δεν μπορω αλλο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    δεν μπορω αλλο

    σημερα δεν θα φαω τιποτααα..εχ πιει 2 καφεδες και τωρα ενα τσαι,εννοειτε χωρις ζαχαρη..φοβαμαι μηπως με πιασει πολυ πεινα το βραδυ..χθες εφαγα παρα πολυ γιατι ειχα νευρα κ ενιωθα χαλια και ειπα θα φαω αλλα χωρις να το προκαλεσω εγω εκανα παλι εμετο..δν το δοκιμασα καν γιατι τις τελευταιες μερες δεν μπορουσα να κανω..γιατι δεν μπορουσα?ενω η ηλεκτρονικη μου ζυγαρια μου παιζει παιχνιδια?μια μερα μπορει να φαω πολυ και να ειμαι 50 μια μερα μπορει ν μην φαω κ ν ειμαι 51,ποτε θα αδυνατησω επιτελους?δεν θελω να ξαναφαω αληθεια,θελω να ραψω το στομα μου μεχρι να λιωσει ολο το λιπος απο πανω μου και να γινω αδυνατη και ας μην φαινετε τωρα που ναι χειμωνας..για μενα θελω!δεν μπορω αλλο δεν μπορω...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    ΚΑλή συνέχεια. Όπως και να έχει δε βλέπω να κοιμάσαι αν δε φας.
    Έχε στα υπόψιν σου ότι οι εμετοί καταστρέφουν σιγά-σιγά τον οισοφάγο και κάνουν μεγάλη ζημιά τα οξέα του στομάχου, όταν βγαίνουν απ' αυτό.

  3. #3
    κοιμηθηκα..και ξυπνησα κ πηγα εκανα δουλειες και ηρθα σπιτι στης 3 εφαγα 3 κουλυρια ενα μεγαλο γιαουρτι κ 3 σοκοφρετες και ενα 3 μπιτ και πηγα στην τουαλετα κ δν μπορουσα ν κανω εμετο και προσπαθουσα τοση ωρα..αλλα δεν ξερω τι θα κανω,δν τ εβγαλα ολα...ειμαι χοντρη και απαισια κ αυριο θα μαι τεραστια αυτο ηταν..τι να κανωωωω

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    15
    Δεν γίνεται μέσα σε μια μέρα να μεταλλαχθείς και να γίνεις τεράστια εφόσον είσαι 50 κιλά.Ψυχραιμία λοιπόν. Έχεις την δυνατότητα να επανορθώσεις αύριο.

  5. #5
    πως?και την τεταρτη αυτο εκανα και την κυριακη και τωρα παλι..το νιωθω το βλεπω..πως θα επανορθωσω?ποσες μερες να μην φαω?τι να κανω?δεν ειμαι καλα ψυχολογικα ειμαι χαλια ουτε γυμναστηριο δν μπορω να παω..εχω να παω δυο βδομαδες..θελω να παρω υπνοτικα να κοιμαμαι για τους επομενους μηνεςςςς εχω τρελαθει...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    15
    Σου έστειλα μήνυμα.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    θες να κανεις το μενου σου την προηγουμενη μερα? πιστευω οτι με αυτον τον τροπο θα εχεις ενα σχεδιο και θα σε βοηθησει.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •