Καποιος παλιος να βοηθησει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1

    Καποιος παλιος να βοηθησει?

    Καλησπερα
    Μπορει καποιος να μου πει αν γινετε η γαστρική παράκαμψη roux n εδώ στην αθηνα με χαρτι από κ.ε.συ γιατι πηγα Πατρα και εφαγα τα μουτρα μου ασχετα αν κατεθεσα κανονικα τον φακελο μου. Μονο να είναι καλος γιατρος. είμαι 46 χρονον 155 κιλα 1,85 υψος

  2. #2
    Μου ειπαν ότι στο τζανειο κανουν καλη δουλεια όχι όμως την παραπανω επεμβαση αλλα καποια παραπλησια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Δηλαδή τι ακριβώς έγινε και σε απογοήτευσαν;

  4. #4
    Μαρια μου και να πω τι εγινε δεν θα βγει τιποτα αυτό που εχω να πω είναι ότι τελικα ότι λαμπει δεν είναι χρυσος τουλάχιστον αυτό ενιωσα σημερα......
    μακαρι αυτό που εγινε σε εμενα να μην γινει σε κανενα άλλο παιδι.... και η πλακα είναι ότι εγινε ότι εγινε και προσπαθουσαν να με ωγαλουν και τρελλο. Ας παμε παρακατω.......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Κοίτα δημόσια νοσοκομεία στην Αθήνα που κάνουν επεμβάσεις κι από επίσημα χείλη ειπωμένο είναι στον Ευαγγελισμό και στο Τζάνειο. Ψάχνοντας στο διαδίκτυο γενικές λεπτομέρειες για τις επεμβάσεις είδα ότι έκαναν και στο Λαϊκό, για να μάθεις αν συνεχίζουν και κάνουν απλά κάνε τηλέφωνο. Ρώτα και στο Ιπποκράτειο

    Γενικά κλείσε ραντεβού στα νοσοκομεία που θα μάθεις πως κάνουν βαριατρικές επεμβάσεις και πήγαινε να μιλήσεις με τους γιατρούς, πάρε και τις εξετάσεις σου αφού τις έχεις έτοιμες και συζήτησε για ότι σε ενδιαφέρει.

    Έχεις δίκιο σε αυτό που σημειώνεις πως "ότι λάμπει δεν είναι χρυσός". Η λύση μπορεί να είναι και στα πόδια σου μπροστά. Συνήθως είναι εκεί που δεν το περιμένεις.
    Όμως με την υγεία όλα είναι θέμα τύχης. Αν πάρω για παράδειγμα τον εαυτό μου που μέσα στην βδομάδα έχω κάνει σχεδόν όλες τις εξετάσεις που μου ζήτησε ο χειρουργός, είμαι πολύ... κωλόφαρδη γιατί περίμενα να τις κάνω μέσα στο λιοπύρι του καλοκαιριού και θα μου έπαιρνε κάνα δίμηνο.

    Καλή τύχη σου εύχομαι κι όλα να πάρουν το δρόμο τους γρήγορα. :yes:

  6. #6
    Μαρια που θα κανεισ την επεμβαση αν επιτρεπεται?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Στον Ευαγγελισμό.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Δημόσιο ή ιδιωτικό;

  9. #9
    Egw koitao gia tzaneio stelio pleon kai ekei kanoun tin epemvasi poy exeis kanei kai esy palia ekanan mono maniki kai giatros tou team o agiomamitis

  10. #10
    Originally posted by Georgezolis
    Egw koitao gia tzaneio stelio pleon kai ekei kanoun tin epemvasi poy exeis kanei kai esy palia ekanan mono maniki kai giatros tou team o agiomamitis

    Εχεις u2u

  11. #11
    Σημερα ειχα ένα απροσμενο τηλεφωνο από Πατρα στις 25 κανω εισαγωγή στις 26 θα κανω την επεμβαση ελπιζω όλα να πανε καλα!!!!!

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    7
    αντε καλη επιτυχία εγώ στις 30/6 !!! ολα καλά θα πανε

  13. #13
    katia pote ekanes to seminario esy?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •