αρχιζω και εγω!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 80
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    30

    αρχιζω και εγω!!

    χθες που πηγα να βαλω το τζιν κοντεψα να παθω καταθλιψη, μεχρι το βραδυ που κοιμηθηκα δεν σκεφτομουν τιποτα αλλο!
    σημερα πηρα κ εκλεισα ραντεβου με διαιτολογο..θα παω την πεμπτη..
    χαιρομαι πολυ παντως που βρηκα αυτο το φορουμ κ θα μπορω να μιλαω κ με αλλους που προσπαθουν για το ιδιο πραμα! να φυγουν επιτελους αυτα τα καταραμμενα τα κιλα απο πανω μας!!!!απ οτι εριξα μια ματια παντως τα καταφερνετε περιφημα!!αντε να δουμε εγω τι θα κανω...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    416
    Καλως την.Εδω ειμαστε και τα λεμε και τα χανουμε!!!!!!!:kiss:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Originally posted by anastasoula22
    χθες που πηγα να βαλω το τζιν κοντεψα να παθω καταθλιψη, μεχρι το βραδυ που κοιμηθηκα δεν σκεφτομουν τιποτα αλλο!
    σημερα πηρα κ εκλεισα ραντεβου με διαιτολογο..θα παω την πεμπτη..
    χαιρομαι πολυ παντως που βρηκα αυτο το φορουμ κ θα μπορω να μιλαω κ με αλλους που προσπαθουν για το ιδιο πραμα! να φυγουν επιτελους αυτα τα καταραμμενα τα κιλα απο πανω μας!!!!απ οτι εριξα μια ματια παντως τα καταφερνετε περιφημα!!αντε να δουμε εγω τι θα κανω...
    Καλως την!!! πες αν θες λιγα πραγματα για σενα!!! καλη επιτυχια στον αγωνα σου!!:starhit:

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    30
    ευχαριστω πολυ! κ σ εσας το ιδιο ευχομαι... κ απ οτι βλεπω, οπως ειπα κ πιο πανω τα καταφερνετε ολοι μιια χαρα!!! ελπιζω να σας ακολουθησω κ εγω... :bisou:

    εγω ειμαι απο θεσ/νικη κ προσφατα βρεθηκα αθηνα.. (για δουλεια του φιλου μ) με αποτελεσμα να καθομαι ΟΛΗ μερα! δεν εχω βρει μια δουλεια η κατι ν ασχολουμαι κ εχω παρει αλλα 5 κιλα! απο περυσι ειχα αλλα τοσα περιπου επιπλεον κ τωρα πρεπει να χασω καμια δεκαρια... ειμαι φαν του φαγητου κ της κουζινας γενικοτερα! ολη μερα σπιτι μαγειρευω και τρωω... η μαλλον... μαγειρευα κ ετρωγα!
    ο φιλος μου απο την αλλη δεν ασχολειται κ πολυ με τα κιλα μου κ αυτο ειναι και καλο και κακο! απο τη μια χαιρομαι που δεν τον ενοχλει απο την αλλη ομως οταν θελω να του μιλησω γι αυτο δεν καθεται να δωσει κ πολυ σημασια...

    μια φορα εχω κανει διαιτα στην ζωη μου κ ειχα χασει 8 κιλα περιπου... μερα νυχτα ομως μ αυτο ειχα να κανω! ξεκινησα με μια φιλη μου κ ολη μερα γι αυτο μιλουσαμε :wow: λιγο υπερβολικο αλλα εμενα με βοηθουσε πολυ! οσες φορεσ ξεκινησα μονη μου... μια τρυπα στο νερο καταφερνα στο τελος! γι αυτο ελπιζω τωρα που σας βρηκα να τα παω καλυτερα απ τις προηγουμενες φορες!!! :bigsmile:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    εγώ λέω να μην κάνεις πάλι τόσο φόκους στα 5 κιλά και να κοιτάξεις απλά να αθλήσαι λίγο παραπάνω δηλαδή να κάνεις καμια ώρα περπάτημα την μέρα πχ ή ίσως κάποιο πρόγραμμα από dvd που δίνουν στα περιοδικά. έτσι θα περάσεις δημιουργικά και θα ξοδέψεις λίγο από το αρκετό ελεύθερο χρόνο που έχεις όπως λες αλλά και θα βελτιωθεί πολύ το σώμα σου και ίσως δν θα χρειάζεται μετά να χάσεις κιλά. μπορείς να προσέξεις λίγο ,μόνο και μόνο για να μην πάρεις κ άλλα. γενικά μη σου γίνεται εμμονή. ξεκίνα κάποιο χόμπυ ή κάτι για να βελτιώσεις το βιογραφικό σου αλλά και τον εαυτό σου. με το να χάσεις 5 κιλά δν θα αλλάξει τίποτα το σημαντικό.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    284
    anastasoula22 καλη επιτυχια κι απο μενα! το οτι εχεις ξανακανει μονο μια φορα διαιτα ειναι πολυ καλο, δεν εχεις αποδυναμωσει τον μεταβολισμο σου και θα εχεις πιστευω πολυ καλη πορεια!!!
    θα συμφωνησω με την bouliana να μην σου γινει εμμονη το βαρος και η απωλια αλλα να το δεις σαν μια πραξη αγαπης προς εσενα κι οχι κατι σαν τιμωρια. με λιγα λογια ευχομαι να γινει η ολη διαδικασια με χαρα !!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    881
    Καλώς ήρθες!
    Ελπίζω ο διαιτολόγος που έκλεισες ραντεβού να είναι καλός και να μη σου δώσει καμιά δίαιτας της πείνας!
    Σου τον σύστησε κάποιος;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Καλώσηρθες! Πόσα κιλά είσαι και πήρες 5 δηλαδή? Συμφωνώ με τη φίλη από κάτω
    Originally posted by bouliana
    εγώ λέω να μην κάνεις πάλι τόσο φόκους στα 5 κιλά και να κοιτάξεις απλά να αθλήσαι λίγο παραπάνω δηλαδή να κάνεις καμια ώρα περπάτημα την μέρα πχ ή ίσως κάποιο πρόγραμμα από dvd που δίνουν στα περιοδικά. έτσι θα περάσεις δημιουργικά και θα ξοδέψεις λίγο από το αρκετό ελεύθερο χρόνο που έχεις όπως λες αλλά και θα βελτιωθεί πολύ το σώμα σου και ίσως δν θα χρειάζεται μετά να χάσεις κιλά. μπορείς να προσέξεις λίγο ,μόνο και μόνο για να μην πάρεις κ άλλα. γενικά μη σου γίνεται εμμονή. ξεκίνα κάποιο χόμπυ ή κάτι για να βελτιώσεις το βιογραφικό σου αλλά και τον εαυτό σου. με το να χάσεις 5 κιλά δν θα αλλάξει τίποτα το σημαντικό.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    30
    τον διαιτολογο δυστυχως δεν μου τον συστησε κανενας! τυχαια τον βρηκα... δεν ξερω κανεναν εδω για να ρωτησω και στο ιντερνετ που ειδα δεν βρηκα κατι... δεν θελω ομως να χασω 5 κιλα! 10 θελω... γιατι 5 πηρα απο τοτε που κατεβηκα αθηνα, απο πιο πριν ειχα παρει ηδη αλλα 5! τωρα ειμαι 65 κιλα με 1,63 υψος. κατα πανω αδυνατιζω κατα κατω φαρδαινω, σαν πυραμιδα παω να γινω... unk: οσο για την κυτταριτιδα δεν το συζητω!ντε και καλα να πιασει αστραγαλο!
    αυτο που λετε με τα dvd ολο λεω να τ αρχισω κ ολο τ αφηνω... εχετε να μ προτεινετε καποιο περιοδικο? και βλεπεις αποτελεσμα μ αυτο? χρειαζεται χωρο για να το κανεις? γιατι ειμαστε κ λιγο στριμοκωλα εδω.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Originally posted by sweetOctober
    Καλώσηρθες! Πόσα κιλά είσαι και πήρες 5 δηλαδή? Συμφωνώ με τη φίλη από κάτω
    Originally posted by bouliana
    εγώ λέω να μην κάνεις πάλι τόσο φόκους στα 5 κιλά και να κοιτάξεις απλά να αθλήσαι λίγο παραπάνω δηλαδή να κάνεις καμια ώρα περπάτημα την μέρα πχ ή ίσως κάποιο πρόγραμμα από dvd που δίνουν στα περιοδικά. έτσι θα περάσεις δημιουργικά και θα ξοδέψεις λίγο από το αρκετό ελεύθερο χρόνο που έχεις όπως λες αλλά και θα βελτιωθεί πολύ το σώμα σου και ίσως δν θα χρειάζεται μετά να χάσεις κιλά. μπορείς να προσέξεις λίγο ,μόνο και μόνο για να μην πάρεις κ άλλα. γενικά μη σου γίνεται εμμονή. ξεκίνα κάποιο χόμπυ ή κάτι για να βελτιώσεις το βιογραφικό σου αλλά και τον εαυτό σου. με το να χάσεις 5 κιλά δν θα αλλάξει τίποτα το σημαντικό.

    και εγω συμφωνω με τις φιλες απο πανω!!:wink2:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    416
    Πω πω αυτο το πανω κατω.Μα ποιες ειμαστε;;;;;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    284
    Originally posted by marimari
    Πω πω αυτο το πανω κατω.Μα ποιες ειμαστε;;;;;
    εγω ειμαι η απεναντι που πληρωνει εναντι :spin::spin::spin:

  13. #13
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    30
    [quote]Originally posted by marimari
    Πω πω αυτο το πανω κατω.Μα ποιες ειμαστε;;;;; [quote]



    χαχχχαχααχα :smilegrin:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392


    Mια χαρά είσαι αναστασούλα, γυμναστική και διατροφή θέλεις, χωρίς γλυκά και με καλό φαγητό χωρίς σάλτσες και τα σχετικά.
    Κι ένα καλό γυμναστή! Αν είναι και όμορφος έχεις πιάσει 3 στα 3!

  15. #15
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    30
    αχ βρε παιδια.... γυμναστηριο!!! οπως σας ειπα κ πιο πανω ειμαι αθηνα τωρα... οσα γυμναστηρια εχω δει γινεται ενας πανικος μεσα! δεν το θελω αυτο.... αν ειναι κανεις απο περιστερι κ ξερει κανα πιο....αδειο (!!!) ας μ στειλει πμ
    κ οπως ειπε κ ι sweetOctober... αν εχει κ ωραιο γυμναστη..ακομα καλυτερα!! :bouncing:

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •