1Ο ΧΡΟΝΙΑ...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2

    1Ο ΧΡΟΝΙΑ...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ..

    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.. ΕΙΧΑ ΤΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.. ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΛΙΜΙΚΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.. ΕΧΩ ΠΑΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.. ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ.. ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΗΘΙΝΕΣ, ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ, ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ. ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ. ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.. ΤΡΩΩ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟΥΣ.. ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ.. ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ.. ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ.. ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ 63 ΚΙΛΑ. ΝΟΡΜΑΛ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ 173. ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ, ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ.. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΤΟΙΧΙΩΝΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ.. ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΗΣΟΥΝ 59 ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ.. ΤΩΡΑ?? ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΡΥΠΩΝΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.. ΧΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΕΥΕΙ ΚΛΑΚΕΤΕΣ!!! ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ... ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΛΟΓΟΥΣ, ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.. ΤΙΠΟΤΑ .. ΕΚΕΙ ΕΓΩ!! ΚΑΙ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ.. ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.. ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ.." ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.. " ΠΟΣΟ ΠΕΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ?? ΠΟΣΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ.. ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ. :( ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ .. ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΧΟΣ ΞΕΚΙΝΙΣΕ.. ΑΥΡΙΟ? ( ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.. ΓΡΑΦΩ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ. )

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Κοριτσι μ λες παντα κατι δεν ειναι αρκετα καλο, δυστηχως η ζωη δεν ειναι στρωμενη με ροδοπεταλα και ποτε δε θα ειναι. Ζουμε για στιγμες ευτυχιας, οι καταστασεις πια στις ζωες ολων ολο και δυσκολευουν. Θα σε συμβουλευα να λυσεις τα θεματα σου με ειδικους, ειπες εχεις παει, μηπως να δοκιμαζες καποιον καλυτερο? Μια πιο σωστη θεραπεια? Μηπως να το κυνηγουσες πιο πολυ? Το σιγουρο ειναι πως δε μπορεις να επαναπαυτεις πως ολα αυτα που εχεις θα τα εχεις παντα και οτι ολα οσα πανε στραβα θα φτιαξουν οποτε θα φτιαξεις κι εσυ. Ξεκινα απο τον εαυτο σου. Φτιαξε τον. Κι ασε τα υπολοιπα να παρουν το δρομο τους.
    Δεν απογοητευεις κανενα με το να κανεις εμετους, μη λες ψεμματα, και ειδικα στον εαυτο σου. Ολοι να σε βοηθησουν θελουν, δεξου βοηθεια. Αλιμονο αν τωρα που ολα σου πανε τοσο καλα νιωθεις τοσο χαμμενη. Μετα τι?
    (ευχομαι παντα ολα καλα κοπελα μ απο καρδιας)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ.. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΡΙΜΑ.. ΕΛΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.. ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ 63 Η 59. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΟΤΑΝ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ.. ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ.. ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ.. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΕΠΙΣΟΔΕΙΑ ΥΠΕΡΦΑΓΙΑΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ.. ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΩΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΤΡΩΩ ΤΟΣΟ ΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΠΑΘΕΝΩ ΚΡΙΣΕΙΣ.. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς σε βρίσκουμε,Λιλαλένια!Πώς πέρασαν οι τελευταίες πέντε μέρες για σένα;
    Χαίρομαι που νιώθεις τόσο γεμάτη στη ζωή σου από αγάπη,των άλλων τουλάχιστον.
    Απομένει να δουλέψεις ίσως και το κομμάτι της αγάπης προς τον εαυτό σου,τι λες;
    Μην υποτιμάς τη δυναμική μιας συνήθειας δέκα χρόνων ούτε το φόβο του τι θα κάνουμε μετά χωρίς βαρβάρους.
    Δεν είναι το 59 ή 63 η ουσία γιατί πιστεύω πως και 59 να ήσουν,ακόμα και πιο κάτω δε θα άλλαζε πολλά
    στην ανάγκη σου να τα βγάλεις,έστω προληπτικά για συντήρηση αν όχι για ακόμα χαμηλότερο βάρος.
    Δεν ξέρω τι δουλειά έκανες με τους ψυχολόγους,ψυχιάτρους κλπ,αλλά όπως το έγραψες μου έδωσες
    την εντύπωση πως πήγες και σ'αυτούς για να πεις πως το έκανες κι αυτό και ξεμπέρδεψες.Κάνω λάθος;
    Έδωσες ουσιαστική ευκαιρία;Νιώθεις να ολοκληρώθηκε ο κύκλος των συνεδριών;Για ξανασκέψου το λίγο.
    Πάντως ακούγεσαι συνειδητοποιημένη και κουρασμένη.Πολύ σημαντικά εφόδια για ουσιαστική αλλαγή αυτά!
    Καλή δύναμη στην προσπάθεια σου!Κι επειδή τα κεφαλαία είναι κάπως,γράφε μας χωρίς τόνους.Είναι καλύτερα,οκ;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •