το ζητήσατε και το ξανακάναμε 3ος διαγωνισμός ΒΙΚΙΝΙ 3-7-14 με 31-7-14 - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki
    Posts
    229
    εδώ και μερικούς μήνες εκτός Θεσσαλονίκης σε μονοκατοικία με 3 στρέμματα αυλή σε ενα μικρό χωριο με κοτούλες και μπαξέ 20 λεπτά από το κέντρο προς τα δυτικά ...ασε εχουμε γίνει το μικρό σπίτι στο λιβάδι...:lol::lol::lol:

    αχ, σε καταλαβαίνω απόλυτα εμείς οργανώσαμε το γάμο μας σε 3 μήνες - εκει να δεις τρέξιμο - εσύ γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ μέχρι το Δεκέμβρη έχεις 5 μήνες φουλ! relax!!!

    η προταση ισχύει, όποτε θέλεις θα βρεις την αυλόπορτα ανοιχτή!!!

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    @Tασο, μακαρι να ειναι ετσι γιατι είναι κρίμα για 2 μερες να βαλω τοσα κιλα...Ειμαι κι εγω λυσαρα και καποιες φορες παρεκτρεπομαι. Αν και αυτα που τρωω πλεον δεν συγκρινονται με τις απεραντες ποσοτητες που ετρωγα πριν 2 χρονια. Μακαρι να ξεφουσκωσω παλι.

    @Μανταμ Σου Σου, καλοπερασα, οντως! Χαχαχχαχχαχχα! Απλά μετά είχα τύψεις. Οχι φοβερες, αλλα οταν ειδα τον αριθμο στη ζυγαρια, επαθα λιγο! Με τις ρακετες δεν το'χω πολυ, δυστυχως, αλλά με το μου τελειωσει η περιοδος θα παω για μπανακι παλι!!

    @eve, οντως, ειναι καποιες μερες που απλα δεν μπορεις να αντισταθεις σε μια λιχουδια!! Αλλά οκ, το θεμα ειναι μετα να ξαναρχιζουμε τη διατροφη μας!!

    Καλη συνεχεια σε ολους παιδακια!!!!

  3. #63
    Originally posted by eve30++
    εδώ και μερικούς μήνες εκτός Θεσσαλονίκης σε μονοκατοικία με 3 στρέμματα αυλή σε ενα μικρό χωριο με κοτούλες και μπαξέ 20 λεπτά από το κέντρο προς τα δυτικά ...ασε εχουμε γίνει το μικρό σπίτι στο λιβάδι...:lol::lol::lol:

    αχ, σε καταλαβαίνω απόλυτα εμείς οργανώσαμε το γάμο μας σε 3 μήνες - εκει να δεις τρέξιμο - εσύ γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ μέχρι το Δεκέμβρη έχεις 5 μήνες φουλ! relax!!!

    η προταση ισχύει, όποτε θέλεις θα βρεις την αυλόπορτα ανοιχτή!!!
    δν αγχώνομαι απλά βαριέμαι. εγώ είμαι των γρήγορων αποφάσεων αλλά όλοι με πρίζουν να δω πολλά λες και είναι καινούριο χόμπυ. πολύ βαρετή διαδικασία για μένα.
    για το μόνο που αγχώνομαι είναι για το βάρος κ αυτό στο πάνω μέρος του σώματος

  4. #64
    Δυστυχώς η περίοδος απλά επιβάρυνε ένα ήδη κακό κλίμα.Συναισθηματικά είμαι ένα ράκος.Δεν μπορώ να κρατήσω κανένα πρόγραμμα φαγητού διότι από τη μια δεν έχω όρεξη για μπουκιά(!) κι απτην άλλη αν βάλω κάτι στο στόμα μου με πρήζει και δε μπορώ να χωνέψω για ώρες.Αυτό το καλοκαίρι δε πάει και πολύ καλά..

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Eve μου έτρεξαν τα σάλια με τη σαλάτα σου! Ευγε, συνέχισε έτσι! :thumbup:

    Εγώ χάνω με ρυθμούς χελώνας, ετοιμάστε μου το χρυσό βατόμουρο.. :lol:

    Καλή δύναμη σε όλες!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki
    Posts
    229
    Καλημέρα!!!

    Σήμερα λήγει ο μικρος μας διαγωνισμός!

    συγνώμη για την απουσία των τελευταίων ημερών αλλά έχω πάρα πολλές εκκρεμμότητες να ταχτοποιήσω
    πριν φύγω διακοπες και στη δουλειά και στο σπίτι που με κάνουν να ξενυχτάω και εχω γίνει κομματια

    Σήμερα 95,8, είμαι 1 κιλο κάτω...κάτι είναι και αυτό, έτσι?
    για δώστε αναφορές να βγάλουμε την νικήτρια!

    σας φιλώ
    εύχομαι να περνάτε υπέροχα...
    τα λέμε από Σεπτέμβρη!!!

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Γειά σας παιδάκια!!!!

    Λοιπόν...η ζυγαριά- λιπομετρητής δείχνει οτι έχω χάσει μυική μάζα, δυστυχώς, αλλά και σπλαχνικό λίπος! Το δεύτερο μόνο είναι θετικό. Συμπερασματικά θέλω γυμναστική. Μόνο με διατροφή δεν κάνω ουσιαστική δουλειά.

    Λοιπον:

    1/7/14: 72,5 κιλά.

    31/7/14: 70, 2 κιλά.

    Είχα μια δεκαετία να δω αυτόν τον αριθμό...

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki
    Posts
    229
    Αφρατουλινι
    τα πηγες τελεια!!!Μπραβο!!Συνεχισε ετσι!!!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τι έγινε,ρε παιδιά! Διακοπάρουν κι οι διαγωνισμοί;! Άκουσ'εκεί "τα λέμε από Σεπτέμβρη"!
    Κι ούτε καν ενημερώθηκε το κοινό για τη νικήτρια του τρίτου κύκλου! Ντροπή! :thumbdown:

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •