Ας γίνουμε μια μεγάλη παρέα !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    10

    Ας γίνουμε μια μεγάλη παρέα !

    Καλησπέρα ειμαι σε αναμονή για χειρουργείο sleeve. Θα ήθελα να γνωριστούμε διαφορά μέλη νέα κ παλιότερα για να ανταλαξουμε σκέψεις φόβους κ εμπειρίες. Θα ξεκινήσω με εμένα. Λοιπόν ειμαι η εμμη απο τη ροδο κ πρόκειται να χειρουργείων στον ευαγγελισμό αρχές Μαρτίου. Περιμένω εμπειρίες κορίτσια κ αγόρια !

  2. #2
    Καλώς ήρθες γλυκεια μου,
    Ειμαι κι εγω καινούριο μέλος 126 κιλά οπως βλεπεις στο τικερακι μου και αυτη την φορα ειμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρω!
    Πηγή έμπνευσης μου το μέλος Ματζουράνα. Σου προτινω να διαβάσεις την ιστορία της!
    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...id=7549&page=1
    Αλλα και αυτο http://diatrofis-imerologio.blogspot...-post.html?m=1

    Με το καλο η επεμβαση ολα καλα θα πάνε και καλή δύναμη για μετα. Να κανεις οτι χρειαζεται ωςτε να εχεις το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα .

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    10
    Εβελίνα σου εύχομαι να φτάσεις στο στόχο σου μεσα απο την καρδιά μου !!! Εγω ειμαι 132 με ύψος 1.77 ετσι κ φτάσω 80 θα πετάω στα σύννεφα μόνο κ μόνο για να μπορω να παίζω όπως θελω με την πριγκίπισσα μου !!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Γεια σου Εμμη!! Ειναι αξιεπαινο αυτο, ειτε αποφασισεις να κανεις διαιτα απλως, ειτε εγχειριση, γιατι θες να κανεις κατι για τον εαυτο σου, να γινεις πιο υγιης και ποσο μαλλον να κανεις εγχειριση που μονο και στην ιδεα απο πολλους δεν αντεχεται... Αρα, εχεις απιστευτη δυναμη! Ευχομαι καλη επιτυχια στην επεμβαση σου, καλη δυναμη και να γινουν ολα οσα θελεις πραγματικοτητα! Εμεις εδω θα ειμαστε και μετα, να ανταλλασσουμε ιδεες για δημιουργικες και υγιεινες διατροφες, και να σε βοηθησουμε και ψυχολογικα αν θες! Για οοοοο, τι θες ειμαστε στη διαθεση σου!!!! Καλη συνεχεια γλυκουλι!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    10
    Σε ευχαριστω purplerose ειναι σημαντικό να έχεις κάποιον να συζητάς που μπορει να σε καταλάβει κ αυτο το site μου έδωσε πολυ δύναμη να πάρω την απόφαση του χειρουργείου

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •