Πρασινος καφες?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Πρασινος καφες?

    Ξερει καμια για αυτο τον πολυδιαφημιζομενο πρασινο καφε?εχω διαβασει πολλα σχολια αλλα μηπως ειναι φουσκα?

  2. #2
    Καλημέρα!Δυστυχώς δεν εχω ιδέα γι' αυτό τον καφέ..Είναι αυτός που διαφημίζουν με τα φακελάκια,, που πίνεις μεσημέρι-βράδυ και χάνεις πολλά κιλά γρήγορα κλπ; Η εννοείς κλασικό καφέ , που απλά τον λένε green γιατί έχει επιπλέον αντιοξειδωτικά?
    Αν εννοείς τον πρώτο, γνώμη μου είναι να μην το επιχειρήσεις..Θεωρώ ότι όλα αυτά δεν προσφέρουν τίποτα και ίσα-ίσα μπορεί να κάνουν και κακό..Εαν είσαι σε φάση που θες οπωσδήποτε να πάρεις κάποιο βοήθημα, πιες πράσινο τσαι ή το πολύ πολύ πάρε κάποιο συμπλήρωμα λεκιθίνης.

  3. #3
    Οχι δεν εχω σκοπο να παρω απλα μου δημιουργηθηκε η απορια γιατι λεω αν ηταν τοσο καλο εδω δεν θα επρεπε να υπηρχε φορουμ παχυσαρκιας....

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Πράσινος καφές - optimusgreencoffee.com Παρέλαβα την παραγγελία, εγκαίρως και τα χάπια λειτούργησαν θαυμάσια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    χαζομ'αρες, μου το είχαν δώσει, πιές κανονικά το καφεδάκι σου (αυξάνει το μεταβολισμό) και είσαι ΟΚ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    99
    πήρα εχθές από το φαρμακείο αναβράζοντα με πρασινο καφε.

    έχει δοκιμάσει κάποιος/κάποια?

    έστω τα μισά να κάνουν απ ότι λένε κάτι είναι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Αφού είναι τόσο θαυματουργά αυτά τα σκευάσματα, γιατί αυξάνει η παχυσαρκία παγκοσμίως; Άλλο απ'το να τρώμε με μέτρο και να γυμναζόμαστε δεν υπάρχει. Όλα τα άλλα απλά είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •