Ημερολόγιο Ευγνωμοσύνης - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 210
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Σήμερα ένιωσα πολύ μεγάλη ευγνωμοσύνη (και ανακούφιση που την ένιωσα) για όλους εκείνους τους συμμαθητές μου που με κορόιδευαν για την τριχοφυία στο πρόσωπο και τα χέρια μου κι εκείνη τη "φίλη" μου στην κατασκήνωση που με είχε κάνει ρεζίλι σε όλους τους κοινούς γνωστούς μας γιατί της είχα προκαλέσει τραύμα γιατί δεν είχα χνούδι στα μπουτάκια οπως όλες οι 11χρονες, αλλα τρίχες κανονικές... Γιατί αν δε με λέγαν πιθηκακι απο μικρή και με αγαπουσαν όλοι οπως η μανουλα μου που με έβλεπε σαν το πιο ομορφο μωρο του κόσμου δε θα καταλάβαινα ποτέ ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με τις ορμόνες μου και για αυτό είχα και μούσι και μουστάκι και και και και... Και σήμερα δε θα έλεγα ναι μπορώ να κάνω κάτι με τις πολυκυστικές μου...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που γύρισε η Μαντζουράνα και δε με ρούφηξε τελείως η μαύρη τρύπα

  3. #33
    Originally posted by marulenia
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που γύρισε η Μαντζουράνα και δε με ρούφηξε τελείως η μαύρη τρύπα
    :sniff: <- δάκρυ συγκίνησης.

    Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! :starhit:

    Ποιά μαύρη τρύπα καλέ να σε ρούφαγε;;;
    Εννοείς κάποιο πισωγύρισμα;

  4. #34
    Νιώθω ευγνωμοσύνη για τη συζήτηση που έχουμε αυτή τη στιγμή με την Μαντάμ σου σου και τη Μαρουλένια (ή με την Μαρουλένια και την Μαντάμ σου σου, μην παρεξηγηθείτε! :smilegrin: ) σε διάφορα topics του φόρουμ!

    Ευχαριστώ κορίτσια! :starhit:

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Κι εγω ευχαριστώ.. Νομίζω το είχα ανάγκη απόψε...

  6. #36
    Originally posted by marulenia
    Κι εγω ευχαριστώ.. Νομίζω το είχα ανάγκη απόψε...
    Κι εγώ το είχα ανάγκη!

  7. #37
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που σήμερα έφαγα μετά από πολύ καιρό μακαρόνια και λίγη σοκολάτα και αφ' ενός έφαγα φυσιολογική ποσότητα και αφετέρου δεν ένιωσα ενοχές.
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που βρήκα επιτέλους δουλειά (έστω και για 5 μήνες) που το είχα πολύ ανάγκη.
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που συμμετέχω σε πολιτιστικές δραστηριότητες και γεμίζω τη μέρα μου δημιουργικά.
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που έχω την δυνατότητα και την διάθεση να τρώω καλές ποιοτικά τροφές.

    Νιώθω ευγνωμοσύνη που υπάρχω,
    και βάζω σιγά-σιγά την αισιοδοξία στη ζωή μου.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Μπράβο Μάντζιιιιιι!!!!!

  9. #39
    Originally posted by marulenia
    Μπράβο Μάντζιιιιιι!!!!!
    Αχ, θα το ξαναπώ: μ' αρέσει πολύ το Μάντζιιιιι!!!!!!! :smilegrin:

  10. #40
    :thumbup:

    μπραβω μαντζι! βιβα λα ρεβολουσιον!

  11. #41
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που σ'αυτό το φόρουμ υπάρχουν άνθρωποι καλοπροαίρετοι, ευγενικοί, έτοιμοι να βοηθήσουν.

    Πρόσφατα μπήκα για λίγο και σ' άλλο φόρουμ και γίνονταν συνέχεια καυγάδες, εκσφεντονίζονταν προσβολές και δέχτηκα και λεκτική επίθεση χωρίς κανέναν λόγο.

    Χαίρομαι που η παρέα εδώ είναι "καλής πάστας"!
    (Απ' αυτές τις πάστες με gianduja, γεμάτες γλύκα και απόλαυση!!)
    :starhit:

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Originally posted by Μαντζουράνα
    Νιώθω ευγνωμοσύνη που σ'αυτό το φόρουμ υπάρχουν άνθρωποι καλοπροαίρετοι, ευγενικοί, έτοιμοι να βοηθήσουν.

    Πρόσφατα μπήκα για λίγο και σ' άλλο φόρουμ και γίνονταν συνέχεια καυγάδες, εκσφεντονίζονταν προσβολές και δέχτηκα και λεκτική επίθεση χωρίς κανέναν λόγο.

    Χαίρομαι που η παρέα εδώ είναι "καλής πάστας"!
    Κι εγω νιώθω ευγνωμοσύνη για τους ανθρώπους αυτού του φόρουμ... Έχω βρει μεγάλη παρηγοριά. Μπορεί να μην έχω μεγάλη πρόοδο στη διατροφή ή στα κιλά μου, αλλά βρίσκει η ψυχούλα μου ηρεμία...


    Originally posted by Μαντζουράνα(Απ' αυτές τις πάστες με gianduja, γεμάτες γλύκα και απόλαυση!!)
    :starhit:
    Κάθε φορά που κάποιος λέει τζαντούγια σ' αυτό το φόρουμ παθαίνω ρίγος.. Τι μου κάνετε...

  13. #43
    Originally posted by marulenia
    Κάθε φορά που κάποιος λέει τζαντούγια σ' αυτό το φόρουμ παθαίνω ρίγος.. Τι μου κάνετε...
    αχ, αχ, αχ!
    Η τζιαντούγια προκαλεί κανονικότατο οργασμό στον ουρανίσκο!
    Ας μην το θυμάμαι όμως, ας αρκεστώ στο μπροκολάκι που έφαγα το μεσημέρι στον ατμό! :smilegrin:

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Νιώθω ευγνωμοσύνη για το χωριό και όλα τα καλά του... Τα ζώα για τα αγαθά και τις προοπτικές που μπορεί να προσφέρουν, τον καθαρό αέρα, την όμορφη θέα, την ησυχία και τη γαλήνη, την ξυλόσομπα και τη μυρωδιά του βρεγμένου χώματος... Τα μαθήματα φυσικής ζωής και διατροφής που σου δίνει, γιατί εκεί όλα είναι αγνά. Τα μύγδαλα και τα φουντούκια πιο νόστιμα, τα λαχανικά εποχής, τα αβγά κίτρινα και τα κοτόπουλα με σφιχτό κρέας. Γιατί εκεί μπορώ να έχω κουτάβι και να τρέχω πίσω του...

  15. #45
    Originally posted by marulenia
    Νιώθω ευγνωμοσύνη για το χωριό και όλα τα καλά του... Τα ζώα για τα αγαθά και τις προοπτικές που μπορεί να προσφέρουν, τον καθαρό αέρα, την όμορφη θέα, την ησυχία και τη γαλήνη, την ξυλόσομπα και τη μυρωδιά του βρεγμένου χώματος... Τα μαθήματα φυσικής ζωής και διατροφής που σου δίνει, γιατί εκεί όλα είναι αγνά. Τα μύγδαλα και τα φουντούκια πιο νόστιμα, τα λαχανικά εποχής, τα αβγά κίτρινα και τα κοτόπουλα με σφιχτό κρέας. Γιατί εκεί μπορώ να έχω κουτάβι και να τρέχω πίσω του...
    Έχεις τόσο δίκιο!

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •