Ανάσα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: Ανάσα

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1

    Ανάσα

    Καλησπέρα,

    Επειδή έκανα μια πολύ μικρή αναζήτηση για κέντρα που παρέχουν δωρεάν βοήθεια σε πάσχοντες από διατροφικές διαταραχές, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει επισκεφθεί την Ανάσα, αν μπορεί να μας πει περίπου πώς λειτουργεί και ποιες οι συνολικές εντυπώσεις του.

    Επίσης αν κάποιος έχει επισκεφθεί κάποιο άλλο αντίστοιχο κέντρο, κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4
    Καλησπέρα Tiger Lily,

    Όχι μεν αλλά τι ψάχνεις ακριβώς. Αν ψάχνεις να βρεις εξειδικευμένη βοήθεια από ειδικό έψαξα κι έμαθα τρεις καλούς. Μια απ αυτούς μου μιλησε για την Ανάσα.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Ειναι απο τα καλυτερα κεντρα....Αν θες να νιωσεις ασφαλεια δεν υπαρχει κατι καλυτερο! Αν δεν ειχα παει εκει εγω πιστευω πως τωρα ισως και να μην ζουσα...Δεν εστιαζουν απολυτα στ φαγητο, σε ακουνε, σε προσεχουν, σε καταλαβαινουν!! Πρωτη φορα στην ζωη μου ενιωσα οτι δεν ειμαι τρελη και οτι αυτο που μ συμβαινει ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ! Αν εχεις την ευκαιρια πηγαινε!! εγω μετακομισα επαρχεια και εχασα την επικοινωνια, παω μονο 1 τον μηνα... αλλα καθε τους κουβεντα μ εχει μεινει στον τροπο ζωης μου....:wink2:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •