:(
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: :(

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4

    :(

    γεια σας κ απο εμενα... σας διαβαζω εδω καιρο. ειμαι βουλιμικη εδω κ εναμιση χρονο κ υποφερω πραγματικα. εχεται δει διαφορα με τα τριωρα? θελω να χασω κ 8 κιλα, τι με σιμβουλεβετε να κανω?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    11
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ελενάκι!

    Να σου πω καταρχήν από προσωπική πείρα, ότι άσε τη δίαιτα για αργότερα και επικεντρώσου στο να παλέψεις τη βουλιμία.
    Μπορεί να εκπλαγείς και να δείς ότι παλεύοντας τη βουλιμία ίσως χάσεις και κάποια κιλά.
    Παρόλαυτά είσαι σίγουρη ότι χρειάζεσαι δίαιτα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    elenaki καλησπέρα , θες να μας πεις το ύψος και το βάρος σου ;

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    υψος 1.72 κ 68 κιλα. τηε λς τοθλαχιστον να παω 60. το ξερω πως κανω λαθος που κανω διαιτα αλλα δεν μπορω να με βλεπω ετσι. λετε με τα τριωρα να διωρθωθει λιγο η κατασταση μου? μετους του ελλατωσα σχεδον τουσ εκοψα. ειχα να κανω 3 μηνες κ τωρα κανω 2 φορες τον μηνα κ αν

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    12
    Ελένη καλώς ήρθες! Αφού έχεις καταφέρει να μετριάσεις τα βουλιμικά επεισόδια είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Ναι σίγουρα τα 3ωρα βοηθούν, αρκεί να μην ξεφεύγεις στην ποσότητα. Σου έστειλα και μήνυμα U2U.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    φοβαμαι να ξανακανω διαιτα για να μην εχω επισοδια βουλιμιας. πως θα το ξεπερασω??? κουραστικα, μπορει να μην κανω εμετου αλλα κανω υπερφαγιες κ το μυαλο μου ειναι μονιμος στο φαγητο....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •