Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 159
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337

    Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..

    ..και εάν θέλετε πείτε και την ηλικία σας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    123
    Xεχεχχε, πρόκειται για έρευνα;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    vince εσυ ξεπερασες και μενα στις αδιακριτες ερωτησεις.δεν σου απανταω τωρα θα περιμενω να δω τι 8α πουν κ οι αλλοι και αναλογα.λολ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σιγουρα οχι με οσες θα ηθελα...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εγω το αντιθετο θα ηθελα να ειχα παει με λιγοτερους αλλα εχω εμπειρια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ να κατι που δεν προκειται να ακουσεις ποτε απο αντρα...θα ηθελα να ειχα παει με λιγοτερες lol...αυτος που θα το πει πρεπει πραγματικα να ειναι πολυ τυχερος και να εχει μπουχτισει στις γυναικες:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Φυσικα εγω ως ρομαντικος ψαχνω τον ερωτα της ζωης μου...ή πολλες γυναικες:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    σε μερικους ανθρωπους τυχαινει μια φορα στην ζωη να βρουν αυτον τον ερωτα.Εγω δεν τον εχω βρει παντως ειναι θεμα τυχης μαλλον.Παντως πυστευω οτι καλο ειναι να υπαρχει εμπειρια ωστε να μην ψαχνονται μετα μεσα στον γαμο.ε κιπακο?¨Π

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οι εμπειριες ειναι καλες,αν βρεις αυτο που θες τοτε φανταζομαι δεν χρειαζεσαι περαιτερω εμπειριες.
    Εγω παω πχ στην καφετερια και παραγγελνω ενα φραπε σκετο.Εχει σοκολατες,εχει χυμους,παγωτα και χιλια δυο μυρια εγω γουσταρω να πινω φραπε σκετο παει και τελειωσε και τα αλλα με αφηνουν αδιαφορο.Καπως ετσι.
    Φυσικα δεν εχω εμπειριες απο μακροχρονιο γαμο,ουτε καν ξερω τον εαυτο μου τοσο καλα...και σιγουρα οχι τον μελλοντικο εαυτο μου...αλλα ετσι φανταζομαι ειναι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    keep ο φραπες να ξερεις δεν κανει καλο εγω τον εκοψα γιατι μ παιζε στα νευρα .(ασχετο με το θεμα)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι δεν εχουμε τα ιδια συμπτωματα...νομιζω στην περιπτωση σου δεν κανει να πινεις,εγω ζω απο αυτον,εννοωντας οτι το γουσταρω τρελλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εγω γενικα ουτε να πινω φραπε κανει ουτε τσιγαρο....με σκοτωνουν αυτα ενω εχω γερο οργανισμο παρολα αυτα με σακατευουν αυτα τα 2.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by keep_walking
    Οι εμπειριες ειναι καλες,αν βρεις αυτο που θες τοτε φανταζομαι δεν χρειαζεσαι περαιτερω εμπειριες.
    Συμφωνώ!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    αντε να το βρεις ομως ....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    Εμ σωστος ο Empneustns, αντε να το βρεις...

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •