Τι έκανα για πάρτι μου... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Αχ τι ωραίο θεματάκι που ξεθάψατε!

    Προσφέρομαι κι εγω ανιδιοτελώς πάντως Maντζουράνα :P xaxax

    Εγω σήμερα αποφάσισα να αρχίσω να πηγαίνω και στα ομαδικα του γυμναστηρίου τύπου πιλάτες κλπ! Έτσι γιατι εχω αρχίσει και βαριέμαι την απλή γυμναστική!

  2. #17
    Εγώ τις πολλές δουλειές τις κάνω Σαββατοκύριακο :smug:
    Αλλά πραγματικά επειδή αισθάνομαι πάρα πολύ κουρασμένη και ενόψει μιας πολύ δύσκολης εβδομάδας που θα ακολουθήσει, θα ήθελα αυτο το Σαββατοκύριακο να κοιμηθώ ως αργά και να μη χρειαστεί να βγω καθόλου από το σπίτι και φυσικά να μην κάνω τίποτα!
    Για αυτό κούκλες, νοικοκυροκόριτσα όσες πιστές προσέλθετε ,κερνάω δωρεάν γυμναστική μια γενική στο σπίτι μου θα σας γυμνάσει και θα μου προσφέρει ευεξία :yes:Φιλιά πολλά πολλά σε όλες

  3. #18
    Επ επ!

    Σιγά, μην σπρώχνεστε!!

    Μία - μία!

    Θα βγάλουμε και χαρτάκια με σειρά προτεραιότητας!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Σήμερα αυτό που έκανα για πάρτι μου, ήταν να μη βαρεθώ και να πάρω τα πόδια μου να πέρπατήσω 1,5 χιλιόμετρο (με ανηφορες) για να βρω το βαφτισιμιό μου να παίξω μαζί του και να του κλέψω και δυο φιλιά!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Εγώ σήμερα πήγα σουπερ μάρκετ με σκοπό να παρω κανα light γλυκάκι και αντ αυτού γέμισα το ψυγείο μου με νόστιμα και θρεπτικά πραγματάκια για όλη την βδομάδα :3 (με τις2 δουλειές και την σχολη δυσκολευομαι αρκετά με τα ψωνια για φαγητο κλπ οποτε το θεωρώ κάτι καλό που ξεκλεψα λιγο χρονο αντι να στειλω την μανα μου ως συνήθως :P )

  6. #21
    (Το μήνυμα που ακολουθεί να ΜΗΝ το διαβάσουν οι: Nadine και fat capricorn!! :smilegrin: )

    Σήμερα έκανα δουλειές στο σπίτι όλη μέρα!! :smilegrin:

    Έκαψα θερμίδες λέμε!! :smug:

    Ηλεκτρική σκούπα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα, πλύσιμο πιάτων, μεταφύτευση 3 μεγάλες γλάστρες (κάτι που ανέβαλα να κάνω για μήνες) και έκανα και την ταράτσα να λάμπει!

    Μετά από όλα αυτά έκανα ένα περιποιημένο μπάνιο 40 λεπτών!! :starhit:

    Αυτά έκανα για πάρτι μου σήμερα! :P

  7. #22
    [quote]Originally posted by Μαντζουράνα
    (Το μήνυμα που ακολουθεί να ΜΗΝ το διαβάσουν οι: Nadine και fat capricorn!! :smilegrin: )

    Σήμερα έκανα δουλειές στο σπίτι όλη μέρα!! :smilegrin:

    Έκαψα θερμίδες λέμε!! :smug:

    Ηλεκτρική σκούπα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα, πλύσιμο πιάτων, μεταφύτευση 3 μεγάλες γλάστρες (κάτι που ανέβαλα να κάνω για μήνες) και έκανα και την ταράτσα να λάμπει!

    Μετά από όλα αυτά έκανα ένα περιποιημένο μπάνιο 40 λεπτών!!

    ΧΑΧΑΧΑ στην έσκασα!το διάβασα!Τώρα είδα το τικεράκι σου έχασες κι άλλο!!!Μπράβο μπράβο μπράβο!χαλάλι σου κι ας μην έρχεσαι για γυμναστική στο σπίτι μου:yes:
    Εγώ έκανα πολλές δουλειές σήμερα και για αύριο έχω προγραμματίσει πολλές περισσότερες:spin:Θα χάσω θερμιδούλες πόσο χαίρομαι!:sniffle:

  8. #23
    Originally posted by fat capricorn
    χαλάλι σου κι ας μην έρχεσαι για γυμναστική στο σπίτι μου:yes:
    Αν κεράσεις μπακλαβά (από αυτόν τον extra βουτυρωμένο και κατά προτίμηση με γέμιση φυστίκι Αιγίνης), τότε έρχομαι!! :smilegrin:

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Σήμερα αυτό που έκανα για την πάρτη μου -κι είμαι πολύ περήφανη για αυτό- είναι πως τόλμησα και ζήτησα κάτι για μένα, δεν καταπίεσα τον εαυτό μου, ούτε τον άφησα να ταλαιπωρηθεί. Ζήτησα να γίνει κάτι για μένα προαιρετικό και μου δόθηκε.

    Ξέρω πως σε άλλη περίπτωση θα καταπιεζόμουν, δε θα ζητούσα "χάρη" κι απλά θα έτρωγα την ταλαιπωρία για να μην υποχρεωθώ σε κανέναν...

    Μπράβο μου λοιπόν

  10. #25
    Καλημέρα Μαρουλένια!

    Πραγματικά μπράβο και από μένα! Το να ζητάμε αυτό που θέλουμε είναι πολύ σημαντικό κατόρθωμα για εμάς που έχουμε μάθει μια ζωή να είμαστε τα "καλά παιδιά". Συνέχισε να είσαι έτσι και ελπίζω και εγώ να σ' ακολουθήσω! Αυτή η καταπίεση που γλιτώνουμε, πιθανότατα να μας οδηγούσε σε υπερφαγικό. Οπότε κάνουμε διπλό καλό στον εαυτό μας! :thumbup:

    Εν τω μεταξύ, με την ευκαιρία που ανέσυρες αυτό το ξεχασμένο θέμα, ξαναδιάβασα αυτό μου το post...

    Originally posted by Μαντζουράνα
    Επαναφέρω ένα ενδιαφέρον θέμα της fata_morgana!

    Σήμερα, αν και πέρασα τις μελαγχολίες μου και τις μοναξιές μου το απόγευμα, και άρχισα να σκέφτομαι σοκολάτες και λοιπές αμαρτίες...
    ...τελικά κατάφερα να τα βγάλω από το μυαλό μου, ξεχάστηκα με δουλειές στο σπίτι και έφαγα καλής ποιότητας τροφή.

    Αυτό έκανα για πάρτι μου σήμερα και χαίρομαι γι' αυτό. :smug:
    Το ενδιαφέρον σ' αυτό το post είναι ότι το έγραψα την ημέρα που έφτιαξα το blog μου! Το ήξερα ότι ο λόγος που έφτιαξα το blog ήταν για να με βοηθήσει, δεν θυμόμουν όμως ότι το έφτιαξα σε μια μέρα που παρολίγον να κάνω υπερφαγικό! Τελικά η δημιουργία του με είχε σώσει εκείνη την μέρα (αλλά και πολλές ακόμα φορές έκτοτε)!

    :smilegrin:

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Κοίτα να δεις που βγάλαμε και λαβράκι!!
    imerologio-diatrofis behind the scenes....
    Σήμερα αυτό που έκανα για πάρτη μου είναι καφεδάρα και καναπές με φόρμες...
    Σχεδόν δεν το πιστεύω

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    χαχαχα και εγώ το ίδιο μαρουλένια!! μόνο που έβαψα και το νύχι χιε χιε:tumble:

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •