βοήθεια,πρέπει να γίνω ανορεξικια!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1

    βοήθεια,πρέπει να γίνω ανορεξικια!!!!

    Από τότε που άνοιξαν τα σχολεία έχω τρελαθεί!Πέρασα ένα καλοκαίρι τρόγωντας σαν γουρούνι,και μόλις ξεκίνησα την 2α γυμνασίου και είδα όλες τις υπόλοιπες κοπέλες με κάτι σώματα υπέροχα,νούμερο 4 όλες τους έπαθα αμόκ!Βουλιμική είμαι εδώ και έναν χρόνο περίπου,αλλά δεν το αντέχω πια.Με έχει κουράσει απίστευτα να προσπαθώ συνέχεια και να μην καταφέρνω τίποτα..Απλά να,δεν μπορώ να ελεγξω τον εαυτό μου.Εσείς πώς τα καταφέρνετε και δεν τρώτε;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    καλωσηρθες bloodymess.

    Μετεφερα το νημα σου απο την ενοτητα της Ανορεξιας μιας και δεν πασχεις απο νευρικη ανορεξια και επισης δε νομιζω να νιωσει και πολυ ωραια ενα ατομο που υποφερει και κινδυνευει να ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ απο τη νοσο της ανορεξιας και εσυ να ζητας να "γινεις ανορεξικια" !!!
    "Εσεις πώς το καταφερνετε και δεν τρωτε?" αυτη η ερωτηση απευθυνεται σε κοριτσια που πασχουν ηδη απο ανορεξια??
    Δεν ειναι κατορθωμα για να σου εξηγησουν πώς το καταφερνουν, ειναι ασθενεια, θανατηφορα.

    Θελεις να μας πεις λιγα λογια για τον εαυτο σου? Τη σχεση σου με το φαγητο, το βαρος και το υψος σου, τη σχεση των γονιων σου με τη διατροφη και τα προτυπα ομορφιας.

    Οταν λες οτι εισαι βουλιμικη τι εννοεις?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •