ημουν ευγνωμον!! Καλή σου μερα!
    :thumbup:Το κάνω ευθείς άμεσος ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    θα ήθελα να σας ζητήσω μια χάρι πολύ απλή. μια φίλη μου κάνει μια εργασία για την ανορεξία για ηλικίες μέχρι 25 χρόνο και έχει ένα πολύ απλό ερωτηματολόγιο. δώστε λίγο από το χρόνο σας και βοηθήστε το κορίτσι σας παρακαλώ. Δεν έχουμε πολύ χρόνο αφού στις 9 αύριο το πρωί θα το κλείσει για να παράδοση την εργασία τις

    https://docs.google.com/spreadsheet/...cmZzU3haaUE6MQ


    Το έβαλα σε 6 σελίδες και στο wall μου. Την άλλη φορα στείλε μου ένα p.m και κάντο και στα αγγλικά γιατί έχω πολλούς φίλους ξeνουs. έτσι θα μειωθούν η πιθανότητες στατιστικού λάθους (όσο περισσότερο γίνετε δηλαδή) αφού θα απαντήσουν περισσότερα άτομα ;) να μας πεις τα στατιστικά όταν τελειώσεις ναι?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    range καλησπέρα. Αν και απ'ότι κατάλαβα έχεις συλλέξει τα δεδομένα που χρειάζεσαι καλό θα ήταν οταν ζητάς στοιχεία για μια εργασία να αναφέρεις έστω για ποιο οργανισμό μαζεύεις στοιχεία, πως θα χρησιμοποιηθούν και την ιδιοτητά σου. Εμένα με ξένισε ο τρόπος που προσπάθησες να κάνεις τη δουλειά σου παρά την ευγένεια σου.

    ΥΓ: Πρόσεξε τα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη, είναι πολλά.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Φαντάζομαι σε κάποια σχολη φοιτά η range Fillipara μου. παρόλα αυτά έχεις απόλυτο δίκιο!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •