υποκαταστατα γευματων
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    4

    υποκαταστατα γευματων

    Καλησπερα,

    ξερει καποιος ποσο αποτελεσματικα ειναι τα υποκαταστατα γευματων? Μπορειτε να μου προτεινετε καποιο??

  2. #2
    έχω να σου δώσω κιόλας αν θες. αλλά πρέπει να έχουν λήξει.

    βλακείες είναι αυτά

    φιλικά πάντα

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    4
    Διαβασα πως βοηθουν...παιρνω ηδη καποια χαπια αδυνατισματος και προσεχω τις θερμιδες αλλα εχω βουλιμικα επεισοδια επειδη παιρνω λιγες... θελω να χασω 10 κιλα οσο πιο γρηγορα γινεται. Τα εχεις δοκιμασει; βοηθησαν;

  4. #4
    ελπίζω να τρολλάρεις.

    βουλιμικά επεισόδια θα έχεις όσο κανεις υποθερμιδική διατροφή. δν βοηθούν. εμένα ο μπαμπάς μου που έπαιρνε ένα φεγγάρι του ανοίγανε κ άλλο την όρεξη.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    4
    Δεν τρολλαρω... απλα θελω να χασω 10 κιλα. γρηγορα!!!

  6. #6
    όποιος βιάζεται σκοντάφτει.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    4
    κατι πρεπει να κανω...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1
    ειμαι 1.70 ημουν 76 κιλα..σταματησα να τρωω εφτασα 55, δεν γινεται να μην τρωω.μου αρεσει το φαγητο.δεν αντεχω να σκεφτομαι ολη μερα τα κιλα και τη ζυγαρια.εχω γινει αντικοινωνικη και νευριαζω με τα παντα.. δεν ειμαι ανορεξικια. εχω παρει και κιλα και ειδα τωρα πηρα αρκετα κιλα εφαγα πολυ αυτες τις μερες με ειχε πιασει κατι σαν λυσσα εχω παχυνει ειμαι 60-61 τωρα.. απλα το εβαλα παλι σκοπο να μην φαω τιποτα μεχρι να γινω 50. δεν ειμαι καλα.!δεν αντεχω.ολα περιτρυγιριζονται γυρω απο τα κιλα και τη ζυγαρια.με σιχαινομαι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Γεια σου jjft και καλώς ήρθες στην παρέα μας,

    χμμμ ίσως θα πρέπει λίγο να αναθεωρήσεις την ιδέα της ασιτείας μέχρι να φτάσεις τα 50 κιλά. Το πιο πιθανό είναι με το που φτάσεις τα 50 να μείνεις για λίγο χρονικό σε αυτό το βάρος και μετά αναπαυμένη στις δάφνες σου να αρχίσεις να τρως πάλι δίχως αύριο (γιατί θα ξεσπάσει ο οργανισμός σου από την καταπίεση) και να πάρεις μια ανηφόρα δίχως αύριο...

    Και μετά πάλι στα ίδια.. Ράκος με έναν μεταβολισμό κατεστραμμένο, με ψυχολογία άστα να παν, και τις ισορροπίες του οργανισμού σου ταραγμένες...

    Έχεις κάποιο δικό σου άνθρωπο να μιλήσεις για όσα σε απασχολούν; Είσαι πολύ κοντά στο φυσιολογικό σου βάρος και είναι κρίμα να μην αγαπάς τον εαυτό σου και να σε κυριεύουν οι εμμονές με τη ζυγαριά την ψεύτρα...

    Εύχομαι να βρεις έναν πιο υγιή τρόπο να διαχειριστείς το βάρος σου
    Καλώς ήλθες και πάλι

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    17
    Γεια σας :shocked2::shocked2:

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    17
    Είμαι ασφαλής εδώ ?? Μπορω να πω τα προβλήματα μ?? Γτ τώρα Μπίκα σε αυτήν την σελιδα δεν ξέρω πολλα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •