Τι με εμπνέει..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    129

    Τι με εμπνέει..

    Αποφάσισα να κάνω ένα τόπικ με ανθρώπους, βίντεο, φωτογραφίες, ιστορίες που εμένα με εμπνέουν και με βοηθάν στο ταξίδι απώλειας κιλών.. γενικά το youtube είναι πηγή πολλών πληροφοριών για όσους θέλουν να ξεκινήσουν αυτό το ταξίδι, αλλά θα αρχίσω με μια φώτο που πριν λίγο είδα και με σόκαρε... αφου το μπόρεσε όλο αυτό, μπορούμε και εμείς! :yes::thumbup:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    258
    :thumbup::thumbup::thumbup:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    728
    Πάντως για τον σκασμό κιλά που έχασε έχει απίστευτα λίγη χαλάρωση!! Σε περίπτωση βέβαια που η εικόνα είναι 100% Real :thumbup:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    δεν πρέπει να είναι η ίδια. τα χέρια της έπρεπε να είναι σαν φτερούγες από την χαλάρωση. εκτός και εάν έκανε κάποια επέμβαση.

  5. #5
    όχι ρε σεις απλά η στάση της είναι τέτοια που κολακεύει στήθος κ μπράτσα.
    πάντως ένα περίεργο ρετουσάρισμα συμβαίνει γιατί η γάμπα είναι θεόσφιχτη τελείως καμία αρμονία με την χαλάρωση του υπόλοιπου ποδιού

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    παιζει να φταίει λίγο το μαύρισμα για τη διαφορά γάμπα μπούτι. Γιατί έχει λίγο βερμουδέ μαύρισμα.

    Μπράβο της σε κάθε περίπτωση!! Αλλαγή που εμπνέει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    129
    δεν ξερω αν εχει ρετουσαριστει ή οχι, εχω δει πολλες φωτογραφιες της στο instagram και οντως ειναι τεραστια η αλλαγη.. θα σας εβαζα διευθυνσεις εδω, αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται..
    δειτε και αυτη.. δεν εχω λογια.. μακαρι να εχω τοσο δυνατο μυικο ιστο κ εγω καποτε..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    728
    Μπουμπουκι δυστυχώς ειδικά και αν κάποιος έχει χάσει πολλά κιλά όπως εμείς έτσι δε θα γίνουμε ποτέ, τόσο γραμμωμένες, εννοώ πάντα με φυσικό τρόπο. Παίζει ρόλο και η ηλικία φυσικά. Μπορούμε να έχουμε ένα καλό αποτέλεσμα, πολύ καλό μάλιστα αλλά για να κάνεις τόσο εμφανής τους μύες πρέπει να "κουμπωθείς". Αυτό ισχύει για όλους ανεξαρτήτως κιλών. Το πολύ σμιλεμένο σώμα, ειδικά σαν αυτά που βλέπουμε στο ιντερνετ π.χ. mishelle lewin πετυχαίνεται με τη χρήση σκευασμάτων και όχι φυσικά.
    Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις γιατί και εγώ θα ήθελα να το πετύχω αυτό γι αυτό είπα να καταθέσω την άποψή μου, δε θέλω να σε αποθαρρύνω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    129
    Originally posted by pink_90
    Μπουμπουκι δυστυχώς ειδικά και αν κάποιος έχει χάσει πολλά κιλά όπως εμείς έτσι δε θα γίνουμε ποτέ, τόσο γραμμωμένες, εννοώ πάντα με φυσικό τρόπο. Παίζει ρόλο και η ηλικία φυσικά. Μπορούμε να έχουμε ένα καλό αποτέλεσμα, πολύ καλό μάλιστα αλλά για να κάνεις τόσο εμφανής τους μύες πρέπει να "κουμπωθείς". Αυτό ισχύει για όλους ανεξαρτήτως κιλών. Το πολύ σμιλεμένο σώμα, ειδικά σαν αυτά που βλέπουμε στο ιντερνετ π.χ. mishelle lewin πετυχαίνεται με τη χρήση σκευασμάτων και όχι φυσικά.
    Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις γιατί και εγώ θα ήθελα να το πετύχω αυτό γι αυτό είπα να καταθέσω την άποψή μου, δε θέλω να σε αποθαρρύνω
    Κούκλα μου εννοείται πως δεν παρεξηγούμαι, ίσα ίσα όλα αυτά τα ξέρω και τα βλέπω κιόλας στο ίδιο μου στο σώμα.. Το "μακάρι" ήταν τελείως θεωρητικό, ξέρω πως δε γίνεται (ή μάλλον γίνεται δύσκολα), αλλά μακάρι να καταφέρουμε να φτάσουμε στο καλύτερο που μπορούμε. Η χαλάρωση είναι αναπόφευκτη, αλλά η τόνωση είναι στο χέρι μας :wink1:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    728
    Εμείς θα κάνουμε λοιπόν το καλύτερο που μπορούμε και πιστεύω θα έχουμε ένα πολύ καλό αποτέλεσμα απλά πρέπει να έχουμε υπομονή. Ειδικά με το θέμα της χαλάρωσης. Και εγώ καμιά φορά στεναχωριέμαι όταν βλέπω ότι έχουν σφίξει οι μύες αλλά λόγω της χαλάρωσης δεν φαίνεται τόσο καλά οπτικά. Εσύ γυμνάζεσαι; Πως τα πας από χαλάρωση; Εγώ έχω πολλή στο εσωτερικό των μηρών. Στο υπόλοιπο σώμα παλεύεται. Στη κοιλιά ειδικά είναι σχεδόν μηδαμινή γιατί ποτέ δεν έβαζα κιλά εκεί.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    129
    ναι γυμνάζομαι εδώ και χρόνια πάω συστηματικά κολυμβητήριο και κάνω και στατικό ποδήλατο σπίτι.. στην κοιλιά ούτε εγώ έχω θέμα, τη μεγαλύτερη χαλάρωση τη βλέπω στα μπράτσα.. πρέπει να ξεκινήσω βάρη σιγά σιγά νομίζω.. [και δε μ'αρέσουν καθόλου :P ]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Η Μάρω Βαμβουνάκη,που ενώ ξεκίνησε από τη Νομική κατέληξε κι εκείνη στην Ψυχολογία και η γραφή της μιλά μέσα μου λες και είναι δική μου γραφή...
    Η Πόλλυ Ιωσηφίδη,επειδή ξεκίνησε τις σπουδές της στην Ψυχολογία,κάπου στην ηλικία μου κι έκτοτε έχει εντυπωσιακή δράση στο χώρο
    καθώς και η Χάρις Κατάκη για το έντονα συγγραφικό της και όχι μόνο έργο. Δυναμικές φωτισμένες γυναίκες της νόησης! Αυτές με εμπνέουν!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Πάντως εμένα οι ΤΟΣΟ γυμνασμένες γυναίκες ποτέ δεν μου άρεσαν.... μια ελαφρυά γραμμωση μου αρέσει σε γυναικείο σωμα, μετά νιώθω πως χάνει τα θηλυκά του στοιχεία....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •