Τελικά, τι ζητάει ένας άντρας; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 209
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Νταξει νομίζω ότι περιέγραψες ακριβώς τη φάση μου. Πότε δεν ήμουν του στιλ να φορέσω τη γόβα, το μίνι κτλ. Πάντοτε πήγαινα με γνώμονα τι με κάνει εμένα να αισθάνομαι άνετα με τον εαυτό μου. Τη φορά λοιπόν που βγήκα στο Γκάζι και την οποία ανέφερα, είπα να βάλω γόβες. Λέω τώρα που έχω αδυνατίσει, θα μπορώ να τις περπατήσω, θα τις ευχαριστηθώ, θα αισθάνομαι πιο γυναίκα. Σκατούλες :P

    Περπατούσα ωσάν συγκαμένη, τα πόδια μου με πέθαναν και δεν μου την έπεσε και κανένας. Και λέω ρε παιδί μου, αφού εγώ είμαι για φλατάκι το καλοκαίρι και μπαλαρινούλα το χειμώνα τι τα θέλω τα 15ποντα. Ούτως ή άλλως, σέξυ δείχνεις όταν αισθάνεσαι άνετα με τον εαυτό σου, ακόμα και αν είσαι ντυμένη με τζινάκι, φλατάκι και το μαλλί αλογοουρά.
    Άλλωστε, ο τύπος γυναίκας παρθένα-******* -δηλαδή να είσαι λίγο πιο χαμηλών τόνων ή πιο φυσική αν προτιμάται και στις προσωπικές σας στιγμές να μεταμορφώνεσαι σε wannabe πορνοστάρ- έχει τρελή πέραση απ'ότι μαθαίνω :P

    Ευελπιστώ λοιπόν, να μου χαμογελάσει η τύχη λίαν συντόμως. :)

    υ.γ γιατί ρε συ; σε χαλάνε τα μούσια; δεν είπαμε να συναγωνίζεται τον παπά της ενορίας μας αλλά λίγο μουσάκι ή έστω γένια είναι απαραίτητο

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Ναι ρε σκάρλετ, ναι!!!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Επίσης, μιας και αισθάνομαι ήδη πολύ καλύτερα (για πόσο δεν ξέρω μιας και είμεθα κυκλοθυμικές μέχρι αηδίας :P ) εφόσον πήρα εξαιρετικότατες απαντήσεις στους προβληματισμούς μου, θέλω να σας ευχαριστήσω όλες/όλους!!!!

    Και εννοείται, πως η συζήτηση συνεχίζεται μπας και βρούμε άκρη με το αιώνιο ερώτημα :P

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Nαι όντως έχει πέραση αυτό το στυλ ^_^
    Προσωπικά είμαι απο τις γυναίκες που ακόμα και στα 110 κιλά την βάζω την γόβα και το φορεματάκι γιατί νιώθω πιο όμορφα με αυτά για να βγω έξω! Απο την άλλη φυσικά για πιο καθημερινες εξορμήσεις προτιμώ τζινάκι αρβυλάκι και τοπάκι! ΕΞάλλου όπως είπες κι εσύ το νια νιώθεις σέξυ είναι αυτό που σε κάνει να νιώθεις σέξυ :) Και γενικά όσο λιγότερο καταπιεσμένη σεξουαλικότητα έχεις τόσο πιο σέξυ δείχνεις ;)

    όσο για τα μούσια ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ναι! Δεν μπορώ τους αμουστακους, δεν μου αρέσουν :P

  5. #50
    μαρέσουν τα μούσια.αυτό που με πειράζει είναι το στυλάκι copy paste που μεταδίδεται τώρα κ στους άνδρες.

    πριν 10 χρόνια ,το μούσι δν ήταν τόσο στην μόδα,το είχαν περισσότερο η πιο κουλτουρέ,εναλλακτικοί,ανα ρχοκαλλιτέχνες.
    όταν αυτό έγινε μόδα, το κάθε καγκουροποζέρι το παίζει ιστορία

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Ε γι αυτό πρέπει να τους ξεχωρίζουμε :D

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Νταξει αν είναι καγκουροποζέρι μπορείς να το καταλάβεις και από άλλα πράγματα. Αν για παράδειγμα βγαίνει σε κάτι μαγαζιά τύπου όλα/απλά/μόνο ελληνικά (όχι απλά να πάει μια φορά αλλά να'ναι θαμώνας) καταλαβαίνεις ότι πρόκειται περί τρανού κλαρινογαμπρού. :P

    Πάντως ρε κορίτσια, δεν ξέρω τι ηλικία έχετε, αλλά εμένα -απότι μου λένε κιόλας- με ελκύουν και μου ταιριάζουν οι πιο ώριμοι. Δηλαδή, η κολλητή μου, μου λέει ότι εγώ με 20 something δεν θα κανα χωριό. Αντίθετα, με έναν 27άρη ας πούμε, μπορώ να συννενοηθώ και να ταιριάξω καλύτερα.

  8. #53
    δν έχω πρόβλημα να τους ξεχωρίσω απλά δν μαρέσει να τους βλέπω μου ανακατεύουν τάντερα.είναι σαν να μαι λαικό κορίτσι χωρίς πολύ πολύ διάθεση για σπουδές κ μόρφωση κ περισσότερο της πιάτσας κ της αγοράς,κ να φοράω γυαλί κοκκάλινο κ μαντήλι παλαιστινιακό

    προς θεού δν έχω τίποτα με το δικαίωμα στην μειωπία,ή στην καλλιέργια μουσίου ειδικά αν χωρίς μούσι κάποιος είναι άσχημος.καλύτερα να κρύβεται κιόλας.

    κ εμένα μαρέσει η γόβα αλλά τελευταία αποδέχτηκα οτι ρε παιδί δν τοχω το θέμα άσε που μετά από λίγο νιώθω πολύ δυσφορία οπότε διαλέγω κάτι κομψό σε 5-8 πόντους.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Πλάκα σπας; Εγώ είμαι 21 και το "αγόρι" μου είναι 30 ΧΔ Ο πρώην μου ήταν 38 και ο πιο πρώην 25 όταν εγώ ήμουν 16 :P (οι ενδιάμεσοι που ήταν απλά σέξ ήταν μεταξύ 25-30)

    Και εντάξει συμφωνω γαι την μαζοποίηση του στυλ. Η διαφορετικότητα είναι όμορφο πράγμα :) Αναρωτιέμαι γιατί δεν την βλέπουν.....

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    'Οσο για την γοβα απο 12 και κάτω προσωπικα δεν την βαζω. Δεν μου αρέσει πάνω μου :/ Νιωθω πως με κάνει να φαίνομαι πραγματικά άσχημη. Δεν εξρω γιατί!

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    wow :O go Scarllet!!!!

    Νταξει δεν νομίζω ότι με τον 38αρη θα μπορώ να συνυπάρξω καθότι το χιούμορ μου όπως διαπιστώσατε άλλωστε, πρώτον πάει σύννεφο και δεύτερον παρεξηγείται πολύ εύκολα. Άλλωστε με τον 38άρη τίθεται μεγάλο θέμα εμπειριών, σκέψης κτλ. Θα'ναι σαν να βγαίνω με τον μπαμπά μου. Ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

    Η τελευταία μου κατάκτηση/περιπέτεια/φλερτ ήταν 27 ετών. Σούπερ ηλικία. Ο τύπος ήξερε τι ήθελε, είχε ξεπεράσει αυτό το χαζό στυλάκι των εικοσάρηδων, ήξερε να συμπεριφερθεί σε μια γυναίκα και πάνω απ'όλα ήταν κύριος. Με τα όλα του. Ακόμα αναρωτιέμαι γιατί αποφάσισε να διακόψει αλλά σαν εμπειρία ήταν, χωρίς να υπερβάλλω, η καλύτερη μέχρι στιγμής.

  12. #57
    scarllet αυτό με την γόβα είναι θέμα ηλικίας,εγώ είμαι πιο θεια συμβιβάζομαι κ με κάτι λιγότερο από 12 πόντους.πιο μικρή ήθελα όσο πιο ψηλό γίνεται,

    κεγώ κορίτσια είμαι 27 κ ο φίλος μου 32
    αν κρίνω από τους φίλους μου,ίδιοι μου φαίνονται κ στα 20 κ στα 27 ,όσοι ήταν χαιβάνια έτσι παρέμειναν,κ όσοι ήταν σοβαροί επίσης

    για μένα όσο είσαι μικρή πας με μεγαλύτερο άνδρα,μετά εκεί γύρω στα 28-30 καλό είναι να είναι πάνω κάτω ίδια ηλικία ίσως κ κανα χρόνο μικρότερος ο άνδρας
    και στα 40 χτυπάς πιπίνι 22-27

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    στα λέει χτυπάς πιπίνι χαχαχαχαχαχα

    εγώ στα 40 μου θα ήθελα να'μαι μιλφάρα χαχαχαχαχα

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Με τον 38 άρη γι αυτο ακριβώς χωρίσαμε :P Δεν τράβαγε με τίποτα!!

    όσο για τα 40 κι εγώ στο μιλφάρα αποσκοπω :-D αχαχαχαχα Eίναι υπέροχο το αίσθημα του να νιώθεις όμορφη και σέξυ σε οποιαδήποτε ηλικία!!!

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    105
    Αυτό σκέφτομαι πλέον. Πόσο υπέροχο είναι το αίσθημα του να νιώθεις άνετα με τον εαυτό σου.
    Έπρεπε να χάσω 27 κιλά για να νιώσω έτσι. Αλλά πραγματικά όλη αυτή η αναμονή άξιζε τον κόπο.

    Το μόνο που μου λείπει είναι αυτός ο άνθρωπος (ας κλαψομουνιάσω λίγο ακόμα :P χαχαχαχαχα)

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •