Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ.. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 159
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Που να δείς άλλες χώρες..

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Πόσοι απο εδώ πιστεύουν οτι οι γυναίκες ψεύδονται όταν απαντάνε για τις σεξουαλικές τους εμπειρίες?

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    128
    Originally posted by vince
    Πόσοι απο εδώ πιστεύουν οτι οι γυναίκες ψεύδονται όταν απαντάνε για τις σεξουαλικές τους εμπειρίες?
    Vince, είναι λογικό να ψεύδονται γιατί αν ήταν ειλικρινείς θα ήταν λιγότερο αποδεκτές. Από την άλλη όμως έχω παρατηρήσει ότι πολλοί άντρες ανεβάζουν τον αριθμό των γυναικών που \"κατέκτησαν\" γιατί ο αριθμός αυτός αποτελεί σημαντικό μέτρο της αξίας τους.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by dreamer
    Vince, είναι λογικό να ψεύδονται γιατί αν ήταν ειλικρινείς θα ήταν λιγότερο αποδεκτές.
    Σωστό αυτό που λές. Κρίμα όμως που δεν έχει απαντήσει καμία γυναίκα. Είτε το αποδέχονται είτε το περιφρονούν..


    Originally posted by dreamer
    Από την άλλη όμως έχω παρατηρήσει ότι πολλοί άντρες ανεβάζουν τον αριθμό των γυναικών που \"κατέκτησαν\" γιατί ο αριθμός αυτός αποτελεί σημαντικό μέτρο της αξίας τους.
    Δεν ξέρω για ποιους μιλάς (φίλους σου ή άτομα που δεν ξέρεις) αλλά προσωπικά δεν έχω κανένα λόγο να πώ ψέματα. Εάν λοιπόν κρίνω απο τον εαυτό μου αυτό δεν ισχυεί. Βέβαια έχω γνωρισει άτομα που υπερηφανεύονται για τις σεξουαλικές τους επιδόσεις και για τον αριθμό των σεξουαλικών τους συντρόφων αλλά που δεν έχουν καταφέρει να συνάψουν μια υγιή και μόνιμη σχέση...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Δε θυμάμαι πια!! (λολ που λεει και η maria..)

    Εννοώ πως είμαι πολλά χρονια παντρεμένη και μονογαμική...(κοντε\'ύω τα 40- 39 για την ακρίβεια)

    ...αλλά δε θα ήτανε καμμιά δεκαπενταριά?? αν όχι, δωδεκαριά σιγουρα.

  6. #51
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Έχω μια απορία: έστω ότι λέμε έναν αριθμό. Πώς...τεκμηριώνεται ακριβώς η ειλικρίνεια; Με υπεύθυνη δήλωση; Με όρκο; Με κάποια εξειδικευμένη hi-tech εξέταση; Με ύπνωση και αναδρομή στο παρελθόν (τις προηγούμενες ζωές τις μετράμε;); Και τι είδους εμπειρίες μετράμε (π.χ. η Μόνικα θα υπολόγιζε τον Κλίντον στον αριθμό); Χαχα...

    Πάντως, μου φαίνεται θλιβερό αυτό που αναφέρεται παραπάνω ότι οι γυναίκες ψεύδονται για να είναι αποδεκτές. Θα πρέπει δηλαδή να προσπαθώ να εκμαιεύσω τις απόψεις του καθενός και ανάλογα να αναπροσαρμόζω τον αριθμό; Κουραστικό μου φαίνεται.... :)

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Όχι δεν τεκμηριώνεται έτσι η ειλικρίνεια. Το είδος της ερώτησης είναι τέτοιο που δεν περίμενα και πολλές απαντήσεις (ψευτικές ή αληθινές). Ήθελα όμως να δώ αντιδράσεις μιας και εάν δεν είμασταν πολιτισμένοι οι άντρες θα έσφαζαν για το σεξ και όλες οι γυναίκες θα δινόντουσαν στα εκλεκτά και δυνατά αρσενικά. Γενικά όμως είναι ενδιαφέρον το θέμα. Όχι απλά το να απαντήσουμε στην ερώτηση αλλά στο να δημιουργηθεί μια κουβέντα γύρω απο αυτό..

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    vince, κ οποιος άλλος ρωτάει.....

    ειναι αστειο.με ρωτησαν καποτε καποιοι απο περιεργεια μεσα σε παρεα....με ειχε ρωτησει κ ενας γνωστος....δεν μπορω να καταλαβω την δυσπιστια. Εκνευριστικα...οποιος πιστεύει, πιστεψε.Τελος.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    βρε τι λετε?εχω παει με 14-15 αντρες περιπου και ντρεπομαι γιαυτο γιατι να λεω ψεματα προσωπικα δεν με ανεβαζει αυτο και δεν με κανει πιο αποδεκτη.με τοσους εχω παει και δεν εχω κανεναν λογο να πω ψεματα.ελεος.χαχαχ.ισα ισα μπορει να με λενε και που@#$@να με τοσους που πηγα.τοσο αποδεκτη δλδ εγινα :P

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Sofia δεν σε αμφισβιτώ για την ειλικρίνια σου.. προσωπικά δεν είμαι απόλυτος και κάθετος στις απόψεις μου..

    Τα είχα θυμάμαι με μια κοπέλα κάποτε (σε ηλικία 23-24 εγώ και εκείνη λίγο μεγαλύτερη) η οποία μου είχε αποκαλύψει οτι πρίν απο μένα είχε πάει με έναν μόνο άντρα (τη μακροχρόνια της σχέση). Δεν σχολίασα αυτό που μου είπε αλλά μου φάνηκε περίεργο που ενώ ήταν τόσο όμορφη δεν είχε πάει με πολλούς η έστω και να μου έλεγε ψέματα για ποιό λόγο να το πεί με τα δεδομένα για εκείνη. Βέβαια και πάλι μου φάνηκε περίεργο που διάλεξε να κάνει σχέση μαζί μου ενώ μπορούσε να βρεί όποιον ήθελε...δεν μπορώ να καταλάβω τις γυναίκες (σε αντίθεση με το γνωμικό που λέει οτι μόνο ένας τρελλός μπορεί να τις καταλάβει)..:)

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Αν και την απάντηση για την επιλογή της στο πρόσωπο μου την έμαθα πιο μετά (και έμεινα μαλάκας)..:Ο

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by vince


    Δεν σχολίασα αυτό που μου είπε αλλά μου φάνηκε περίεργο που ενώ ήταν τόσο όμορφη δεν είχε πάει με πολλούς η έστω και να μου έλεγε ψέματα για ποιό λόγο να το πεί με τα δεδομένα για εκείνη. Βέβαια και πάλι μου φάνηκε περίεργο που διάλεξε να κάνει σχέση μαζί μου ενώ μπορούσε να βρεί όποιον ήθελε...
    γιατί έτσι ήθελε, να ειναι μαζι σου. θα χε τους λογους της.
    εχεις σκεφτει οτι η ομορφια μπορει να μην εχει σχεση με το ποσο ανετα αισθανεται κ να θελει να κανει πολλες σχεσεις? ή σεξ με πολλά διαφορετικα άτομα?

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by vince


    Δεν σχολίασα αυτό που μου είπε αλλά μου φάνηκε περίεργο που ενώ ήταν τόσο όμορφη δεν είχε πάει με πολλούς η έστω και να μου έλεγε ψέματα για ποιό λόγο να το πεί με τα δεδομένα για εκείνη. Βέβαια και πάλι μου φάνηκε περίεργο που διάλεξε να κάνει σχέση μαζί μου ενώ μπορούσε να βρεί όποιον ήθελε...
    γιατί έτσι ήθελε, να ειναι μαζι σου. θα χε τους λογους της.
    εχεις σκεφτει οτι η ομορφια μπορει να μην εχει σχεση με το ποσο ανετα αισθανεται κ να θελει να κανει πολλες σχεσεις? ή σεξ με πολλά διαφορετικα άτομα?
    Κοίτα η κοπέλα αυτό που μου είπε ήταν με λίγα λόγια οτι δεν την είδα μόνο για την ομορφιά της.. οτι δεν την έκανα να νιώσει επιθυμιτή μόνο επειδή έχει μια ωραία εξωτερική εμφάνιση. Προσωπικά δεν είμαι σίγουρος..εγώ απλά την είχα συμπαθίσει και φαινότανε χαρούμενη όταν μου μιλούσε..αν και αντιμετώπιζε φίλους, γνωστούς και αγνώστους αφ\'υψηλού..

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Απο την άλλη συνήθως οι ανεκπλήρωτοι έρωτες μας σημαδεύουν..η συγκεκριμένη δεν μπορώ να πώ οτι μου έμεινε και ιδιαίτερα στη μνήμη μου..άσε που είχαμε διαφωνίσει ως προς τι θέλει ο ένας απ\'τον άλλο. Αν θές το πιστεύεις..έχω φάει κάτι κολλήματα στο παρελθόν με κοπέλες που δεν ήσαν δα και τέρατα ομορφιάς..

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εμενα παντως με βολευει να πυστευουν οτι εχω παει με λιγοτερους.χιιχιιχ

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •