lipos
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2

Thread: lipos

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1

    lipos

    γεια σας,,,,, εχω ενα προβλημα....κανω διατροφη εδω και 9 μηνες... κανονικα ολα.... δν τρωω τηγανιτα κτλ. τρωω ανα 3 ωρες,,, το κακο ομως με μενα βεβαια ειναι οτι ειμαι χορτοφαγος... και ετσι εχω συγκεκριμενα πραγματα να τρωω... τρωω και σογια αλλα οχι παντα... εδω και 4 μηνες εχω ξεκινισει γυμναστηριο.. ειχα μπει σε προγραμμα,, ολα μια χαρα... και εκανα και τρχ και πραγματικα εβλεπα το σωμα μου να αλλαζει πολυ γρηγορα,.. και τωρα εδω και εναμισι μηνα περιπου κανω μονο τρχ 3 φορες την εβδομαδα γτ δν προλαβαινω με το προγραμμα που εχω... βλεπω ολυ διαφορα στο πανω κορμο... αλλα οχι στον κατω.. δηλαδη επειδη εχω παραπανο λιπος στα ποδια ενω κανω διατροφη εκανα και περπατιμα μιση ωρα.. τωρα η αλιθεια ειχα καιρο να κανω περπατιμα στον διαδρομο.. αλλα και παλι δν εβλεα να χανεται το λιπος στα ποδια μου,.. απλα να σφιγγει λιγο...και επεισης εχει διογκοθει λιγο λογο του τρχ μαλλον... μου ειπαν πρεπει να κανω τρεξιμο για να χαθει το λιπος... αλλοι μου λενε οτι αυτο που κανω με το τρχ ειναι πολυ καλο αλλα θελει χρονο για τα ποδια... αλλα πραγματικα δν μπορω.. γτ λεω κανω τοσο καιρο διατροφη.... στερουμαι τοσα πραγματα.. κανω γυμναστικη και στα ποδια δν βλεπω τρομερη διαφορα... απλα νταξει.. εχει σφιξει δν μπορω να πω.... θελω να μου δωσετε καποιες συμβουλες για να δω τι αλλο μπορει να φταιει.. μιπως κανω κατι λαθος...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μηπως αυτο που βλεπεις δεν ειναι πια λιπος αλλα μυες.
    επισης-ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ-οταν λες λιπος, τι εννοεις?
    διοτι τα παντα ειναι σχετικα... εσυ πχ μπορει να εχεις λιπος στο κατωτατο φυσιολογικο η και κατω απο το κατωτατο οριο κ να θεωρεις οτι εχεις λιπος παραπανισιο... για πες μας αν θες

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •