ποιοι πιστεύετε οτι είναι τα μέλη του φόρουμ(το παρόν νήμα είναι χιουμοριστικό ή μήπως όχι?)) - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    175
    Με συζητούν δίχως γιατί και όχι άδικα....Πεθαίνω..ποιός ποιός ποιός ποιά ποιά ποιά? Πω πω πω μου άρεσε πανυπερβολικά η περιγραφή για μένα...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...σαφώς και δεν είμαι πετυχημένος, αλλά ομολογώ....ότι όντως αριστοτεχνικά οριοθετημένο ότι πράγματι έγινε μπιγκ μπαγκ με την επέμβαση και προσπαθώ να ανακαλύψω τον κόσμο μου...Πω πω πραγματικά είναι ό,τι πιο πετυχημένα υπερπετυχημένο έχω ακούσει να λένε για μένα μετά την επέμβαση!! Σας Ευχαριστώ....

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    175
    Originally posted by Mak
    Άκης:
    Κυκλοφορεί στο φόρουμ ως Άκης Λαγνάκης ή τελευταία Ονουφρί Λιγνιέ (σύμφωνα με τη ΝαταλοΝανά) αλλά πίσω από το όνομα κρύβεται ο Γιώργος Γραμματικάκης, ακαδημαϊκός, με θετική σκέψη, στραμμένη όμως στα αστέρια και τα μυστήρια τους.. στη γέννηση του σύμπαντος, στη δομή της ύλης και στην κοσμολογία.. μόνο που μετά το χειρουργείο του, τα ενδιαφέροντά του έχουν στραφεί στη γέννηση του δικού του, προσωπικού του σύμπαντος και το big bang που συνέβη στη ζωή του!
    Παναπίθανο!!!!! Καταστοχευμένο!!! Πανυπερτέλειο!!! Υπερντιβανοψυχαναλυτικό!! Ευχαριστώωωωωωω

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •