LIPOTOX/ XS
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 115 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 1713

Thread: LIPOTOX/ XS

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658

    LIPOTOX/ XS

    ΕΡΩΤΗΣΗ παιδια γεια σας ξερει κανεις να μου πει για τα lipotox KAI XS . XS δοκιμασα και δεν τρελαθηκα αλλα τα lipotox υποσχονται υπερβολικα πολλα πραγματα συμφωνα παντα μ'αυτα που διαβασα στην διαφημηση

  2. #2
    Εχω δοκιμασει τα xs αλλα δεν τρελαθηκα κιολας με το αποτελεσμα...θελει διατροφη 1200 αν θυμαμαι καλα κ δεν ειδα κ τα τρομερα αποτελεσματα...ισως παιζει ρολο κ ο καθε οργανισμος...εγω χανω πολυ δυσκολα..περισυ με ενα 1 μηνα σε διαιτολογο ειχα χασει 800γρμ...κ σε καποια φαση που επαιρνα κ αυτα δεν ειδα διαφορα..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    τα xs τα πηρα ενταξει δεν τα τελειωσα κι ολα για να εχω πληρη εικονα αλλα τα lipotox ακουγονται πολυ καλα για να ναι αληθινα. 1) μειωση ορεξης 2) 4 φορες περισσοτερο βαρος ,4φορες πιο γρηγορα 3) καυση επιπλεον θερμιδων δηλαδη μονο καφε δεν ψηνει!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    103
    Mπηκα και εψαξα για αυτα τα λιποτοξ και αυτα που υποσχονται ειναι εξωφρενικα.Λεει να παιρνεις μεχρι 6 καψουλες τη μερα...Τα εχει δοκιμασει κανεις?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    Εγω σκοπευω να τα δοκιμασω το μονο που ξερω περα απ'αυτα που σας ειπα ειναι οτι κανουν γυρω στα 35 ευρω.Freedom νομισα πως εφυγες σου απαντησα στο προηγουμενο post.

  6. #6
    Παντως παιδια ας μη γελιομαστε..εδω ας πουμε τα reductil που σου μειωνουν την ορεξη κ βοηθουν κ σε καυσεις ειναι πολυ ακριβα.....ειναι δυνατον ενα φυτικο χαπι να προσφερει τοσα πολλακ να ειναι παραληλα κ τοσο φθηνο?δεν ξερω νομιζω οτι ειναι περισσοτερο στο μυαλο αυτου που το παιρνει...αλλα δεν χανεις κ τπτ να τα δοκιμασεις εκτος απο 35 ευρω...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    τα έχω δει και εγώ, αλλά δεν θυμάμαι είναι φυτικά? αν όχι έχουν έγκριση από τον ΕΟΦ?

  8. #8
    Τα περισσοτερα απο αυτα υποτιθετε πως ειναι φυτικα κ δενβλαπτουν τον οργανισμο..τωρα κατα ποσο δεν το ξερει κανεις εμεις απλα τα καταπινουμε ...κ νομιζω ολα ειναι εγεκριμενα εφοσον πωλουντε σε φαρμακεια...αλλα εχω παρει τοσα πολλα απ αυτα που δεν πιστευω πια, πως μπορουν να βοη8ησουν καποιον πυ ειναι παχυσαρκος...ασε που ο διαιτολογος μου μου ειχε πει πως τιςπρωτες μερες μπορει α βοηθησουν αλλλα μετα σε μπλοκαρουν...τωρα τι ειναι αληθεια κ τι οχι ειναι στη ν κριση του καθενος

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    21
    μηπως γνωριζει κανεις τι περιεχουν τα lipotox? σε οποιο site κ να μπηκα δεν βρηκα πληροφοριες.

  10. #10
    Δεν ξερω μπορεις ομως να πας σε ενα φαρμακειο κ να δεις το κουτακι...Η να μπεις στην σελιδα τησ εταιριας που τα παραγει

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1
    μηπως γνωρίζει κανείς για το αν έχουν παρενέργειες τα XS;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Είναι φυτικό, εγώ που τα είχα πάρει μία φορά δεν είχαν καμία παρενέργεια, δεν νομίζω ότι έχουν τώρα καλό είναι να το ψάξεις κιόλας....

  13. #13
    Παιδια,εδω και 2 βδομαδες περιπου παιρνω τα lipotox!

    Kαταρχην αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν ξερω για τα υπολοιπα που υποσχεται,αλλα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κοβει την ορεξη!Εχω ηδη χασει 2μιση κιλα αλλα αυτο μπορει να οφειλεται και στη διαιτα που κανω .Το οτι ομως κοβει την ορεξη ειναι γεγονος και με εχει βοηθησει απιστευτα καθως ειμαι πολυ λιχουδο και παντα χαλουσα τη διαιτα για αυτο το λογο!

    Για παραδειγμα ενα απογευμα ειχα φαει ενα bar για σνακ και απο λαιμαργια τσιμπησα κ ενα 2 φρυγανιες με μελι και λιγο γιαουρτι....ενα θα σας πω:ΕΣΚΑΣΑ!!!ενιωθα οτι ειχα φαει 10 γυρους!!

    Η δοσολογια ειναι :1 χαπι το πρωι, και απο 2 χαπια μια ωρα πριν το καθε ολοκληρωμενο γευμα ,πριν το μεσσημεριανο και το βραδινο δηλαδη.Και σε περιπτωση εντονης πεινας το απογευμα ακομα ενα χαπι.Μεχρι 6 δηλαδη το πολυ τη μερα.
    Προσωπικα ,δεν εχει χρειαστει να παρω το απογευμα μεχρι τωρα γιατι δεν πειναω!

    Η τιμη του ειναι 31 ευρω και διαρκει περιπου 14-15 μερες(70 καψουλες),δηλαδη 62 το μηνα.

    Αυτα απο μενα...οσο για τα υπολοιπα που υποσχεται ,οταν περασουν 2 βδομαδες ακομη θα σας πω πως λειτουργησε αλλα και μονο το γεγονος οτι κοβει τοσο θεαματικα την πεινα εμενα μου ειναι υπερ αερκετο!!

    Ο,τι αλλη απορια εχετε σχετικα ,εδω ειμαι!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    maroulaki τι φαρμακα ειναι αυτα?ειναι σαν το reductil .εχει παρενεργεις?εγω με το ρεντουκτιλ εχασα 10 κιλα περιπου αλλα τραβιξα πολλα με τισ παρενεργειες.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    koitakte ti plirof vrika sxetika
    LipoDox

    A form of the anticancer drug doxorubicin that is contained in very tiny, fat-like particles. Μια μορφή της δοξορουβικίνης αντικαρκινικό φάρμακο που περιέχεται σε πολύ μικρό, το λίπος-like σωματίδια. It may have fewer side effects and work better than doxorubicin. Μπορεί να έχουν λιγότερες παρενέργειες και να λειτουργεί καλύτερα από ό, τι δοξορουβικίνης. LipoDox is used to treat ovarian cancer, AIDS-related Kaposi sarcoma, and multiple myeloma in patients whose disease has not gotten better after treatment with other anticancer drugs. LipoDox χρησιμοποιείται για τη θεραπεία του καρκίνου των ωοθηκών, που σχετίζονται με το AIDS σάρκωμα Kaposi, το μυέλωμα καθώς και σε ασθενείς των οποίων η νόσος δεν έχει gotten καλύτερα μετά τη θεραπεία με άλλα αντικαρκινικά φάρμακα. It may be used together with other anticancer drugs. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μαζί με άλλα αντικαρκινικά φάρμακα. It is also being studied in the treatment of other types of cancer. Είναι, επίσης, να μελετηθεί για τη θεραπεία άλλων μορφών καρκίνου. LipoDox is a type of anthracycline antitumor antibiotic. LipoDox είναι ένα είδος ανθρακυκλίνη antitumor αντιβιοτικό. Also called doxorubicin hydrochloride liposome, Doxil, Evacet, and Dox-SL. Επίσης καλείται η υδροχλωρική δοξορουβικίνη liposome, Doxil, Evacet, και Dox-SL.

Page 1 of 115 1231151101 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •