Δυσκολια αναπνοης μετα απο κακη χρηση τροφης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1

    Δυσκολια αναπνοης μετα απο κακη χρηση τροφης

    καλησπερα ειμαι ο Γιωργος, 18 χρονων, και αντιμετωπιζω ενα προβλημα.. Πιο συγκεκριμενα, εφαγα για πρωινο 2 τοστ και μετα απο λιγη ωρα αρχησε να με ποναει ενα σημειο πιο κατω απο το λαιμο και να δυσκολευομαι να παιρνω αναπνοες γιατι νομιζω πως μου εχει κολλησει φαγητο...... Δοκιμασα να πιω πολυ νερο και να φαω ψωμι μηπως γινει τιποτα αλλα το προβλημα παραμενει. Επισης, να αναφερω πως ειμαι αρρωστος και οταν βιχω ποναω λιγο. Δοκιμασα να χτυπησω αρκετες φορες την πλατη μου και για περιπου 1 λεπτο νιωθω αρκετα καλυτερα αλλα μετα ειναι οπως αρχικα...
    Ελπιζω καποιος να με βοηθησει...

  2. #2
    Γαργαρες καλυτερα να κανεις με κανα στονατικο διαλειμμα αλλα αν νιωθεις πολυ χαλια καλυτερα να πας σε εφημερευον νοσοκομειο. Μπορει να ειναι πρισμενες οι αμυγδαλες σου κ να χρειαζεσαι αντιβιωση.κανα αντιφλεγμονωδες. Μπορει παλι ναναι κατι τυπου γαστροοισοφαγικη παλινδρομηση. Δν ξερω καλυτερα να απευθυνθεις σε γιατρο. Δες πια ειναι τα εφημερευοντα στο ιντερνετ στην περιοχη σου κ πανε. Να σου φυγει κ η ενοχληση κ το αγχος για το τι σου συμβαινει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Ωχ, περαστικά σου...
    Έχεις γενικά αίσθηση του πνιγμού ή μόνο τώρα που είσαι άρρωστος;
    Καλό θα ήταν να πας σε ένα εφημερεύον..
    Μπορεί όντως να έχουν πρηστεί οι αδένες, οι αμυγδαλές και για αυτό να νιώθεις έτσι...
    Πες το γρήγορα σε κάποιον δικό σου φίλο ή γειτονα να σε βοηθήσει να πάτε στο πιο κοντινό νοσοκομείο....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •