ποιοι πιστεύετε οτι είναι τα μέλη του φόρουμ(το παρόν νήμα είναι χιουμοριστικό ή μήπως όχι?))
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1

    ποιοι πιστεύετε οτι είναι τα μέλη του φόρουμ(το παρόν νήμα είναι χιουμοριστικό ή μήπως όχι?))

    ναντίν




    γιατί είναι γαλλομαθής κ πιστεύω οτι κρύβει χρόνια. δν μπορεί να έχει κάνει 35 χειρουργεία κ να είναι 40αρα :wink2:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    175
    Χαχαχαχα....Ναταλούσχουρη...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Φαγώθηκες εσύ να να βρεις ποια από όλες μας είναι η Μουτάφη!!!

    Pink_90


    Παθιασμένη με τη γυμναστική και την υγιεινή διατροφή, υποστηρίζει ότι ψάχνει τον έρωτα ενώ στην πραγματικότητα θέλει να ξεχάσει οτι παντρεύτηκε το Λιχούδη

  4. #4
    αχαχαχαχ!:bouncy:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    728
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Μαρουλένια μου έκλαψα πραγματικά!!! Να 'σαι καλά!!!
    (Φτου ρε γαμώτο με κατάλαβαν, λες να φταίει το cottage?)
    Πάντως τα πόδια της να είχα και τι στον κόσμο!! Τον Λιάγκα δεν θα τον έπαιρνα πάντως με τίποτα, καλύτερα να μείνω single!! :P :P

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    baklavas



    Είμαι σίγουρη ότι ο γνωστός σεφ, Βασιλης Καλλίδης βρίσκεται ανάμεσά μας. Συνηθισμένος να διανύει χιλιόμετρα με το σακίδιο στην πλάτη, από τότε που παρουσίασε το food and the city, καλοφαγάς, διατηρεί άριστες σχέσεις με τις κυρίες τόσο στο forum όσο και irl (βλ Μενεγάκη). Οι κοπέλες στο φούρνο του δίνουν πάντα κεράσματα (πτι-φουράκια και βουτήματα) για να τον καλοπιάσουν και να τις διαφημίσει στις εκπομπές του ή να τους δώσει καμιά συνταγή μπας και τα βελτώσουν...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    129
    χαχαχαχαχαχαχαχα τελειο!!!

  8. #8
    χαχαχαχαχα!μαρουλένια σίγουρα! έχεις πέσει μέσα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    χαχαχαχαα, νά'στε καλά! Γέλασα με την καρδιά μου! Ναταλίααααα, κόρη μου! Ταλεντάρααα μου αναγνωρισμένη στα εξωτερικά και ειδικά στα Παρίσιααα!

  10. #10
    ΜΑΡΟΥΛΕΝΙΝ



    συναισθηματική ,ρομαντική κ ουσιαστική, μας καληνυχτίζει πάντα με ένα άσμα τα βράδια μετά το live της και μας ξυπνάει το πρωί με άλλο ένα.επιλέγει συνήθως δικά της τραγούδια ή αγαπημένων συναδέλφων όπως ελεονώρα ,θηβαίος,πασπαλά ,τανάγρη κ άλλους έντεχνους σοβαρούς καλλιτέχνες του ποιοτικού.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,069
    Χι χι χι :smirk: και συνεχίζω απτόητη!!

    Tassos67i


    Παρακολουθεί τα πάντα είτε σιωπηλά, είτε "σχολιάζοντας με τον δικό μου καυστικό και διφορούμενο τρόπο". Ο δημοσιογράφος με τις 4.000 συνεντεύξεις διατηρεί χαμηλό προφίλ και λίγα μηνύματα (μόλις 500) διατηρώντας όμως πάντα υψηλά τα επίπεδα ενημέρωσης γύρω από θέματα μποτ, τικερς, ιστορίας του φόρουμ, παρουσίασης προσώπων κτλ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    ναντίν



    γιατί είναι γαλλομαθής κ πιστεύω οτι κρύβει χρόνια. δν μπορεί να έχει κάνει 35 χειρουργεία κ να είναι 40αρα :wink2:
    Με τσάκωσες Σου σου ράδα μου! Τόσα χρόνια κατάφερα να διατηρήσω την ανωνυμία μου,
    αλλά να που βρέθηκε κάποιος,που βρήκε την προέλευση του Νανά (ΝΑντίν + ΝΑταλία).
    Επιβραβεύεσαι και δωροδοκείσαι να μη διαρρεύσει παραέξω με φιλοξενία στο σπίτι μου στο Παρίσι.

    Πάντως για 35 φορές χειρουργημένη και 80 κλεισμένα μια χαρά κρατιέμαι,να μη με αδικήσω!
    Φαντάζομαι να γνωρίζετε όλοι πως είμαι η τέταρτη γυναίκα σε πωλήσεις δίσκων παγκοσμίως,να μη με ξαναδικήσω!
    ---> κι ούτε να με διαφημήσω...
    Κι όχι απλά γαλλομαθής! Έχω τραγουδήσει Greek, French, English, German, Dutch, Italian, Portuguese, Spanish,
    Hebrew (μπορεί να τα τραγουδώ αλλά δεν ξέρω τι είναι), Welsh, Mandarin Chinese (άλλα εσπεριδοειδή Κινέζικα
    δεν έμαθα για να μην τα μπερδέψω), Corsican, and Turkish απ'όσο θυμάμαι,γιατί έχω και μια ηλικία,ζωή να'χω!

    Eν όψει του Αγίου Βαλεντίνου,να σας αποκαλύψω κι ένα μυστικό,που κρατώ δεκαετίες στον κόρφο μου...
    Ο Βασιλιάς ήταν τρελά ερωτευμένος μαζί μου! Δε θέλω να πω περισσότερα για τους λόγους του θανάτου του...

    --->Elvis Presley - Nana Mouskouri - And I Love you So

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    χαχαχαχαχαχαχα παναθεμά σας με παθάνατε πρωτινιάτικα.... χαχαχαχαχαχα

  14. #14
    besbab


    γυναίκα με εκτόπισμα,ταμπεραμέντο κ άποψη. πειραχτήρι με χιούμορ!
    όταν κάθεται να μελετήσει το ρόλο της μας λέει ότι παίρνει δουλειά για το σπίτι.
    γνωστή τεκνατζού. Λατρεύει τα εστιατόρια και της ταβέρνες της συμπρωτεύουσας όπου κ θα ανέβει προσεχώς μαζί με τους δύο κολλητούς της φίλους που τους αρέσει να μασκαρεύονται για να διασκεδάσουν σε γνωστή ντισκοτέκ φρεντλυ

    μονίμως ξεχνάει τα νικναιμ της,(παλιά καραβάνα χρήστης) για αυτό αποφάσισε να βάλει αυτό το besbab που βγαίνει από το best baby και αναφέρεται φυσικά στο αγόρι της.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    138
    Εντάξει μαντάμ κλαίω!!! :roll:
    Μου βρήκες και αβανταδόρικη φωτό όμως! Από τις καλύτερες φωτογραφίσεις μου αυτή γιατί έκανα και κάτι άλλες ως Ζουμπουλία που δεν με κολάκευαν τόσο!
    Με το best baby θα ανέβω Σαλόνικα γιατί ο φίλος μου ο Καπουτζίδης με πούλησε ο μπαγάσας! Δεν θάμαν εγώ καλή στο πως την λένε αυτή τη μλκ που παίζουν στην Εθνική Ελλάδος; Δεν θαμαν εγώ καλή στον πάγο; Του χω ρίξει κατάρα και θα φανεί σύντομα στις τηλεθεάσεις!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •