Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    134

    Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ

    ίσως είμαι το πιο παλιό μέλος αυτή τη στιγμή στο φόρουμ.
    έχω όμως να μπω τόσο καιρό που δεν γνωρίζω κανέναν σας.
    τι λέτε λοιπόν να γνωριστούμε και να θέσουμε και τους αγώνες - στόχους μας?



    έγω το παλεύω το θέμα με διατροφή αρκετά χρόνια.
    είχα φτάσει στο στόχο μου, έχουν μεσολαβήσει 2 παιδιά και είμαι τώρα είμαι......στα περισσότερα κιλά που ήμουν ποτε.

    έδω και 2 χρόνια είχα τρομερή άρνηση να κάνω το οτιδήποτε.
    έφτασα όμως στα όρια μου (για μια ακόμη φορά) και είπα να το παλέψω με τη διατροφή που έκανα πριν 3 χρόνια και είχα χάσει 20 κιλά.
    είμαι στη δεύτερη μέρα, με καλή ψυχολογία και σκέψη ότι όλα θα πάνε μια χαρα!!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    καλη αρχη σου ευχομαι

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    και εγω σου ευχομαι καλη αρχη!!θα τα καταφερεις αν το θες πραγματικα και εφοσων ηδη μια φορα τα ειχες καταφερει θα τα καταφερεις και τωρα!!!:smilegrin:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    Καλή δύναμη lollipop ! κι εμείς εδώ είμαστε για οποιαδήποτε βοήθεια

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Γειά σου lollipop! Μετά από 1 παιδί νιώθω αδύναμη να επιστρέψω και να ξαναπαλέψω. Έδωσα μεγάλο αγώνα και από τα Χριστούγεννα έχω τεράστια διαφορά και 10 κιλάκια κάτω.
    Είναι καιρός που χάνω παίρνω και τελειωμό δεν έχω. Χρόνο για γυμναστική δεν έχω αλλά ούτε και διάθεση να μετράω θερμίδες. Έτσι επέστρεψα μόλις τώρα από το διαιτολόγο μ με τον οποίο είχα χάσει πολλά κιλά και τα είχα κρατήσει με το πέρασμα των χρόνων! Του ανέθεσα να μετράει αυτός θερμίδες για μένα κι γω να τρώω αυτά που θέλω, βαρέθηκα και παχυά να είμαι και να πεινάω. Βαρέθηκα γενικά. Κάποτε ήμουν αδύνατη για τα δεδομένα μου και δε μου άρεσα, κρίμα! Μετά άρχισαν να μπαίνουν τα κιλά! Για αυτό δε θα κάνω δίαιτα ποτέ πια.

  6. #6
    ό,τι λέει η υπογραφή της σουίτοκτόμπερ. "λιγότερα υπερφαγικά, καλύτερη σχέση με τον εαυτό μου και το φαγητό!"

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    881
    Να διορθώσω τα λάθη του παρελθόντος!
    1) Να μειώσω το ποσοστό λίπους μου ιδανικά στο 22-25%
    2) Να αυξήσω τον μυικό μου ιστό σε μια τιμή που να αντιστοιχεί τουλάχιστον στο μέσο των φυσιολογικών τιμών.

    Καλή επιτυχία στον στόχο σου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    134
    Καλη επιτυχία και καλο κατήφορο σε όλους μας!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •