Πρόβλημα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    51

    Πρόβλημα!

    Ενώ εδώ και αρκετές βδομάδες έχανα σταθερά βάρος, εδώ και δύο βδομάδες τίποτα! ΤΙΠΟΤΑ! Ούτε ένα κιλό δεν έχω χάσει.. Και προσέχω υπερβολικά πολύ τη διατροφή μου.. Τί κάνω λάθος;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    teitei καλησπερα, τιποτα δεν κανεις λαθος. Απλα ειναι αμυνα του οργανισμου. Αντιστεκεται,το λεγομενο φαινομενο "πλατω" στη διαιτα , καποια στιγμη θα ξεκολησεις και θα χασεις μαζεμενα, εσυ συνεχισε κανονικα τη διαιτα σου...........και θα δεις αποτελεσματα............. Καλη επιτυχια.............

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    51
    Ευχαριστώ πολύ, και αρχικά, συγχαρητήρια για τη μεγάλη απώλεια βάρους που πέτυχες!
    Λες να είναι απλά ένα τέλμα του οργανισμού; Εγώ πανικοβλήθηκα αρκετά. Εσύ πως κατάφερες τόσο εντυπωσιακά αποτελέσματα; Πόσο καιρό σου πήρε;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Σιγουρα ειναι αντιδραση του οργανισμου, το παθαινουν ολοι μην αγχωνεσαι μικρη μου!!! θα δεις πολυ γρηγορα θα ξεκολησεις!!!
    Εγω επειδη ειχα πολλα κιλα αποφασισα να κανω βαριατριατρικο χειρουργειο ,εκανα sleeve..... μικρυνα το στομαχι και ετσι αναγκαστικα τρωω λιγο............ Οποτε θελω θελωντας και μη τα εχασα...........

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    51
    Συγχαρητήρια πάντως! Θέλει, φαντάζομαι, και πάλι πειθαρχία.
    Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη, πανικοβλήθηκα όταν μετά από το επόμενο εβδομαδιαίο ζύγισμα ήμουν ΠΑΛΙ σχεδόν στα κιλά του τελευταίου ζυγίσματος..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    μην αγχωνεσαι και μην βαζεις ασχημες σκεψεις στο μυαλο σου και προπαντως μην ψαχνεις μαγικα χαπακια. Κανε ισσοροπημενη διατροφη και ολα θα πανε καλα teitei θα δεις ,σε λιγο καιρο δεν θα αναγνωριζεις τον εαυτο σου ,απλα θελει υπομονη και επιμονη............... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  7. #7
    Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    51
    Ξεκολλήσαμε λίγο! -0.5!! Θαύμα των θαυμάτων...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •