Εχασα κιλά χωρίς να αλλάξω την διατροφή μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405

    Εχασα κιλά χωρίς να αλλάξω την διατροφή μου

    δεν πιστευω καν οτι θα συνεχιζω να τρωω τις βλακειες που τρωω κ μονο με εναν καφε θα χασω κιλα....με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μουφα διαφημιση!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    ELEOS

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Αν οι διατροφικές διαταραχές που έχει και διαχειρίζεται ο καθένας μας εδώ μέσα διορθωνόντουσαν με τον καφέ, θα το είχαμε κλείσει το μαγαζί. Απευθύνσου στα κανάλια. τώρα με την κρίση, ακόμη και τα μεγάλα κανάλια δείχνουν διαφημίσεις παντός τύπου (μασαζοκορσέδες, εξυπνες σίτες κτλ) σε πολύ φτηνό διαφημιστικό χρόνο.
    Σε αυτό το φόρουμ, κατέλαβες πολύτιμο χώρο σε 5-6 τόπικς, τζάμπα. Και πίατεψέ με, είναι πολύ "ακριβός" αυτός ο χώρος, εδώ κάνουμε άλλου είδους "καταθέσεις". Έχει αγωνίες, έχει αληθινά προβλήματα, όχι τύπου" θέλω σε 5 μέρες να χάσω 5 κιλά με μαγικά ματζούνια, γιατί έτσι θα λύσω το πρόβλημα της ζωής μου", έχει διαταραχές, έχει επιτυχίες, έχει αποτυχίες, έχει πεσίματα και σηκώματα, έχει αμφισβητήσεις, έχει δηλαδή αληθινές περιπτώσεις, αληθινών ανθρώπων, που τις περισσότερες φορές έχουν αληθινά αγνές προθέσεις να βοηθήσουν.
    Είπαμε, απευθύνσου στα κανάλια για διαφημιση του μαγικού καφε που θεραπεύει πάσα νόσο και πάσα μακακία..

  4. #4
    ασε μας ρε φίλε να χαρεις ... τουλάχιστον διαφημιζεις που διαφημιζεις αυτές τις μ***κιες , μην κανεις όμως λες και είμαστε ηλίθιοι όλοι ......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Δεν είμαστε ηλίθιοι λοιπόν, Thanos1967, και εσύ να προσέχεις που βάζεις στοιχεία του προσωπικού σου mail, βάζοντας τα στο facebook, να τι βγήκε με το δικό σου mail: https://www.facebook.com/athanasios.thanos.54 , διαφήμιση του καφέ για τον οποίο συνεχίζεις να μας πρήζεις από χτες, και έχεις και το θράσος να σχολιάζεις το πως σου μιλάμε. Eδω μέσα δε μασάμε κουτόχορτο όπως νομίζεις, ούτε είμαστε θύματα όσοι έχουμε περάσει από την παχυσαρκία, να χαύουμε τα τρικ κάθε επιτήδειου που πλαγίως πάει να πασάρει τα μαγικά του προϊόντα ,τουλάχιστον να είχες την ειλικρίνεια να μας πεις ότι είσαι έμπορος και πουλάς προϊόντα, όχι να μας παραμυθιάζεις λες και είμαστε χάπατα. Τώρα που ξεμπροστιάστηκες, είσαι ευχαριστημένος?

    Θα ακολουθήσω την τακτική σου και θα ποστάρω το κείμενο μου όπου και αν έγραψες από χτες.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Τάσο νομιζω πως δεν τα έχουνε δει οι διαχειριστές....ίσως πρέπει να στείλει κάποιος ενα πμ.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Προφανώς και έχεις δίκιο απλά δεν ξερω τι γίνεται σε τέτοιες καταστάσεις.... δηλαδή δεν θελω να βγαλω συμπεράσματα γιατι μπορεί πράγματι απλά να μην μπήκε κάποιος. Αυτο εμ τις μυνησεις δεν εξρω τι εννοείς. Είχε γίνει κάτι παρόμοιο στο παρελθόν;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Αξίζει άραγε να πουλάς τη ψυχη σου στο διάολο για μερικές δεκάδες ευρώ προσδωκόμενο κέρδος; Για κάποιους προφανώς και αξίζει, κι αν σου κάτσουν καναδυό θύματα;

    Anyway, έκανα κι εγω το report μου κι ελπίζω σύντομα να εξαφανιστεί το νήμα και ο δημιουργός του.

  9. #9
    ο δημιουργός του αν έχει την ελάχιστη ευθυξια θα εξαφανιστεί από μόνος του μετά τις αντιδράσεις μας ...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Η υποφαινόμενη mod έχει από την πρώτη στιγμή ενημερώσει τον διαχειριστή του φόρουμ(ο οποίος δυστυχώς συνδέεται σπάνια εδώ)
    στέλνοντας όλα τα ποστ του εν λόγω χρήστη,όμως δεν έχει τη δικαιοδοσία να σβήνει μόνη της λογαριασμούς.Ως προς την επίπληξη,
    ήδη με είχες προλάβει εσύ,Τάσο και η Μακ καθώς και άλλα μέλη οπότε δεν έκρινα απαραίτητο να επαναλάβω μία από τα ίδια.
    Τα υπόλοιπα που αφορούν στις προσωπικές μου απόψεις περί θερμιδομετρητών και έμφασης στο ψυχολογικό κομμάτι θα κάνω
    πως δεν τα διάβασα γιατί θεωρώ πως ήσουν σε ένταση και ξέφυγες λίγο.Δεν ξέρω ποιά δικαιοδοσία νομίζετε πως έχουν οι μοντς,
    ούτε γιατί εγώ προσωπικά να συντάσσομαι με τη διαχείρηση κι όχι με σας λες και λίγες φορές έδειξα τη δυσαρέσκειά μου
    σε τοποθετήσεις του διαχειριστή(τελευταία πχ. ως προς τις διαφημίσεις βιβλίων ενώ απαγορεύεται σ'εμάς όποια ενδεχόμενη
    αναφορά μπορεί να θεωρηθεί διαφήμηση) μόνο και μόνο επειδή έχω μια σβήστρα για τα ξεκάθαρα ξενόγλωσσα σπαμ.
    Πολλή σημασία δόθηκε στον χρήστη και την "προσφορά βοήθειάς" του.Μερικές φορές η αδιαφορία είναι μια πολύ καλή τακτική
    ειδικά από ένα σημείο και μετά,αλλιώς συνεχίζεται η ανατροφοδότηση.Ας μη μαλώσουμε πάλι,σας παρακαλώ.Δεν αξίζει.Καλημέρα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •