Διατροφολογος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2

    Διατροφολογος

    Καλησπερα σε ολους και καλως σας βρηκα..
    Ειμαι 23 χρονων και εχω ιστορικο βουλιμιας..δεν μπορω να πω οτι μοιαζει με κατι απο αυτα που διαβασα πριν πραγματοποιησω την εγγραφη μου..δεν ειναι μια καθημερινη κατασταση που με χαρακτηριζει σε μονιμη βαση,ουτε ακραια (κρινοντας απο διαφορα περιστατικα που διαβασα).. αν και το τελευταιο διαστημα (1,5 χρονος) εχω ξεκινησει γυμναστικη, ως λυση σε ολα αυτα που με ενοχλουν πανω μου, και εχω μπει στα μονοπατια της σωστης διατροφης (τρωγοντας 5 γευματα και σαλατες που απευχθανομουν για χρονια)...για να μην μακρυγορω αλλο,θελω να βρω εναν καλο και οχι υπερβολλικα ακριβο διατροφολογο για να με βοηθησει να χασω αυτα τα λιγα κιλα λιπους που θελω για να νιωσω πλεον καλα με τον εαυτο μου..διαβασα οτι απαγορευεται η δημοσιευση στοιχειων οποτε,οποιος εχει καποιον τσεκαρισμενα καλο διατροφολογο ας μου στειλει ενα μυνημα με τα στοιχεια του (αν θυμαται και τιμες ακομα καλυτερα)!
    Σας ευχαριστω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη για!
    Posts
    156
    Καλώς τηνε .
    Θα βοηθούσες αν έλεγες και σε ποια περιοχή μένεις αλλά κυρίως την πόλη σου.
    Με το καλό να βρεις ό,τι θες στο ταξίδι σου !!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2
    Εχεις δικιο!!δεν το σκεφτηκα αυτο!για αθηνα!εχω μεσο μεταφορας οποτε δεν εχω προβλημα για οποια περιοχη και αν ειναι

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    1
    Καλημέρα και από μένα Μαρία, εγώ δεν είχα τα αλλα προβλήματα σου αλλα από αϋπνίες υποφέρω χρονια λόγο τις δουλειάς που έκανα. εγώ βρήκα γιατρειά στην ματζουράνα (το γνωστό τσάι) που μου φέρνει νύστα και στη βαλεριάνα που είναι τελείως φυσικό προϊόν για να ηρεμήσω ...δεν δοκιμάζεις κάτι σε ποιο φυσικό και εσύ πρώτα? δεν είναι και τόσο ακριβά












    __________________________________________
    We are the pioneers in learnalanguage.com learn norwegian dumps and tutorials with learnalanguage.com exam pass guarantee. Download our latest test king ccie Babbel questions to pass real exam of mcitp training in Learnamericanenglishonline

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •