ποιοι πιστεύετε οτι είναι τα μέλη του φόρουμ(το παρόν νήμα είναι χιουμοριστικό ή μήπως όχι?)) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by Μαντάμ σου σου

    Ολα ξεκινησαν απο τις υποψιες που εχω οτι εδω μεαα κρυβονται προσωπικοτητες οπως ο μπογδανος ο κραουνακης η πανοπουλου ως κ ο συγχωρεμενος ο ρουσσος
    Κράοοοουυυυυυ μουυυυυ!
    Αν είσαι μέλος του φόρουμ μας,αποκάλυψε τον εαυτό σου κρυφά σε μένα
    και γράψε μου ένα τραγούδι,που να το τραγουδήσει η Τάνια μου κατά προτίμηση!

  2. #32
    Originally posted by marulenia
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    Ολα ξεκινησαν απο τις υποψιες που εχω οτι εδω μεαα κρυβονται προσωπικοτητες οπως ο μπογδανος ο κραουνακης η πανοπουλου ως κ ο συγχωρεμενος ο ρουσσος
    Άσε τα σάπια.... Τη Μουτάφη ψάχνεις το ξέρουμε όλοι αυτό!!!
    Ή μήπως είσαι εσύ η Μουτάφη και πας να μας ρίξεις στάχτη στα μάτια?? Ε; ε; ε Σουσου'μ?
    εννοείται πως η μουτάφη είναι η νο1 καταζητούμενη. σουςςςςςς μήπως αποκαλυφθεί από μόνη της. εγώ δν παίζει τέτοια άνεση στο φωτογραφικό φακό, jamais!


    όσο για σένα για να πάρει κ ο τάσσος την εκδίκησή του έχω υποψίες οτι εκτός απτην μποφίλου ,με την τέλεια χρήση της ελληνικής, θα μπορούσες να είσαι κ η

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Ρε συ προσπαθούν η Nadine και η Mak να διατηρήσουν το επίπεδο υψηλό κι εσύ νομίζεις ότι είμαι η Μιχαλονάκου????uzzled:
    Ελπίζω Tassos να πήρες την εκδίκησή σου...

  4. #34
    Αν δεν εχει επιπεδο η μιχαλονακου τοτε εγω γιατι δν καταλαβαινω τι λεει?

  5. #35
    Originally posted by AnnaBigGirl
    Καλησπέρα παιδιά! Τι κάνουμε? Έχω μέρες να μπω διότι είχα μια γεμάτη και αρκετά κουραστική εβδομάδα με πολύ δουλειά. Εν τω μεταξύ δεν σας έχω πει με τι ασχολούμαι επαγγελματικά...... Φτιάχνω γλυκά! Στο στόμα του λύκου δηλαδή!!
    :crazy::crazy:
    Είμαι η Άννα


    μήπως είσαι η Ελένη???????:yes:
    http://www.lemonde.edu.gr/oi-nikites-ena-xrono-meta/

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Αν και τελευταία δε μας κάνει παρέα θα ήθελα να αποκαλύψω τη μυστική ταυτότητα της Μαντζουράνας μας..



    Γεμάτη χαμόγελα και θετική διάθεση,
    επιδίδεται σε καλλιτεχνικές δραστηριότητες (χορό, θέατρο...)
    και σκορπάει απλόχερα την καλή της αύρα.
    Ρομαντική ψυχή...
    Τελευταία εξαφανίζεται λόγω υποχρεώσεων (μάλλον θα κυνηγάει τα δίδυμα)

  7. #37
    ωωωωωωω ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!! κ έσπαγα το κεφάλι μου τόσο καιρόοοοοοο!φοβερόοοοο:bounci ng:

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Σουσουκα, ήρθε η ώρα σου. Η κατ'εμέ ταυτότητα της Μαντάμ Σουσούς μας:
    Έλενα Ακρίτα!
    Στο φόρουμ κρύβεται πίσω απο την ηρωίδα του Δ. Ψαθά, αλλά η πραγματικότητα απέχει.. Δημοσιογράφος με βιτριολική πένα, αν σε πιάσει η γραφή της, πρέπει να είσαι προετοιμασμένος ότι ή θα γελάσεις με το καυστικό της χιούμορ ή θα προβληματιστείς κάποιες στιγμές με το δυναμισμό τωμ γραφόμενών της. Δεν σου χαρίζεται. Αν διαφωνεί ή βρίσκει κάτι κουλό, θα σε βάλει στη θέση σου! Έχει περάσει και από τη μικρή οθόνη ως ηθοποιός και σεναριογράφος στην προσπάθειά της να αυτο-προσδιοριστεί, έχει πάει τα τηλεπαιχνίδια σε άλλο επίπεδο, παρουσιάζοντας τον "Αδύναμο Κρίκο" και κυρίως έχει πάρει τις ωραιότερες συνεντεύξεις στα Φώτα Πορείας που έχει γνωρίσει η ελληνική τηλεόραση! Μπορεί να μη συμπαθεί τους ειδικούς αλλά δεν ξέρει ότι θα μπορούσε και η ίδια να είναι μια "ειδική", τη βρίσκω ειδική να εμβολιάζει όλους μας εδώ μέσα με Τσαγανό! Γιατί το έχει!

    Υ.Σ Επειδή διάβασα ότι και καλά είσαι του 1986, όπως και άλλα κορίτσια του φόρουμ (αχ, ωραία δεκαετία!) , μπορεί να μη θυμάσαι την πορεία του αληθινού σου εαυτού, αλλά εδώ είμαστε εμείς οι γεννημένες την προηγούμενη δεκαετία , να σου θυμίζουμε , την παρακαταθήκη που άφησες με την τσαμπουκαλεμένη σου κουλτούρα!
    Πάρτε και ένα πρόσφατο άρθρο της που μου άρεσε:
    Αφήστε μας να το χαρούμε λίγο, ρε γαμώτο

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Xo xo xo xo!!! Έτσι έτσι!!!
    Σε κίνα και Πεκίνα τα μάτια σου Ρεγγίνα!!!
    Βέρα στο δεξί και δε συμμαζεύεται...
    Σουσού, μήπως είσαι εσύ ο πιο αδύναμος κρΙκος????

  10. #40
    :lol: μαίρη πόπινς δν έχω λόγια για τα καλά σου λόγια!

    την Ακρίτα, όσον αφορά τις συνεντεύξεις ,την βρίσκω αντάξια της Μαρίας Ρεζάν.
    αν κ δν συμφωνώ πάντα με ότι γράφει ωστόσο την απολαμβάνω δεόντος.
    για το πέρασμά μου(καταδέχομαι να μιλάω κ σε πρώτο) από την μικρή οθόνη ως ηθοποιός: τι ωραία που το είχα ξεχάσει, τι μου το θύμισες!

  11. #41
    Originally posted by marulenia
    Αν και τελευταία δε μας κάνει παρέα θα ήθελα να αποκαλύψω τη μυστική ταυτότητα της Μαντζουράνας μας..

    Γεμάτη χαμόγελα και θετική διάθεση,
    επιδίδεται σε καλλιτεχνικές δραστηριότητες (χορό, θέατρο...)
    και σκορπάει απλόχερα την καλή της αύρα.
    Ρομαντική ψυχή...
    Τελευταία εξαφανίζεται λόγω υποχρεώσεων (μάλλον θα κυνηγάει τα δίδυμα)
    Μαρουλένια μου γλυκειά με συγκινείς με τα υπέροχά σου λόγια αν και δεν με βρήκες! :smilegrin:
    Σ' ευχαριστώ!

  12. #42


    για πες μάρτζι-μάρτζι σε βρήκα σε βρήκα??????

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    καλέ την ξέρει και η δική σας η γενιά την Candy-candy? wow! Ηχεί ακόμη στα αυτιά μου η φωνή της ηθοποιού που έπαιζε στη μεταγλώτισση!
    https://www.youtube.com/watch?v=ZakRAndSWjs

  14. #44
    κοκκινοσκουφίτσα με προβλημάτισε
    δν είμαι σίγουρη. παίζουν τρεις προσωπικότητες σε μία και δν μπορώ να κατασταλάξω






  15. #45
    χαχαχαχαχαχα!! Θα προτιμούσα την 3η για να είμαι ειλικρινής...Οπότε ας πούμε ότι είμαι η Τζόυς !

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •