διατροφολογος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    2

    διατροφολογος

    Καλημερα κι απο μενα ειμαι νεο μελος 33 ετων και στα 86 κιλα. Στοχος μου ειναι να χασω ολα τα κιλα για να μπω σε μια υγιη εγκυμοσυνη. Δεν ειμαι καθολου της πειθαρχιας στο παρελθον αλλαζα διαιτολογο καθε μηνα και γενικα μονο μια φορα εχασα 20 κιλα σταθερα που τα διατηρησα μολις 4 χρονια
    Οποτε ξεκιναω παλι απο την αρχη. Επειδη μονη μου δεν το χω ψαχνω για διαιτολογο. Εχω ξεχωρισει τη βιοπαθολογο μαρια ψωμα, και θα ηθελα να ρωτησωαν κκαποιος ειχε προσωπικη εμπειρις να με ενημερώσει πως ειναι στα διατροφικα της πλανα να παρω μια ιδεα για το κοστος κτλ. Οποιαδηποτε συμβουλη ευπροσδεκτη!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς σε βρίσκουμε,mampadeka!

    Με το καλό να έρθουν όλα όπως τα θέλεις στο σημαντικότερο όλων βίωμα,τη μητρότητα,που ετοιμάζεσαι ν'αξιωθείς!
    Εύχομαι να βρεις κάποιον καθοδηγητή που θα σε εκπαιδεύσει διατροφολογικά,έτσι ώστε να μη σου χρειάζεται πειθαρχία,
    αλλά αλλαγή συνηθειών ζωής,που χωρίς να κοπιάζουν ιδιαίτερα,θα φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα!Δώσε χρόνο όμως.
    Οι βιασύνες κι οι υπερβολικές απαιτήσεις πληρώνονται και την έχουμε πατήσει φαντάζομαι όλοι εδώ μέσα...Καλή δύναμη!

    Ως προς το ερώτημά σου,επειδή είναι όρος του φόρουμ να μην αναφερόμαστε σε ονόματα σχετικών με το θέμα μας
    επαγγελματιών-μην τυχόν θεωρηθεί διαφήμηση ή δυσφήμηση ανάλογα τα γραφόμενα-θα προσκαλούσα όποιον σου απαντήσει
    να το κάνει σε προσωπικό μήνυμα (U2U).Στο πάνω μέρος δεξιά της σελίδας σου θα δεις σχετική ειδοποίηση όταν αυτό συμβεί.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    2
    Σε ευχαριστώ πολυ για τη συμπαρασταση ζητω συγγνωμη δεν το σκεφτηκα οποτε κι εγω με τη σειρα μου θα παρακαλεσω αν καποιος εχει πληροφοριες να μπυ στειλει προσωπικο μηνυμα για να μη δημιουργησω αθελα μου προβλημα στο φορουμ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Είμαστε γενναιόδωροι εδώ μέσα...Θα σε αφήσουμε να ζήσεις...πήγαινε και να μην ξαναμαρτήσεις! :roll:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •