Σχέδια - Καινούργια αρχή !!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537

    Σχέδια - Καινούργια αρχή !!!

    Καλημέρα !

    Το καλοκαίρι πέρασε και η νέα (σχολική χρονιά) ξεκινά !!!!
    Ο καθένας απο εμάς αρχίζει τα σχέδια για το τι θα κάνει φέτος (αν και τα μισά μένουν στο συρτάρι :P) !!!

    Ομως η καλή χρονιά απο την αρχή φαίνεται ! Πρέπει να οργανωθούμε !

    Αυτο που εγω νοιώθω οτι πρέπει να βάλω προτεραιότητα (γιατι το εχω παρααναβάλει) είναι η γυμναστική και σκέφτομαι να επικεντρωθώ αρχικά σε αυτό για να πάρω ρυθμό και μετα βλέπουμε .

    Ποια είναι τα δικά σας φετινά σχέδια ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Είναι επίσης καλή ιδέα , σε ενα φόρουμ που γράφουμε τα προβλήματα μας , να γράφουμε και κάποια θετικά για την ζωή μας ......... οπότε όποιος θέλει ας κάνει την αρχή σε αυτό το θέμα !!!!!!!!!!!!!!!
    ( εξάλλου ο \'\'ανταγωνισμός\'\' είναι και κινητήριος δύναμη για να ξεκουνηθούμε και εμείς :) )

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Δεν σε καταλαβαίνω ! Είναι η καινούργια μου αρχή ! Θα είναι η δικη μου προτεραιότητα φέτος για να την ξαναβάλω στην ζωή μου μετά απο κάποια χρόνια μερικής αποχής .

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΣΟΥΝ ΣΕ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ.
    ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Ο καθένας ας γράψει οτι θέλει .......... Εγω δεν θα κάνω δραματικές αλλαγές στην ζωή μου , αλλα για εμένα αυτά τα μικρά πράγματα θα μου αλλάξουν την διάθεση (και το κορμί :P) .
    Τελοσπάντων ......... ο στόχος είναι να ονειρευτούμε και να σκεφτούμε θετικά ......... κατα τα άλλα το θέμα είναι αρκετά ανοικτό .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ :D
    ΕΠΕΙΔΗ ΗΔΗ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑΓΗ, ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.
    ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΟΝΤΡΑ.
    ΟΠΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ SUSPERIA ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #8
    Originally posted by Kleiw
    Καλημέρα !

    Το καλοκαίρι πέρασε και η νέα (σχολική χρονιά) ξεκινά !!!!
    Ο καθένας απο εμάς αρχίζει τα σχέδια για το τι θα κάνει φέτος (αν και τα μισά μένουν στο συρτάρι :P) !!!

    Ομως η καλή χρονιά απο την αρχή φαίνεται ! Πρέπει να οργανωθούμε !

    Αυτο που εγω νοιώθω οτι πρέπει να βάλω προτεραιότητα (γιατι το εχω παρααναβάλει) είναι η γυμναστική και σκέφτομαι να επικεντρωθώ αρχικά σε αυτό για να πάρω ρυθμό και μετα βλέπουμε .

    Ποια είναι τα δικά σας φετινά σχέδια ?

    Κλειώ....έχω δυο μήνες και κάτι που άρχισα γυμναστήριο, (κάποια ψυχή εδώ μέσα με έψησε), και πραγματικά είδα καταπληκτικά αποτελέσματα τόσο στο σώμα μου, όσο και στη διάθεση μου......

    Μια από τις προτεραιότητες μου για τον χειμώνα που έρχεται είναι να μη την παρατήσω. Κατά τα άλλα...δουλειά, δουλειά, δουλειά σε όλα τα επίπεδα και με νέους στόχους.....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,015
    Γυμναστηριο εχω αρχισει εδω και κατι μηνες,εχω χρυσοπληρωσει για ενα χρονο οποτε απο αυτο εχουμε.
    Αρχιζω ανοιχτο πανεπιστημιο να παρω κανα πτυχιο ακομα.
    Ψαχνω για σπιτι,ελπιζω να τα κουτσοβολεψω με το μισθο μου και να εχω ανεξαρτησια και μια α΄ποιοτητα ζωης.
    Ελπιζω να βρω καμμια σχεση της προκοπης...καλα αυτο ειναι ζητουμενο απο αρχαιοτατους χρονους:D
    Ελπιζω να ανανεωθει η συμβαση,γιατι αλλιως θα βρεθουμε σε προϊστορικες εποχες.
    Αυτα δεν μου ερχεται κατι αλλο στο μυαλο αυτη τη στιγμη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Οι σοβαροι στοχοι που ειχα βαλει εχουν επιτευχθει,
    οποτε τωρα ειναι καιρος να κατσω να απολαυσω τα αποτελεσματα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,015
    Θα γερασεις πριν τις ωρας σου krino:D
    Βαλε και αλλους,θα απολαυσεις τα αποτελεσματα οταν δεν μπορεις να κανεις αλλιως:)
    Δεν ξερω βεβαια μπορει να εχεις και δικιο για σενα...οπως το βλεπει ο καθενας...αλλα εγω πιστευω στο τετριμμενο...η στασιμοτητα σκοτωνει,τα παντα ρει κλπ.
    Ολα αυτα απο καποιον που εμεινε στασιμος για πολυ-πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα....την παρτη μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αποκλειεται να γερασω ειτε πριν της ωρας μου ειτε μετα.... :P

    Στοχους βαζω συνεχως και χωρις σταματημο, ομως καποιες στιγμες κοντοανασαινω για να απολαμβανω καποια πραγματα. Ε οκ αυτη η στιγμη ειναι τωρα.
    Λιαν συντομως θα ξαναβαλω νεους στοχους πιο δυσκολους και βλεπουμε.
    Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να βελτιωνομαι και αυτο να το βλεπω στη πραξη.

    Τωρα να μεινω στασιμος εγω, δεν το κοβω μακαρι να μπορουσα, αλλα τοσα χρονια δεν το εχω κανει ποτε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Μαρεσει να ακούω στόχους !!!!!!!!!!!!!!!! :)
    Σας ευχομαι καλή χρονιά ! Και να τους πραγματοποιήσετε !

    Μεταξύ των άλλων στόχων είναι να κόψω ή να περιορίσω και το psychology γιατι μου τρώει χρόνο απο άλλα πράγματα . Ομως θεωρώ οτι υπάρχουν αξιόλογα άτομα εδω μέσα .......... και οι κοινωνικές μου σχέσεις δεν πάνε και τόσο καλά ........... οποτε δεν είναι τοσο ευκολο !

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ.
    ΠΛΕΟΝ ΠΟΣΤΑΡΩ ΜΟΝΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΛΙΓΟ Ή ΠΟΛΥ.
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΣΤΟΧΟΣ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •