ροχαλητό
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    216

    ροχαλητό

    έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?πως το αντιμετωπίζετε?

    ήλπιζα πως με χάσιμο κιλών,κόψιμο τσιγάρου και μια εγχείρηση που έκανα στο διάφραγμα για να αναπνέω καλύτερα ότι θα εξαλειφόταν το θέμα αλλά παραμένει..

    Σε μία κρίση που μ έπιασε τώρα και ψάχνω στο ίντερνετ είδα ότι ο υποθυροειδισμός το επιδεινώνει - που έχω, και κάποια στοιχεία ανατομίας το στόματος π επίσης πιστεύω τα έχω..

    Δεν αντέχω άλλο μ αυτό το θέμα,μ έχει κουράσει πολύ και με στεναχωρεί.. Αποφεύγω να κοιμάμαι με άλλους όσο γίνεται γιατί δεν αντέχω που τους ενοχλώ.. όσο για να κοιμηθώ με αγόρι μου δεν τα έχω καταφέρει με επιτυχία.. Πιστεύω είναι ένας απ τους λόγους που αποφεύγω το να έχω σχέση..

    Εντωμεταξύ κάτι το ροχαλητό , κάτι η τριχοφυία λόγω πολυκυστικών .. έλεος!τι κοριτσάκι είμαι τέλοσπάντων!
    Κάθε συμβουλή δεκτή..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    baklavadaki καλησπεερα και χρονια πολλα . Μελετη υπνου εχεις κανει μηπως εχεις άπνοια του ύπνου ; 99% ενοχοποιειται για το ροχαλητο ............

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Σύμφωνο με την Alma κοριτσάκι μου, πάνε σε παθολόγο και ζήτησε του να κανεις μέλλεται ύπνου (θα κοιμηθείς ένα βραδυ στο νοσοκομείο και με μηχανήματα θα σε παρακολουθούν αν κανεις άπνοιες κλπ) πρέπει να το κανεις γιατί το ροχαλητό και οι άπνοιες proton είναι επικίνδυνες και δεύτερον δεν σε αφήνουν να ξεκουραστείς κατά τι διάρκεια τις νύχτας.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •