Γυμναστικη by Kayla itsines
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1

    Γυμναστικη by Kayla itsines

    Παιδια γεια σας..ηθελα να μοιραστω μαζι σας το καλυτερο (για μενα) οδηγο γυμναστικης..η Καϋλα ειναι μια κοπελα απο την Αδελαιδα της Αυστραλιας personal trainer πολυ καταξιωμενη και επιτυχημενη..οποιος εχει ινσταγκραμ μπορει να δει πιο ευκολα τη δουλεια της αλλα και στο YouTube και στο ιντερνετ πληκτρολογωντας το ονομα της θα μαθετε οτι χρειαζεστε..λοιπον εχει φτιαξει το BBG που σημαινει bikini body guide..εχει τρομερη επιτυχια ειναι 12 εβδομαδες τρεις μερες ενδυναμωση με τις ασκησεις τις και 3 αεροβια οτι θες εσυ..εχει κ διατροφολογιο..εγω τς βρηκα ολα δωρεαν στο ιντερνετ σε μορφη pdf αξιας 70++$ ..παιδια εχει τρομερη επιτυχιαα! Ταξιδευει σε ολο το κοσμο και μαζευεται πχ στα γυπεδα και εκατονταδες γυναικες απο κατω κανουν μαζι γυμναστικη..εγω προσωπικα προσπαθω να τηρω οσο γινεται ολες τις μερες και κουτσα στραβα ειμαι στην εβδομαδα 5..γενικα εχει φοβερα αποτελεσματα και να πω οτι το ενα workout διαρκει 30 λεπτα..δλδ Δευτερα εχει ποδια και cardio τριτη κανεις οτι θες απο αεροβια 40 λεπτα Τεταρτηεχει κοιλιακους κ χερια Πεμπτη κανεις αεροβια Παρασκευη εχει ολο το σωμα ενδυναμωση και Σαββατο αεροβια Κυριακη τιποτα..ειναι τπγια μενα η καλυτερη ουτε λιωνεις 5ωρα στα γυμναστηρια ουτε τιποτα οι ασκησεις γινονται κ στο σπιτι κ το πολυ να χρειαστεις κανα βαρακι..απλα πρεπει να δειτε τις αλλαγες κ θα εκπλαγειτε!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Μούφα εντελώς... Προγράμματα που δεν μπορείς να τα κάνεις αν δεν είσαι ΉΔΗ υπεραθλητής και διατροφές της πείνας... Υπάρχουν χιλιάδες τέτοια όλα με σκοπό να σου πάρουν τα λεφτά και τίποτα άλλο

  3. #3
    Ουτεε κανν δεν ειναι κατι φοβεροο μιση ωρα ενας ανθρωπος του μεσου ορου μπορει..τ διατροφολογιο της δε το ακολουθησα αλλα ειναι 1600-1700 θερμιδες..εγω παντως τη θεωρω πολυ καλη γιατι δε χρησιμοποιει τιποτα τεχνιτο ουτε πρωτεινες ουτε λιποδιαλυτες

  4. #4
    Αν ειναι δυσκολο σταματας για λιγο ενταξει αλλα βλεπεις οτι βελτιωνεσαι καθε φορα και φταχνεις αντοχη. http://www.womenonly.gr/armonia/arti...ubid=129749513. http://www.kaylaitsines.com/blogs/news

  5. #5
    Πατα kayla itsines bootcamp και δες μονο βιντεο που πηγαινει σε ολο το κοσμο κ ποσος κοσμος μαζευεται

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Εσύ μπορείς να βγάλεις ένα τέτοιο μισάωρο πρόγραμμα;

  7. #7
    Ναι ειμαι στη 5η εβδομαδα αν και οχι συνεχομενα που εχει αρχισει να δυσκολευει το πραμα..χτες εκανα ποδια κ σημερα πιαστηκαα..δλδ απο κει κτλβα ποσο καλο ειναι..δεν πιανομαι ποτε πυτε στο γυμναστηριο ουτε στο παρκο οταν τρεχω εκτος κ αν εχω καιρο να γυμναστω..και με αυτη νιωθεις απτη πρωτη στογμη τη τονωση στους μυς

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    μα από εκεί πρέπει να καταλάβεις πόσο μάπα είναι... δεν πρέπει να πιάνεσαι στην γυμναστική
    ούτε καν στην αρχή αν και ενα μικρο πιασιμο δυσκολα το αποφευγεις στο ξεκινημα

  9. #9
    το οτι πιανεσαι δειχνει οτι εισαι αγυμναστος κ φυσικο ειναι στο επιπεδο που ειναι οι ασκησεις να πιανονται ολοι την αρχη..μα ετσι αλλαζει ο μυς γινεται σκληρος κτλπ..αν κανεις χαλαρα πραγματα δε θα δεις ποτε διαφορα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Ακου Ζένια
    κάθε πράγμα έχει το μέτρο του...
    προφανώς 10 λεπτα περπατημα δεν ειναι (για σενα) ικανοποιητικη γυμναστικη αλλα ούτε ειναι σωστό να τρέχεις ενα μαραθώνιο την μερα...

  11. #11
    Δεν τρεχω ενα μαραθωνιο τη μερα μα αυτο λεω οτι μονο 30 λεπτα ειναι

  12. #12
    πόπο νόμισα ο,τι κάποιος έκανε διαφήμιση πορνοσάιτ επειδή διάβασα κ.υλα και παραλίγο να κάνω ριπορτ.:bigsmile:

  13. #13
    Axaxaxaxa oxii προφερεται κέιλα ή κααΐλα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •