Ημερολόγιο Ευγνωμοσύνης - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 210
  1. #151
    νιωθω ευγνωμοσυνη που οι μοναξιες μου δινουν χρονο για να τελειωσω ενα βιβλιο που εχω αφησει στηνμεση. να κανω λιγες δουλειες στο σπιτι κ λιγη ασκηση.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    Originally posted by baklavas
    Νοιώθω ευγνωμοσύνη γατί δεν έχω καταλήξει έγκλειστος στο ψυχιατρείο με ζουρλομανδύα (ακόμη) μολονότι είμαι πολύ πολύ πολύ κοντά...
    κάνε υπομονή Μπακλαβαδέισιον,
    διότι στο Δρομοκαείτιο θα κάνεις παρέα με την Τσοχατζοπουλίνα και δεν λέει...

    :smilegrin:

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    Originally posted by baklavas
    Σύμφωνα με τον Άγγλο συγγραφέα & κριτικό G. K. Chesterton (1874–1936) είμαι παράφρων...
    τι να πω και εγώ που από το σόι της μάνας μου μετράω τρία περιστατικά σχιζοφρένειας? (από αυτήν την επικίνδυνη :shocked2: )

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    νιώθω ευγνωμοσύνη, διότι το σάββατο αντί να κατεβάσω όλο το λαός και καλαμάκι, την έβγαλα με ένα μπιφτέκι και που γενικά όλο το σκ ξύπνησε το θηλυκό μέσα μου και έβαψα νύχια, μαλλιά και πήρα και δυο μπλουζούλες, αντί να τα επενδύσω τα χρήματα μου σε είδη διατροφής....

    ήδη νιώθω λιγότερο πρησμένη, αλλά στην παλάντζα δεν ανεβαίνω ακόμη, μην μου χαλάσει η διάθεση.... unk::duh:

  5. #155
    μεγιά τις μπλούζες πορτοκαλένια!

    νιώθω ευγνωμοσύνη για τον όμορφο ήλιο και για το ιντεράκτιον με άλλους ανθρώπους έστω κ στο πλαίσιο της δουλειάς.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    να σαι καλά Σου σου μου :roll::roll::roll:


    σε νιώθω. σήμερα είναι μέρα αφιερωμένη στο μπίρι μπίρι με τους συναδέρφους.


    άμα κερδίσω το τζόκερ (που δεν παίζω) :smilegrin:, θα πάρω ένα σπίτι σε ένα νησί - δεν ξέρω ακόμη ποιο - και θα το ονομάσω βίλα μπίρι - μπίρι. ευπρόσδεκτοι θα είναι όλοι οι φίλοι που κάνουμε καλό - τι άλλο? - μπίρι μπίρι....


    :smilegrin::smilegrin::smilegrin:

  7. #157
    ευγνωμοσύνη για την πόλη που μένω. για τις παραστάσεις που έρχονται από το Πάσχα κ μετά.
    για τα όμορφα σημεία όπου μπορείς να απολαύσεις έναν καφέ,να χαζέψεις την περαντζάδα και μετά να ευχαριστηθείς ουζάκι και μεζέδες.

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Ευγνωμοσύνη
    για το αππλικέσιον που σου λέει που είναι το λεωφορείο
    για τα κορίτσια που δουλεύω μαζί και κάνουν τα πράγματα να φαίνονται πιο εύκολα
    για τη Σουσου που δε μ'αφήνει να ξεχνιέμαι
    για το χαμόγελο που γύρισε στο πρόσωπο του άντρα μου

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    ευγνωμοσύνη για την πόλη που μένω. για τις παραστάσεις που έρχονται από το Πάσχα κ μετά.
    για τα όμορφα σημεία όπου μπορείς να απολαύσεις έναν καφέ,να χαζέψεις την περαντζάδα και μετά να ευχαριστηθείς ουζάκι και μεζέδες.
    Σε ποια πόλη αν επιτρέπεται;;

  10. #160
    Δεν σε λλλλλέω!!! :smilegrin:


    νιώθω ευγνωμοσύνη γιατί ήρθε το πσκ!!!

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    let me guess: Χανιά

    :P

  12. #162

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Κι εγώ νιώθω ευγνωμοσύνη για την Παρασκευή...

  14. #164
    Είμαι ευγνώμων για τους 9 μήνες ποιοτικιάς διατροφής μου και την αντιμετώπιση της συναισθηματικής μου υπερφαγίας! :-p

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Είμαι ευγνώμων για το τριήμερο
    για την ξεκούραση
    για το Μάη
    για τον άντρα μου που σκέφτηκε να πάει χθες στο σουπερ μαρκετ και στο φούρνο
    τη Μυρωδάτη για την όμορφη πορεία της, που μας δίνει θάρρος και κουράγιο

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •