........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: ........

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    202

    ........

    Καλησπέρα και από εμένα! Λόγω χρόνου δυστυχώς, δεν τα καταφέρνω να μπαίνω και να διαβάζω τα νέα σας! Σήμερα όμως τα καταφερα! Ήθελα να σας πω ένα γεια! Εύχομαι όλοι να είστε καλά και συγκεντρωμένοι σε ότι κρίνετε εσείς, απαραίτητο.. 3μιση μήνες μετά πλαστικής, λοιπόν, τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά.. Οκ να πούμε, πως φτάνοντας στο στόχο μας, δε λύνονται όλα μας τα προβλήματα! Αυτό πρέπει να το παραδεχτώ! Απλά γίνονται πιο, ανεκτά, ας πούμε.. Και οκ εντάξει, το μεγάλο έρωτα, ακόμα δεν τον βρήκα! Είμαι στη μεγάλη αναζήτηση..που θα πάει ρε @@@@@@ θα έρθει, δε θα έρθει;; Παρ'όλα αυτά ας πάμε στα παρόντα ζητήματα! Που λέτε όλα είναι διαφορετικά! Άρχισα να αγαπώ τον εαυτό μου..να το γνωρίζω από την αρχή! Και η γνωριμία είναι αρκετά ενδιαφέρουσα! Αδέρφια;; small νούμερο..σου γυρνάει το μυαλό ή οχι;; Σου γυρνάει.. σας λέω! Άρχισα να έχω κάποια ψιλοφλερτάκια! Βγαίνω και φωτογραφίες! Όχι συχνά, αλλά σιγά σιγά! Στήθος που κοιτάει ουρανό και έμαθα πια, τι έχω κάτω από την κοιλιά μου, γιατί με εκείνο το κομμάτι δέρματος που κρεμόταν εκεί, η ορατότητα είχε μηδενιστεί.. Τι να σας λέω! Άλλο πράγμα! Άλλη αίσθηση! Σκαμπανεβάσματα ψυχολογίας υπάρχουν ακόμα, αλλά βλέπω πως τα κομπλεξαρίσματα αποχωρούν σταδιακά.. Οι ουλές πια,μου θυμίζουν που ήμουν κ που ήρθα. Καμιά φορά με πιάνει το άγχος ότι έχασα πολλά χρόνια με όλα αυτά και πέφτω..αλλά δυστυχώς να γυρίσω το χρόνο δεν μπορώ! Τι άλλο να σας πω; Δε νομίζω οτι έχω κάτι άλλο να πω! Να προσέχετε τους εαυτούς σας! Φιλιά σε όλους κ ειδικά στους παλιότερους, που ξεκινήσαμε μαζί και κάποιοι παρέμειναν εδώ, να στηρίζουν ο ένας τον άλλον! Ξέρετε ποιοι είστε..

    Καλό βράδυ από την χαρούμενη..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    --->http://www.youtube.com/watch?v=76RrdwElnTU

    XAΡΟΥΜΕΝΗ,πρώην λυπημένη,μόλις μ'εκανες κι εμένα χαρούμενη!
    Δεν έχω λόγια...μόνο μια σφιχτή αγκαλιά και δυό ρουφηχτά φιλιά!
    Τα καλύτερα έρχονται! Τι έρχονται; Ήρθαν ήδη! Απόλαυσέ τα επιτέλους στο έπακρο!

  3. #3
    Χαρούμενη, πραγματικά χάρηκα για σένα!!
    Χίλια μπράβο!!!
    :thumbup: :thumbup: :thumbup:


    Θα ήθελα να σε ρωτήσω,
    μιας και πολύ πολύ αργότερα θα χρειαστώ και εγώ μάλλον κάποια πλαστική,
    πώς είναι;
    Έχει παρενέργειες; Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχεις εξ αιτίας της επέμβασης εφ' όρου ζωής;
    Η εγκυμοσύνη είναι εφικτή μετά;
    Συγνώμη για τις πολλές απορίες μου!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Να και κάτι που μπορεί να μας φτιάξει τη μέρα! Μια απλή φράση: "Καλό βράδυ από την χαρούμενη.. "
    Κράτα σφικτά όσα κατάφερες! Είσαι αγωνίστρια...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    :thumbup::thumbup::thumbup:

    Αντε επιτέλους, μας έσκασες τόσα χρόνια!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    202
    Ματζουράνα καμία επίπτωση και συνέπεια πουθενά! Όλα άψογα! Μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!

    Στους υπόλοιπους στέλνω πολλά φιλιά και αμέτρητα ευχαριστώ!
    Nadine μου αγαπημένη, τι να πω για εσένα...η στήριξή σου πάντα εδώ! Αγκαλιά μεγάλη!

    Φίλιππε πέθανα στα γέλια!! Συμπλήρωσα από μόνη μου, το, μας έπρηξες μωρή τόσα χρόνια! Φιλιά πολλά!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •