Θα χάσουμε κανα κιλό πριν τις γιορτές;! 2014-15
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 67
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216

    Θα χάσουμε κανα κιλό πριν τις γιορτές;! 2014-15

    Γεια σας!
    Θυμήθηκα το διαγωνισμό μπικίνι και σκέφτηκα αν θέλατε να κάναμε κάτι αντίστοιχο... χριστουγεννιάτικο :P

    Ας πούμε μέχρι τις 24 Δεκεμβρίου.

    Ποιος είναι μέσα για διατροφούλα και υποστήριξη;;;


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη για!
    Posts
    156
    Είμαι που είμαι.........Γτ όχι;
    Δε θα το πάμε σε διαγωνισμό στυλ όμως γτ θα το κάψω! Καλά μπήκα σε μια σειρά!!!:bouncing:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Επ! Γεια σου Medousa! Καλώς σε βρήκα!:bouncy:
    Χμμμ ακόμα και αν δεν είναι «διαγωνισμός» θα πέσουν πιέσεις... χεχε!
    Προλαβαίνεις να ακυρώσεις τη συμμετοχή σου................. (πλάκα κάνω! :P)

    Πόσα κιλά θέλεις να χάσεις; Εγώ ιδανικά γύρω στα 4...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη για!
    Posts
    156
    Aν προσέξεις το στικεράκι μου... ακόμη 117!!!!!!!!!!!!!!!!! Μέχρι τα Χριστούγεννα ελπίζω απλά να μαι κι εγώ 4 με 5 κιλά ελαφρύτερη, αλλά χωρίς να ναι αυτό το βασικό μου θέλω. Επικεντρώνομαι στο να τρώω τακτικά για να μην πλακώνομαι μετά... και σήμερα συμπλήρωσα κι έναν ολόκληρο μήνα χωρίς υπερφαγικό επεισόδιο.
    Οπότε το δικό μου στοίχημα είναι άλλες 24 μέρες σε αποχή απ΄την υπερφαγία!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Κι εγώ κι εγώ θέλωωω Θέλω οι γιορτές να με βρουν στον στόχο μου!!! Πάμε δυναμικά κορίτσιαααα! Το χουμε

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    αχ βρε παιδια ... είναι τρομερά καλή ιδέα αλλά πραγματικά δεν νομίζω οτι θα το πετύχω ... Όλο προσπαθώ να κρατήσω μια υγιεινή διατροφή και όλο δεν μπορώ ... χθες και σήμερα έχω καταφέρει να μην κάνω ΚΑΘΟΛΟΥ παρασπονδίες και νιώθω οτι θέλω να δαγκώσω άνθρωπο ! Ουφ! Τέσπα , μην σας γεμίζω και σας με τον αρνητισμό μου ... θα συνεχίζω την προσπάθεια , θα το δω σαν άσκηση νεύρων (για μια ακόμη φορά) θα πηγαίνω και γυμναστήριο ... ε τι διάολο 2-3 κιλά μποοοοοοοοοορεί και να χαθούν μέχρι τα χριστούγεννα. Αλλά πραγματικά χρειάζομαι να ξαναβρώ κίνητρο γιατί με τη φάση 2-3 μέρες διατροφή και μετά τα γα#@%με όλα δεν γίνεται τίποτα ... ακόμη και αν πηγαίνω γυμναστήριο. Μόνο στασιμότητα καταφέρνω έτσι ...

  7. #7
    Sethunya καλησπέρα!
    Πολύ καλή η ιδέα σου!
    Θα ήθελα να είμαι τουλάχιστον 4 κιλά ελαφρύτερη μέχρι τα Χριστούγεννα!
    Και ο μεγάλος μου στόχος είναι να δω το διψήφιο μέχρι τις 10 του Γενάρη!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Τι καλά, μαζευτήκαμε ήδη πέντε!!!!!:bouncing:

    Medousa και εγώ γενικά πολλά θέλω να χάσω, αλλά αρχικά θα προσπαθήσω να βάλω ένα μικρό φρένο....
    Μακάρι να χάσω έστω τα πρώτα 3-4 κιλά μέχρι τα Χριστούγεννα.

    stellou1989 πόσο, μα πόσοοοο σε νιώθω. Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Αυτό που δε μπορώ να κρατήσω υγιεινή διατροφή και απελπίζομαι και πέφτω στα χειρότερα.
    Σήμερα παρότι έφαγα αρκετά καλά, πριν λίγο την έπεσα σε κάτι φυστίκια και μια φέτα ψωμί με βούτυρο και μέλι...
    Ενώ έλεγα θα κρατηθώ, νόμιζα πως δεν θα αντέξω αν δεν βάλω κάτι στο στόμα μου!!!!!!!! Τραγική...

    Χαιρετώ και καλωσορίζω Scarllet και Μαντζουράνα!
    Σας ακούω δυναμικές και πολύ χαίρομαι!


    :starhit:Θέλετε αύριο (01.12.14) να ζυγιστούμε όλες και να γράψουμε εδώ ακριβώς τους στόχους μας;

  9. #9
    Originally posted by Medousa
    ... και σήμερα συμπλήρωσα κι έναν ολόκληρο μήνα χωρίς υπερφαγικό επεισόδιο.
    Πραγματικά μπράβο σου!!!
    Εύχομαι να συνεχίσεις ακάθεκτη μέχρι τον στόχο σου και σύντομα να τον δεις να πραγματοποιείται!

  10. #10
    Originally posted by Sethunya
    :starhit:Θέλετε αύριο (01.12.14) να ζυγιστούμε όλες και να γράψουμε εδώ ακριβώς τους στόχους μας;
    Αμέ!! :wink1:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Originally posted by Μαντζουράνα
    Originally posted by Sethunya
    :starhit:Θέλετε αύριο (01.12.14) να ζυγιστούμε όλες και να γράψουμε εδώ ακριβώς τους στόχους μας;
    Αμέ!! :wink1:
    Τέλειαααα!


    Καιιι επειδή άλλαξε η μέρα, να ευχηθώ σε όλες καλή αρχή στους στόχους μας!
    Καλό Μήνα να έχουμε!!!!!!!


  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    Originally posted by Sethunya
    πριν λίγο "την έπεσα σε κάτι φυστίκια και μια φέτα ψωμί με βούτυρο και μέλι...
    χαχαχαχαχααχαχαχα συγνώμη αλλά πραγματικά με έκανες και γέλασα, δεν ξέρω μου φάνηκε πολύ αστεία η φράση "την έπεσα σε..." . Ναι , και γω ήθελα να την πέσω σε μια κρέπα με τυρί , ζαμπόν μανιτάρια , πατατάκια και μαγιονέζα τώρα γυρνώντας σπίτι. Αλλά περνώντας μπροστά απ την κρεπερί απλά πήρα βαθιές ανάσες , κοιταξα απ την άλλη και συνέχισα το δρόμο μου αγνωόντας τα 3 ευρώ που χοροπηδούσαν στην τσέπη μου... γενικώς όλο το βράδυ ήμουν έξω και κατάφερα να τη βγάλω μόνο με ένα σκέτο τσάι και 1 μικρό ποτηράκι τσίπουρο . Νιώθεις ωραία ρε γαμώτο όταν καταφέρνεις να συγκρατηθείς αλλά ταυτόχρονα τα νεύρα πιάνουν κόκκινο...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    12
    Μαζι σας κι εγω, κοριτσια! Ως τα Χριστουγεννα θα βαλω στοχο να πιασω το 75αρι!:bouncy:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Originally posted by stellou1989
    χαχαχαχαχααχαχαχα συγνώμη αλλά πραγματικά με έκανες και γέλασα, δεν ξέρω μου φάνηκε πολύ αστεία η φράση "την έπεσα σε..." . Ναι , και γω ήθελα να την πέσω σε μια κρέπα με τυρί , ζαμπόν μανιτάρια , πατατάκια και μαγιονέζα
    Κουκλάρα ακούγεται!!!!!!! χαχαχαχ


    Γεια σου stella12345 και καλή επιτυχία σου εύχομαι!
    Έχουμε τον ίδιο στόχο πρέπει να ξέρεις!!

    Που είστε οι υπόλοιπες;;

    Εγώ δίνω το παρόν σήμερα, με καλή διατροφή.
    Ζυγίζω 79,6 Kg και θέλω ιδανικά να φτάσω τα 75 μέχρι τις 25 του μηνός...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη για!
    Posts
    156
    Να μαι κι εγώ. Προλαβαίνω να πω καλό μήνα και καλή αρχή - συνέχεια σε όλες κι όλους. Σήμερα ζυγίστηκα και πάλι... έχασα ένα κιλό λύπης ακόμη. Σε άλλες συνθήκες θα έκλαιγα και θα απογοητευόμουν. Εϊμαι όμως (είμαι; θα θελα; το ζορίζω και δεν το καταλαβαίνω πεπεισμένη πως είμαι σε καλύτερο δρόμο από κάθε άλλη φορά. Ακριβώς γτ δεν προλαβαίνω να σκεφτώ τι γουρουνιά έχω την εναλλακτική να κάνω. Ώσπου να πεινάσω, έρχεται ένα γεύμα και λέω εις αύριον ...... Παγιανίτσα μου φύλαξέ με να συνεχίσω έτσι!!!!!!!

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •