με ΙΨΔ κανεις? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by agh
    ακουμπησε καποιο ευαισθητο σημειο σου.
    Με εντυπωσιάζει το γεγονός οτι το κατάλαβες..

    sorry για το off topic..

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    28
    παιδια μηπως βιαζεστε να παρετε χαπια? γιατι δεν κανετε μια προσπαθεια να το ξεπερασετε μονοι σας? να το ελεγξετε εσεις μονοι σας? κανετε μια προσπαθεια να καταλαβετε τον ευτο σας και να τον βοηθησετε εσις ουσιαστικα και μην προτιματε τα χαπια τα οποια το μονο που κανουν ειναι να καλυπτουν για λιγο τα συμπτωματα μεχρι να τα ξαναπαρετε.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Όταν εσύ έχεις πονοκέφαλο γιατί παίρνεις παυσίπονο για να το ξεπεράσεις και δεν το ελέγχεις σαν διακόπτη για να σταματήσει ο πόνος;;Νομίζεις πως είμαστε ηλίθιοι που παίρνουμε χάπια που έχουν άλλες τόσες παρενέργειες;Επιτέλους το θεωρώ εκνευριστικό αυτό το σχόλιο περί αυτοελέγχου σε μια διαταραχή....

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    28
    μην εκνευριζεσαι. εχω παθει πολλες κρισεις πανικου εδω και χρονια και ομως το παλευω μονη μου χωρις να χρειαστει να παρω χαπια. Προσπαθω να το ελεγχω. ισως γιατι εκανα τον κοπο να ψαχτω και να δω πως μπορω να ελεγχω τον εαυτο μου οταν με πιανει αυτη η φοβια και κριση.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Ει, και εγω εχω ιψδ και καταθλιψη!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Δεν μπορω να ακουω αυτη την κασσετα \"παλεψε το μονη σου\"!!Ειναι λαθος.Το εκανα και εγω και το μονο που κερδισα ειναι να χασω 8 χρονια απο τη ζωη μου και μαλιστα τα \"καλυτερα\"!!

  7. #37
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    57
    zinovia ευχαριστω για το ποστ... το ξεπερασες με αγωγή?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    εντάξει ρε παιδιά μία άποψη εξέφρασε η σακι όπως κι εσείς λέτε τη δικιά σας, δεν σας είπε σωνει και καλά να κόψετε τα φάρμακα

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by Kassi
    Έχω μειώσει σημαντικά τα ψυχαναγκαστικά μου όπως να πιάνω την πόρτα με την σκουπιδοσακούλα με χαρτοπετσέτα ή να αλλάζω πέντε πετσέτες την εβδομάδα κ.α.
    Ουπς . Αυτά τα κάνω και εγω κατα καιρούς . Οταν μένω μεγάλα διαστήματα στο σπίτι μόνη μου ........
    Τι σημαίνουν ?
    (σκέφτομαι οτι είναι ωραίο να είμαι τακτική και προσεκτική ....... δεν είναι ε ?)

  10. #40
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    57
    φυσιολογικα ειναι αυτά .. αν ηταν ετσι όλοι ιψδ θα ειχαν

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    εμένα η ιδψ εκδηλώνεται πιό πολύ με συμμετρία και τάξη και όχι τόσο με τη καθαριότητα. Η πιό έντονη ανάγκη που νιώθω είναι να βρίσκεται το κάθε πράγμα στη θέση του και να είναι τοποθετημένο με γεωμετρικό τρόπο... ακόμα και τα παπούτσια όταν τα βγάζω πρέπει να τα τοποθετήσω εντελώς συμμετρικά, κάθετα στο τοίχο και παράλληλα μεταξύ τους...αλλιώς καήκαμε

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εχω μια φίλη που είναι και χειροτερη . Πολύ προσεκτική με τα μικρόβια . Αλλα κατα τα άλλα είναι μια χαρά .
    Και αυτή καλά είναι ? :P

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Και εγω είμαι πολύ τακτική . Και βασικά με τα μικρόβια δεν εχω ιδιαιτερο πρόβλημα , αλλα δεν μου αρέσουν οι άσχημες μυρωδιές και τις αποφευγω . Είναι κάτι που το είχα απο μικρή .

    Ομως μου αρέσει και η ζωντάνια . Δηλαδή να μου χαλάν τα τακτοποιημένα (ή να τα χαλάω εγώ) .............. Μετά όμως τα ξαναφτιάχνω με τον δικό μου τρόπο .

  14. #44
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    57
    χωρις να θελω να μειωσω το προβλημα του καθενος, πιστευω οτι ειστε μια χαρά... και εσυ γκριν και η φιλη σου κι εσυ κλειω..
    φανταζομαι οτι αυτα δεν αποτελούν εμποδιο στην ζωη σας..

    τσιρ απ .. ολα καλά

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Βέβαια εδω που τα λέμε .......... θέλω να εχω τον ελεγχο του πότε θα μου τα χαλάσουνε και ποιος θα μου τα χαλάσει .
    Την μάνα μου δεν την αφήνω να πλησιάσει σε οτιδήποτε δικό μου , ενω με τον αδερφό μου ή με φίλους δεν εχω πρόβλημα .
    Ισως γιατί η μαμά εχει εντονη μυρωδιά που δεν μου αρέσει ........ ισως γιατί παρανακατεύεται ............
    Εχω και εγω τις παραξενιές μου ε ?

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •