Έχει τέλος αυτή η ιστορία???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Athens
    Posts
    57

    Έχει τέλος αυτή η ιστορία???

    Γεια σας πάλι!!!!
    Δε σας ξέχασα ποτέ κατά καιρούς σας παρακολουθούσα αλλά είχα πάρει την ανιούσα και ντρεπόμουν να εμφανιστώ...
    Αλλά τωρα πια δεν πάει άλλο. Είμαι ήδη μία εβδομάδα πάλι πιστά στον αγώνα... Αλλά δυστυχώς η ψυχολογία μου σε αντίθεση με τα κιλά μου έχει πάρει την κατιούσα...
    Είμαι πολύ, πάρα πολύ δυστυχισμένη που δεν κατάφερα να κρατηθώ στα κιλά που είχα φτάσει...
    Τι φταίει?
    Υπάρχει λύση ?
    Έχει τέλος αυτή η ιστορία???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Για κάθε έναν φταίει κάτι διαφορετικό. Όταν θα μπεί κανείς στη διαδικασία να το βρεί θα λάβει τις απαντήσεις του και θα βρεί τις λύσεις του.
    Μην ντρέπεσαι που προσπαθείς, όσο προσπαθείς τόσο θα προσεγγίζεις καλύτερα το θέμα σου. Θα έρθει η στιγμή που θα βρείς λύση για πάντα. Το θέμα είναι να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν, σε γεμίζουν, νιώθεις καλά σε όλους τους τομείς (διατροφή, γυμναστική κτλ).
    Να θυμάσαι ότι τίποτε δε τελειώνει όσο το ανατροφοδοτείς. Σπάσε τον φαύλο κύκλο, μπορείς, όλοι μπορούμε, και το πιο σημαντικό είναι όταν αποτυγχάνεις να συνεχίσεις να προσπαθείς. Να μη ντρέπεσαι για τις αποτυχίες σου, οι μεγαλυτέρες ανακαλύψεις μέσα από αποτυχημένα πειράματα βγήκαν! Προχώρα μπροστά, άκου το σώμα σου, το είναι σου. Σίγουρα θα βρεθείς σε καλύτερους δρόμους και θα έχεις ένα ευχάριστο ταξίδι μέχρι τον προορισμό σου!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •