ποιοι πιστεύετε οτι είναι τα μέλη του φόρουμ(το παρόν νήμα είναι χιουμοριστικό ή μήπως όχι?)) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47
  1. #16
    δυσκολεύτηκα να σε βρω αλλά σε ξετρύπωσα αγαπημένη ζούμπι!
    έλα ρε ούτε ένα γκεστ δν θα κάνεις στο Ε.Ε.? απογοήτευση.ακόμα ελπίζω


    νανά η αλλιώς ναταλία ή αλλιώς ναντίν ,ένας άνθρωπος με τόσα ψευδώνυμα ένας μύθος! το είπε κ ο έλβις! you look like an angel ,you talk like an angel,walk like an angel αλλά είσαι devil in disguise. σε πείραμε χαμπάρι!

  2. #17
    σκάρλετ
    γιατί έχουμε περισσότερους άνδρες στο φόρουμ απότι φαίνεται. το μέλος σκάρλετ,ένα από τα νεότερα, μας τζαμπουνάει διάφορα πράματα στα οποία καρφώνεται για την ανδρική της υπόσταση. πρώτον οτι κάνει μόνο παρέα με άνδρες γιατί με τις γυναίκες δεν συνεννοείται εύκολα. δεύτερον ισχυρίζεται οτι δν καταλαβαίνει τις γυναίκες όταν αυτές δν περιποιούνται, τρίτον τα ποστ της/του είναι μια πρόταση το πολύ.


  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Μαντάμ σου σου, σου βγάζω το καπέλο για όλα τα υπόλοιπα αλλά στη σκαρλετίτσα έπεσες έξω!Το μικιό μας το κορίτσι όχι μόνο δεν φέρνει σε άντρα, αντιθέτως έχει γλύκα πέρα για πέρα θηλυκή! Θα συνεισφέρω στο μυστήριο Scarlett με τη δική μου εκτίμηση για εκείνη:
    Scarlett_D
    Διάσημη punk τραγουδίστρια των δεκαετιών 80-90, το αντίπαλο δέος της Madonna, τρελές αλλαγές μαλλιών, ζωντάνια αλλά και αισθαντικότητα! Από τη μιά Girls just wanna have fun https://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A και από την άλλη υπέροχη διασκευή του I drove all night https://www.youtube.com/watch?v=2y1TZXc5DiY!
    Γεια σου ρε Σκάρλετ, tribute στα ένδοξα νιάτα μας!

  4. #19
    χαχαχαχα!καλά τότε είναι η ρόμπιν σπάρκλς,κανεδάζα σταρ


    https://www.youtube.com/watch?v=IY_bhVSGKEg

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Άκης:
    Κυκλοφορεί στο φόρουμ ως Άκης Λαγνάκης ή τελευταία Ονουφρί Λιγνιέ (σύμφωνα με τη ΝαταλοΝανά) αλλά πίσω από το όνομα κρύβεται ο Γιώργος Γραμματικάκης, ακαδημαϊκός, με θετική σκέψη, στραμμένη όμως στα αστέρια και τα μυστήρια τους.. στη γέννηση του σύμπαντος, στη δομή της ύλης και στην κοσμολογία.. μόνο που μετά το χειρουργείο του, τα ενδιαφέροντά του έχουν στραφεί στη γέννηση του δικού του, προσωπικού του σύμπαντος και το big bang που συνέβη στη ζωή του!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Η πρώτη εκδοχή από τις τρεις για τη Σκάρλετ είναι κάποια φίρμα,που -καθώς ζω στο εξωτερικό τόσα χρόνια- αγνοώ;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Αν δεν κάνω λάθος είναι ένας νεαρός ηθοποιός που έπαιζε με επιτυχία τον καλομαθημένο γιο στη σειρά του Κοκκινόπουλου "Μαύρα Μεσάνυχτα"

  8. #23
    Ακριβως! Ανερχομενος ηθοποιος κ μαλιστα πολυ καλος . Επαιξε με μεγαλη επιτυχια προβληματισμενο εφηβο με τασεις παχυσαρκιας. Εκει που εκρυβε πατατακια κατω απτο γραφειο του κ διαβαζε λουκυ λουκ κ απο μπροστα η χημεια πραγματικα ταυτιστηκα. Α η αδερφη του ηταν emo ισως εχουμε κ τεταρτη επιλογη για σκαρλετ.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    κλαίω κλαιω κλαίω γοερά! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
    Μαρή μανδάμ όντως τώρα?! Αντρας?! αχαχαχαχαχαχαχαχα και μάλιστα κλαρινογαμπρος?! Αχ μα τι εικόνα σας έχω περάσει τέλος πάντων??? χαχαχαχαχαχα παντως με έκανες και γέλασα ΧΔ καρ καρ καρ καρ!

    Αγαπημένη μου Μακ εσύ απο την άλλη με συγκίνησες αν και δεν ήθελα να απολαφτεί έτσι ξεδιάντροπα η ταυτότητά μου...... :P

    P.S Νομιζω πως αυτό άνετα είναι το πιο πετυχημένο νημα του φόρουμ απο θέμα γέλιου ΧΔ χαχαχα

  10. #25
    ακόμα το πιστεύω σκαρλέτο!χαχαχαχα!

    ποια είναι η μακ: δν θα πω πολλά,μία εικόνα χίλιες λέξεις


  11. #26
    Originally posted by Mak
    Άκης:
    Κυκλοφορεί στο φόρουμ ως Άκης Λαγνάκης ή τελευταία Ονουφρί Λιγνιέ (σύμφωνα με τη ΝαταλοΝανά) αλλά πίσω από το όνομα κρύβεται ο Γιώργος Γραμματικάκης, ακαδημαϊκός, με θετική σκέψη, στραμμένη όμως στα αστέρια και τα μυστήρια τους.. στη γέννηση του σύμπαντος, στη δομή της ύλης και στην κοσμολογία.. μόνο που μετά το χειρουργείο του, τα ενδιαφέροντά του έχουν στραφεί στη γέννηση του δικού του, προσωπικού του σύμπαντος και το big bang που συνέβη στη ζωή του!

    εξαιρετικά πετυχημένο!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πετυχημένος πολύ ο Ονουφρί Λιγνιέ,πετυχημένη όμως και η Μακ,Σουσουράδα μου!
    Και να φανταστείς πως μου την έχει πάρει την Μαίρη Πόπινς σε μεταλλικό γλυπτάκι!
    Κι ότι ετοιμαζόμουν να την κάνω Κική Δημουλά...Εκτός αν το πάμε α λα Σκάρλετ,
    με τις πολλαπλές προσωπικότητες...Φοβερή πάντως σύλληψη το τόπικ αυτό!

  13. #28
    Χαχαχα χαιρομαι που σας διασκεδαζει το τοπικ. Οποιος θελει να βαλει δικες του προτασεις οπως δημουλα-μακ κατι παραπανω απο καλοδεχουμενες. Ουτως η αλλως ειναι απο μονο του δυσκολο να βρουμε ποιος κρυβετε πισω απο καθε περσονα. Πρεπει να εχουμε επιλογες.χιχιχι
    Ολα ξεκινησαν απο τις υποψιες που εχω οτι εδω μεαα κρυβονται προσωπικοτητες οπως ο μπογδανος ο κραουνακης η πανοπουλου ως κ ο συγχωρεμενος ο ρουσσος

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Σου σουκάκι (ελπίζω να μου επιτρέπεις αυτή την έκδοση του νικνειμ σου), όντως το τόπικ το διασκεδάζω και εγώ πολύ και ανυπομονώ για τις αποκαλύψεις ταυτοτήτων που ακολουθούν... και σκέφτομαι και εγώ εντωμεταξύ τη δική μου εκδοχή για σένα προσωπικά αλλά θέλω να είμαι προσεκτική και αργοπορώ!
    Όσο για τη Μαίρη Πόπινς, πολύ τη χάρηκα, μου αρέσουν οι ομπρέλες που μας ανεβάζουν ψηλά και αψηφούμε τη βαρύτητα, μου αρέσει και να "νταντεύω" κόσμο!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    Ολα ξεκινησαν απο τις υποψιες που εχω οτι εδω μεαα κρυβονται προσωπικοτητες οπως ο μπογδανος ο κραουνακης η πανοπουλου ως κ ο συγχωρεμενος ο ρουσσος
    Άσε τα σάπια.... Τη Μουτάφη ψάχνεις το ξέρουμε όλοι αυτό!!!
    Ή μήπως είσαι εσύ η Μουτάφη και πας να μας ρίξεις στάχτη στα μάτια?? Ε; ε; ε Σουσου'μ?

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •