ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΑΣ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Ίσως μια σαλάτα με κοτόπουλο το βράδυ κι ένα ελαφρύ σνακ στο ενδιάμεσο;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    123
    μμμμ ευχαριστω πολυ!λοιπον οκ θα πιω πρασινο τσαι,πολυ νερο,ενα φρουτακι στο ενδιαμεσο και σαλατα με κοτοπουλο θα φαω νωρις οχι πολυ αργα!αν παω και γυμναστηριο μπορω να το σωσω!εχω φαει γυρω στις 1200 και καθημερινα τρωω 1500 και πολλες λεω!!!

  3. #18
    φάε οτι υπολόγιζες να φας. μην υπερβάλεις. στο υπογράφω οτι αν συνεχίσεις το πρόγραμμά σου δν θα φανεί στην ζυγαριά. ηρέμισε.
    σκέψου μόνο τι έφταιγε κ δν συγκρατήθηκες.
    την επόμενη φορά φάε το 1/3 απτο παστίτσιο κ φάε μια σαλάτα μαζί. θα έχεις βάλει μόνο τις μισές θερμίδες.

  4. #19
    1500 αν πας κ γυμναστήριο είναι λίγες.αν δν πας είναι οκ

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    123
    δεν σερβιριστικα μονη μου οποτε μου κοβουν ενα κομματι και μου λενε πολυ ειναι και λεω ναι και να μου το κοψουν λιγο και μου λενε δεν πειραζει παρτο και μην το φας ολο!ευκολο ειναι?αμα αρχισω δεν σταματω με τιποτα!


    http://tickers.TickerFactory.com/ezt...oFa/weight.png

  6. #21
    missmary κεγώ σκέφτομαι με τον ίδιο τρόπο όπως εσύ. είναι δύσκολο να αποφύγεις τους επίμονους κεραστές που δν σε καταλαβαίνουν.

    αλλά όσο κ αν θεωρούμε υπεύθυνους τους άλλους εμείς είμαστε αυτοί που δν μπορούμε να αντισταθούμε.
    να ξες οτι αν δύο τρεις φορές εναντιωθείς στα κεράσματα των άλλων μετά από λίγο θα σταματήσουν να σε κερνάνε γιατί δν θα τολμάνε μήπως κ βάλεις τις φωνές.
    επίσης θα μπορούσες να πεις οτι δν σε εμπνέει το παστίτσιο κ κάνε κ μια έκφραση αηδίας(ξέρω ηθοποιάρα πρέπει να είσαι.) ή μπορείς να πεις οτι δν είναι καλά το στομάχι σου.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    1500 είναι μια χαρα για άτομο σε διατροφή, και όχι συντήρηση. Δεν μου φαινονται λίγες. Είναι ανάλογα και το ύψος βέβαια. Εγω όταν πηγαινα διαιτολόγο με είχε στις 1400-1600 κι είμαι κι 1,80 κοντά :P

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    ααα, scarllet πρεπει να καις αρκετες θερμιδες...είσαι και ψηλη...
    εγω ας πουμε καιω γυρω στις 1400, συμφωνα με τη μυικη μου μαζα, οποτε αν καταναλωσω πολλες παραπανω και δεν κινουμαι, θα παρω κιλα, αναποφευκτα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    123
    Originally posted by Scarllet_D
    1500 είναι μια χαρα για άτομο σε διατροφή, και όχι συντήρηση. Δεν μου φαινονται λίγες. Είναι ανάλογα και το ύψος βέβαια. Εγω όταν πηγαινα διαιτολόγο με είχε στις 1400-1600 κι είμαι κι 1,80 κοντά :P
    ειμαι παρα πολυ ψηλη δεν ξερεις....1,65 με το ζορι χαχα πηρα απο τη μαμα μου!!γι'αυτο κανω ετσι για τις θερμιδες ειμαι κοντουλα!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    χαχαχαχα οκ τότε πάω πάσο! Απλά μην ρίχνετε πολύ τις θερμίδες γιατί μπορεί να επέλθει ζημιά Νομίζω κάτω απο 1200 θεωρείται υποσιτισμός!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Δεν μπορω ρε παιδι μου, οταν εχει γλυκα μεσα στο σπιτι και εχω περιοδο δεν μπορω να αντισταθω...
    Ειχα αρχισει τη μερα καλα, εφαγα υγιεινα, και ξαφνικα πριν λιγο ανοιγω το ψυγειο, παιρνω ενα ferrero, μιση lacta και 2 μπουκες γαλακτομπουρεκο...Δραμα τωρα...Ωιμε!!!! Μπουχουουχουυυ...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    123
    αχ ετσι και γω!!!ειναι και το αλλο!εγω εχω τρελα με τη ζυγαρια δηλαδη καθε μερα ολη μερα ζυγιζομαι και αυτο δεν ειναι καλο!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    πρεπει να βαλουμε ενα μετρο. Εβδομαδιαιο ζυγισμα και αποχη απο τα γλυκα, οσο γινεται.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    123
    α εγω δεν ειμαι πολυ γλυκατζου ειμαι πιο πολυ των αλμυρων οπως σουβλακια κ.λ.

    http://tickers.TickerFactory.com/ezt...oFa/weight.png

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    ααχχ...σουβλακια...αχχαχαχαα χχαχαχαχχααχ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •