Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 159
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω στα 14 ημουν ετοιμος για σεξ...παρτεναιρ δεν ειχα:)
    Οκ καλο ειναι να προσεχεις με αυτα...αλλα οσο πιο μικρος μπεις στα βαθια ισως τοσο καλυτερα...μπορει να λεω και μπαρουφες αλλα νομιζω οτι κανεις δεν μπορει να πει τι ειναι καλυτερο και τι χειροτερο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by keep_walking
    Εμενα μου βγαινουν τα απωθημενα αλλα...μενουν απωθημενα lol.
    Sorry Keep αλλά δεν είναι το ίδιο. Έχω ακούσει για ζευγάρια που είναι μαζί απο μικρή ηλικία και φτάνουν στο σημείο να χωρήσουν για να γευτούν και άλλα φρούτα. Κάτι ο χαρακτήρας, κάτι τα προτυπα, δεν θέλει πολύ για να ενδώσεις..

    Γενικά όμως παίζει ρόλο το τι θέλουμε απο τη ζωή μας. Πολλές και μικρές εμπειρίες η λίγες και μεγάλες..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε ναι η πολυγαμικοτητα ειναι στη φυση.
    Η μονογαμικοτητα αντιθετα πιστευω ειναι προϊον της κοινωνιας μας.
    Αλλα δεν θελω να ανοιξω συζητηση που δεν καταληγει πουθενα...και ξερω οτι αυτη ειναι μια απο τις συζητησεις που δεν καταληγουν πουθενα χωρις να εχει κανεις δικιο ή αδικο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    bravo vins.pados ego apo 10 arxisa na gargalieme alla sta 19 mou endosa lol

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    to \"vins\" marese loooooooooooool

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Αχ βρε Keep! Εάν δεν ήσουν εσύ στο φόρουμ (άντε και η maria.. πλέον) θα μιλούσα στον εαυτό μου (και ας διαβάζουνε εκατό άτομα το κάθε θέμα..).

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και να σκεφτεις οτι ειμαι απο τα πιο λιγομιλητα ατομα....ευτυχως που στο φορουμ επικοινωνω.
    Καλα στους αλλους βγαινει το αντιστροφο αναρωτιεμαι...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by maria...
    to \"vins\" marese loooooooooooool
    Θα μου αλλάξεις το nickname? :p

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εχετε εμενα που μιλαω πολυ μην φοβαστε.σας σηνη8ησα κ δεν ηερω γιατι γραφω στα ποστ σας αλλα νιωθω οικιοτητα να το πω?μπορει αν σας εβλεπα να αλλαζα γνωμη αλλα καλυτερα ετσι χεχεχεχεχεχε

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by keep_walking
    Και να σκεφτεις οτι ειμαι απο τα πιο λιγομιλητα ατομα....
    Κοίτα αν συνεχίσω έτσι για posting freak με βλέπω..

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα τον παρεις τον τιτλο...αλλα για την Μαρια δεν το συζητω 11,04 μεσο ορο μυνηματα την ημερα εναντι 2,κατι δικων μου:) και 1,κατι δικων σου.
    Παει για ρεκορ:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    γλιστριδα εφαγα φενετε.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    κατα το πως το βλεπω εγω,οι σχεσεις με πολλα ατομα ειναι σαν να εχω πολλα ανοιχτα βιβλια στη ζωη μου.Δεν μπορω να πω οτι με ευχαριστει,ειναι σαν να μοιραζω τον εαυτο μου σε πολλες αναμνησεις.Αλλα αν καποιος καποτε θελει να εχει μια σωστη ερωτικη σχεση πρεπει να μην εχει απωθημενα,και να εχει καταλαβει πως σωματα μπορει να περασουν απο τη ζωη σου αλλα τιποτα δεν μετραει με το ψυχολογικο \"δεσιμο\" 2 ανθρωπων,ποσο μαλλον οταν ειναι αγνο και δυνατο.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Empneustns
    κατα το πως το βλεπω εγω,οι σχεσεις με πολλα ατομα ειναι σαν να εχω πολλα ανοιχτα βιβλια στη ζωη μου.
    Η αρχική μου ερώτηση είναι με πόσους/πόσες έχετε πάει. Κρίμα που δεν θέλουν να απαντήσουν και άλλοι. Έχει ενδιαφέρον το θέμα κατα τη γνώμη μου..

    Originally posted by Empneustns
    τιποτα δεν μετραει με το ψυχολογικο \"δεσιμο\" 2 ανθρωπων,ποσο μαλλον οταν ειναι αγνο και δυνατο.
    Θα συμφωνήσω!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    maria fovasai mi se poune poutana k sou fenontai polloi oi 13 pou logika tha einai kammia 20aria giati eseis oi ginaikes apoklietai na min thimaste akrivi arithmo antrwn pou exete paei..... a re se ti xora zoume....

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •