εχω κουραστει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392

    εχω κουραστει

    Το τελευταιο μηνα κοιμαμαι πολυ και καλα, τρωω καλα, κι ομως νιωθω τοση κουραση. Ειμαι σιγουρη οτι ειναι ψυχοσωματικο. Περασα μια απαισια περιοδο της ζωης μου σε ολους τους τομεις, οικονομικων, δουλειας, συζηγικων σχεσεων, απωλεια αγαπημενων προσωπων, και ο καταλογος τελειωμο δεν εχει. Ειμαι σε φαση που μαζευω τα κομματια μου. Νιωθω μεγαλη δυναμη και ειμαι σιγουρη για το μελλον. Το σωμα μου καπου αντιδρα. Τι με συμβουλευετε? Νιωθω σαν αδεια μπαταρια. Εχω να απλωσω 3 πλυσεις ρουχα και μου φαινεται βουνο, ακομα η μερα δεν ειναι καν στη μεση της............................... Εσεις τι κανετε οταν νιωθετε ετσι?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Είναι πραγματικά στενάχωρη η εξέλιξη των πραγμάτων για σένα Δημητρούλα τον τελευταίο καιρό.
    Θυμάμαι με πόση αισιοδοξία έκλεισες το επόμενό σου ραντεβού με αυτή την παρέα.
    Δεν έχω συμβουλές και δεν πιστεύω ότι υπάρχουν.
    Απλά σου εύχομαι να βρεθούν οι κατάλληλοι άνθρωποι στο διάβα σου που θα σε στηρίξουν και θα σε βοηθήσουν.
    Οι περισσότερες πληγές μας δε γιατρεύονται ποτέ, απλά επουλώνονται με το πέρασμα του χρόνου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Τουλάχιστον εσυ εχασες τα κιλά πριν την ψυχική ταλαιπωρία. Εμενα μουε χει ερθει απο τωρα και καλά καλά δεν ξεκίνησα....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Originally posted by Scarllet_D
    Τουλάχιστον εσυ εχασες τα κιλά πριν την ψυχική ταλαιπωρία. Εμενα μουε χει ερθει απο τωρα και καλά καλά δεν ξεκίνησα....
    χαχαχα ακριβως αυτο με εκφραζει.

    Γιωργο πολυ χαιρομαι που σε βλεπω. Πως εισαι? Σε τι φαση εισαι διατροφικα? Εισαι βιγκαν η εμεινες χορτοφαγος οπως η αφεντια μου? Τρωω και ψαρι που και που.
    Μεγαλη κουβεντα ανοιξες για τις πληγες. Ετσι ειναι δε κλεινουν ποτε οι πληγες αυτες. Εμεις συνηθιζουμε να ζουμε μαζι τους. Ας ειναι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Originally posted by Tassos67i
    Originally posted by sweetOctober
    ... Νιωθω μεγαλη δυναμη και ειμαι σιγουρη για το μελλον..
    Αρκέσου σε αυτό και κάνε υπομονή. Δεν είναι και λίγο αυτή η αίσθηση που έχεις.
    βασικα ειναι ολα αυτη η αισθηση...αυτο που με κραταει. Και το νιωθω χαρη στο παιδι μου. Οσο ειμαι εγω το μελλον του θα φροντισω να εχει ενα τετοιο γερο και δυνατο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Όπως τα ήξερες Δημητρούλα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    εμένα τα άσχημα νέα χθες συνεχιστήκαν. Σίγουρα αυτό τον Οκτώβρη δε θα τον ξεχάσω ποτέ. Και σίγουρα όχι επειδή έχασα όλα τα κιλά (από εκεί εμπνευσμένο το nickname) αλλά για πολύ πολύ άσχημους λόγους. Καλό μήνα σε όλους, εμένα αν είναι λίγο καλύτερος απο τον προηγούμενο (δε μένουν και πολλά άσχημα ακόμα να πάθουμε) θα είμαι ευχαριστημένη. Μόνο ο θάνατος δε νικάται. Όλα τα άλλα όλοι θα τα κάνουμε. Καλή δύναμη παιδιά, αγοράκια κοριτσάκια.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •