Τελικά, τι ζητάει ένας άντρας; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 209
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Παιδιά δεν είναι άντρας η κοπέλα ήμαρτον!! Απλά βλέπει την ζωή με μια πιο χιουμοριστική διάθεση :-D Το οποίο φυσικά και θα αρέσει σε πολλούς άντρες αντιστοιχου στυλ!! Έχεις αναρωτηθει μηπως απλά ψάχνεις εναν πρίγκηπα ενω τελικά θα περάσεις καλά με έναν κάφρο; :-D Ας μην κολλάμε στα στερεότυπα, ας δουμε τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μας αρμόζει!!! Eπίσης προσωπικά πιστευω πως οι γυναίκες είναι αυτές που δεν ξέρουμε τι θέλουμε κι όχι οι αντρες....οι αντρες είναι συνηθως πολύ ξεκαθαροι απλά επειδη εμας δεν μας αρέσουνα υτα που μας λένε ψάχνουεμ για κρυφά νοήματα :p

    Κι επειδή κάπου αναφέρθηκε το γιατί δεν τραβάμε τα σωστά άτομα, ε δεν ξερω παιδιά! Εγω πάντα ημουνα της αποψης σεξ και μόνο σεξ και να ζησουμε τα νιατα μας και πάντα έμπλεκα με κάτι τυπους που το γυρναγαν στο συναισθηματικο κι οταν τους ελεγα να κοψουμε γιατί εγώ άλλα ήθελα είχαμε κάτι τραγικες καταστασεις τύπου τηλέφωνα στις 5 το πρωι και σάγαπάω μην μ αφήνεις και τα λοιπά....ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΝ!!!! Eχω καταλήξει τελικα πως οι ανθρωποι έλκονται απο τα στοίχεια που δεν έχουν. Γι αυτο και καταλήγουμε με λάθος σχέσεις.....

    όσο για το τόπικ για το facebook που ρωτησε κάποιος είναι αυτό: http://www.eatingdisorders.gr/forum/...d.php?tid=6984
    Ελατε κάντε αντ να κάνουμε ομαδική ψυχανάλυση :-D

  2. #32
    κυκλοφορούν πολλά τρολ γιαυτό.όλοι είναι υποψιασμένοι.

    δν σου πα να πηδιέσαι από εδώ κ από εκεί. αυτό που λες τώρα σου είπα να κάνεις ακριβώς.

    μια χαλαρή κ καθόλου μακροχρόνια κ σοβαρή σχέση.έντιμη κατά τάλλα.

    απλά δν βλέπω το λόγο να αγχώνεσαι!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Νταξει το θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο να μπω και να τρολλάρω σε ένα φόρουμ όπου ο καθένας περιγράφει το πρόβλημα που αντιμετωπίζει. τρολλάρω τις απαντήσεις ορισμένων γιατί έτσι είμαι σαν άνθρωπος. αυτό που είπε η σκάρλετ. χρησιμοποιώ το χιούμορ για να εκφραστώ, να αντιμετωπίσω τα προβλήματα που έχω και να επικοινωνήσω με άλλους ανθρώπους.

    Γιατί αγχώνομαι; Ξέρεις τι; Δεν είναι θέμα άγχους, όσο παραπόνου περισσότερο. Μου βγαίνει απλά κάπως αγχωτικό το όλο ζήτημα γιατί από τη φύση μου είμαι άνθρωπος που ανανεώνομαι με την παρουσία άλλων ανθρώπων δίπλα μου. Με φτιάχνει το ενδιαφέρον τους, με ολοκληρώνει η επαφή μαζί τους. Όχι μόνο στις ερωτικές σχέσεις αλλά και στις φιλικές. Είμαι interactive σαν άνθρωπος, πως να το κάνουμε

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    Originally posted by joanna1991
    bouliana ναι ήθελα να το αποκαλύψω αλλά ντρεπόμουν. με λένε Δημήτρη είμαι 17 και είμαι γκει και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ.

    ήμαρτον, τι άλλο θα ακούσω. ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ; (θα τραβάω τα μαλλιά και τα βυζιά μου σε λίγο)
    α λες οτι έχεις χιούμορ αλλά το δικό μου δν το πιάνεις.
    φυσικά κ δν πιστεύω οτι είσαι άνδρας.

    αντιθέτως πιστεύω οτι είσαι μια πληθωρική και καθόλου μιηχ μιηχ κοπέλα.

    θα συμφωνήσω με scarlletd.
    αφού δν είσαι η κλασσική ανορεξική σκύλα(όπως περιγράφεις στο πρώτο ποστ σου) μήπως απευθύνεσαι σε άνδρες που ψάχνουν τέτοιου είδους γυναίκες?ήσυχες,καλοσυνάτε ς, μιηχ μιηχ δν τρώω δν πίνω δν καπνίζω δν βρίζω κ δν πείζω?(μην πάρετε κυριολεκτικά αυτά που λέω καταλαβαίνετε τι θέλω να πω)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Κι επίσης το ότι σου βγαίνει αγχωτικό μπορει να επηρεάζει την κατασταση. πρέπει να χαλαρώσεις :)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    bouliana όχι απλά δεν κοιτάω άντρες με τέτοια γούστα αλλά τους κοροϊδεύω κιόλας (το γνωστό μαλλί κλαρίνο και φρέντο καπουτσίνο :P )

    αν και μεταξύ μας, στην πρώτη επαφή με έναν άνθρωπο δεν μπορείς να ξέρεις τι ψάχνει. εκτός και αν τον "κόψεις" ότι κοζάρει την κοπελίτσα που χορεύει στην μπάρα οπότε δεν τον προσεγγίζεις καν, γιατί πολύ απλά δεν θα κοιτάξει εσένα που κάθεσαι στην άκρη, πίνεις το ποτό σου κάνεις το τσιγάρο σου και ξεφτιλίζεσαι χορεύοντας Σταν :P

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Μα δεν μιλαμε για τέτοιους τύπους!! Φτου κακά!! Επίσης παίζει πολύ μεγαλο ρόλο το που βγαίνεις για να γνωρίσεις άτομα έτσι....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Σκάρλετ κάπου το ανέφερα πιο πάνω ότι πρόκειται περί φαύλου κύκλου η κατάσταση. Λες δεν θα αγχωθώ, βλέπεις προσωποιημένη την ευτυχία στους γύρω σου, σε πιάνει το παράπονο, αγχώνεσαι, δεν χαλαρώνεις, δεν έρχεται

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Τι να σου πω τις προάλλες που βγήκα στο Γκάζι π.χ και πήγα σε ένα κλαμπάκι (ένεκα της παρέας εγώ προτιμώ πιο λόου καταστάσεις) ήταν μαζεμένη τόση πιτσιρικαρία που παίζει να μουν η μεγαλύτερη εκεί μέσα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    22 χρονών και μεγαλύτερη?! Ο_ο
    Γενικά τα μαγαζιά στο γκάζι και οι πιο mainstream καταστασεις πιστεύω δεν βοηθάνε για να βρεις σωστό παιδί. Και σίγουρα οι πιο λόου καταστασεις που προτιμας κιόλας θα ευδοκιμίσουν περισσότερο :)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Και γω το πιστεύω ότι οι πιο mainstream καταστάσεις δεν βοηθούν να ευδοκιμήσει μια γνωριμία, αξιόλογη. Οι περισσότεροι βγαίνουν εκεί για να πιουν τον κώλο τους, να πηδήξουν κανα κοριτσάκι ή να φύγουν έστω με κανα τηλέφωνο που θα τους εξασφαλίσει ένα σίγουρο πήδημα στο μέλλον.

  12. #42
    Originally posted by joanna1991
    Τι να σου πω τις προάλλες που βγήκα στο Γκάζι π.χ και πήγα σε ένα κλαμπάκι (ένεκα της παρέας εγώ προτιμώ πιο λόου καταστάσεις) ήταν μαζεμένη τόση πιτσιρικαρία που παίζει να μουν η μεγαλύτερη εκεί μέσα

    χαχαχα!κεγώ έτσι φέρομαι σε τέτοια μαγαζιά!

    κ αν κ είμαι σχεδόν παντρεμένη, αλλά κ ελεύθερη όταν ήμουνα ,ποτέ δν με πλησίαζαν άνδρες σε τέτοια μαγαζιά,ενώ στις φίλες μου όλο κ κάποιος θα πλησίαζε.

    μην ασχολείσαι κοίτα να περνάς καλά κ να μην καταπιέζεσαι ,αν είσαι φρει σπίριτ πιο πιθανόν να βρεις μια καλή περίπτωση που θα θέλει εσένα κ δν θα κοιτάει καμία μα καμία άλλη. αν είσαι γκόμενα κόπι πέιστ θα βρεις κ άνδρα κόπι πέιστ.
    μπορεί να μην κερδίζεις το παιχνίδι τον εντυπώσεων αλλά πιστεύω σύντομα θα κάνεις μια σχέση που θα περνάς πραγματικά υπέροχα!

    κεγώ ποτέ δν καταφέρνω να έχω τα μαλλιά μου στην εντέλεια, κ καμιά φορά ντύνομαι διαφορετικά κ όχι τόσο σέξι(αυτό δν σημαίνει οτι δν είναι κάποιος σέξι,δν μπορώ τα στερεότυπα) ούτε κάνω το κλασσικό ασορτί παπούτσι,τσάντα ζώνη που έχω βαρεθεί να βλέπω. επίσης δν μαρέσει να βγαίνω φωτογραφίες με σουφρωμένα χείλι κ να το παίζω ημίθεα(μου φαίνεται γελοίο)
    είμαι πιο προσιτή,λέω περισσότερο τι σκέφτομαι κ δν κοιτάζομαι κάθε δύο λεπτά στον καθρέφτη.
    όταν βγαίνω έξω δν είμαι κανα μπάζο αλλά δν είμαι αυτή που θα πάει να της κάνει κάποιος καμάκι.το έχω αποδεχτεί κ περνάω καλά με αυτό

  13. #43
    Originally posted by joanna1991
    bouliana όχι απλά δεν κοιτάω άντρες με τέτοια γούστα αλλά τους κοροϊδεύω κιόλας (το γνωστό μαλλί κλαρίνο και φρέντο καπουτσίνο :P )
    τελευταία έχουν πάθει κάποιου είδους μετάλλαξη
    είναι όλοι τους με μούσια,κ καρό πουκάμισα.
    κ αυτό το χω βαρεθεί

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Εμένα μου αρέσουν τα μούσια :3
    Βγάζουν μια μπρουταλίλα ρε παιδί μου.....:P χαχαχαχαχα

  15. #45
    σκατά στα μούτρα τους. ο κάθε μαμάκιας αφήνει μούσια τώρα κ μας ξεγέλασε!

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •