Απελπισία!!! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 75 of 75
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    δυσκολοοο το μετρο, ειδικα στα γλυκα :P:P:P και το φαγητο της μαμας!!! αλλα ναι οσο μπορουμε να τρωμε με μετρο να μην πλακωσουμε 10 μελομακαρονα για παογευματινο αλλα 2-3 :P:P:P

  2. #62
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    31
    21 ειμαι :P Γενικα εγω το βραδυ δεν μπορω να φαω,παλι καλα..Οχι λογω διατροφης ξερω γω αλλα με χαλαει πολυ στο στομαχι..Γενικα τα Χριστουγεννα δεν παιρνω κιλα παρ'ολο που τρωω υπερβολικα πολυ(Για τα στανταρ μου)...Και αν παρω θα ειναι 2-3 που αμα λιγες μερες φαω πιο νορμαλ θα φυγουν...Γενικα στην περιοδο των γιορτων τρωω παρα μα παρα πολλα γλυκα(κακο το ξερωωω) αλλα μονο πρωινες ωρες..Αλλα οι υπολοιπες διατροφικες μου συνηθειες δεν αλλαζουν..Δηλαδη ουτε σουβλακια δεν τρωω,ουτε τετοια..Γενικα με τα φαστ φουντ και τα κρεατικα δεν τα παω καλα :P Και δεν σταματαω και το καθημερινο περπατημα!!Προβλημα με τον αριθμο της ζυγαριας δεν εχω..Καθως τα 64 για το υψος μου ειναι αρκετα καλα..Γυμναστηριο θελω και σωστη διατροφη(που κανω) για να σφιξω αρκετα!!Αλλα αυτο μετα τα Χριστουγεννα :P Mου εχει λειψει το ολο σκηνικο λογω του οτι ειμαι μακρυα απο το σπιτι μου :/

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    και εγω 21 ειμαι, λατρης γλυκων και μου λειπει το σπιτι μου πολυ ταιριαζουμε :P:P:P:P

    μια χαρα εισαι διατηρηση θες. οπως και εγω αλλα δυστηχως το γυμναστηριο το μαρτη :flaming:

    εχω μπλεξει με τη σχολη και δεν προλαβαινω με τιποτα

  4. #64
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    31
    Ολα αυτα που λες κατι μου θυμιζουν :P
    Και γω απο υποχρεωσεις πνιγομαι οσον αγορα τη σχολη αλλα θελω και καπου να ξεδινω μετα..Οποτε μετα τα Χριστουγεννα θα μπω σε προγραμμα οπωσδηποτε
    Τι σχολη εισαι?

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    χααχα ναι! ιδια πλανα εχουμε! σε ποια πολη σπουδαζεις?

  6. #66
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    31
    Ρεθυμνο ειμαι..Φιλοσοφικη :P Εσυ?

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Εχετε χρόνο για να ξεδίνετε απο την σχολή; ΧΔ Τυχερεεεες! Κι εγώ θέλω :P

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    εγω ψυχολογια, οχι δεν εχουμε χρονο εχω λιωσει στο διαβασμα και τις εργασιες!!! :dork::dork::dork::dork::dork::dork::dork:
    γι αυτο και γυμναστηριο απο μαρτη :no:

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Αίγληηηη! Συνάδελφος κι εγώ Εφαρμοσμένη ψυχολογία εγώ βέβαια, αλλά νταξ κοντά είμαστε

    Σουιτ ειμαστε μικρές για παιδιά :P Εγω δε, δεν νομιζω να θελησω και ποτέ μου να κάνω....

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Χωρίς να ειμαι σιγουρη νομίζω πως μιλάμε για 6 μήνες +-3. Φυσικα ειναι ανάλογα το ατομο και τι άλλα προβλήματα έχει :/ Υπομονη και θα περάσει

  11. #71
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    31
    Δεν θελω να ξανακουσω την λεξη εγκυος..Περυσι απο το αγχος της εξεταστικης και επειδη δεν ετρωγα και καλα με επιαναν δυσποιες(ημουν και αδιαθετη και εχανα αιμα) και με πηγαν στο νοσοκομειο..Καιι ηταν εκει ενας βλακας νοσοκομος που επεμενε με νυχια και με δοντια οτι ημουν εγκυος..Τετοια σιγουρια δεν εχετε ξαναδει..Αφου δεν τον χτυπησα :P σε ποιες πολεις ειστε εσεις?

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Πωπω....εγω θυμάμαι πριν 5-6 χρόνια, πηγαινα ακόμα λυκειο κι είχα αγχος κι έτρεχα όλη μερα φροντιστηρια, σχολεία, ωδεία, ξένες γλώσσες, και φαγητο σκατά. Ε μια μερα γυρναει η μάνα μου σπιτι και με βρισκει τεζα στο πάτωμα. παμε νοσοκομειο κι οι νοσοκομοι να εχουν λυσσαξει πως εχω πάρει ναρκωτικά.....-_- Αδιαφορουσαν για το γεγονος πως έχω αναιμία και με είχαν πόση ώρα να περιμένουμε τοξικολογικές. Ηλιθιοι ανθρωποι. Αν δεν ξέρουν γιατι μιλάνε;;; Και στο αποκορυφωμα γυρνωντας σπιτι παμε με την μανα μου να πάρουμε μια πιτσα και η ακουω την τυπισσα στο ταμείο να λέει χαμηλοφωνα"Τς τς τς κοιτα κει πως εχει κάνει τα χέρια της απο τα τρυπήματα". Φυσικα τα χερια μου ειχαν μωβισει απο τους ηλίθιους νοσοκόμους που δεν ξέρανε να πάρουν αίμα και μου σπάσαν 2 φλέβες! Οσο θυμάμαι εκείνη την μέρα συγχύζομαι.... Σε καταλαβαίνω λοιπον :P Sorry για το Off topic αλλά θα εσκαγα αν δεν το έλεγα.

    Εγώ είμαι Αθήνα

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    χαχαχαχαα αυτα ειναι και εγω οταν ακουω εγγυος τρελενομαι!! δεν εχω περιοδο εδω και 2 μηνες και παντα ανχωνομαι μην ειμαι! προσεχω αλλα ποτε δε ξερεις, ο κυκλος μου ειναι ανωμαλος!και πρεπει να δω και τι θακνω με αυτο το θεμα γιατι στο τελος δεν θα μπορω ν μεινω εγγυος

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Θυμάμαι σου είχε σταθεροποιηθεί σε κάποια φάση....τι έγινε και χάλασε πάλι?!

  15. #75
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    31
    Πωπω Σκαρλετ ποσο σε καταλαβαινω..Εγω να δεις τι τραβηξα εκεινη την μερα..Θα το πιστευα και γω στο τελος με τετοια σιγουρια που μου το λεγανε Αιγλη πάντα είχες θέμα με την περιοδο?Απο διατροφη ή ηταν παντα ο κυκλος σου ετσι?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •