Να συναντηθουμε ολοι οι υπερφαγοι!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Να συναντηθουμε ολοι οι υπερφαγοι!

    ΤΙς προαλλες ημουν με τη ματζουρανα βολτα στο κεντρο παλι..μετα απο τις δεκαδες συζητησεις μας σκεφτηκαμε οτι θα ηταν καλη ιδεα να οργανωναμε μια συναντηση ολοι μαζι καπου..ισως σε καποιο μαγαζι καφετερια οτι βολευει τον καθενα! Ξερω μερικοι μπορει να ντρεπονται,...Ομως σκεφτειτε οτι θα ειμαστε αγνωςτοι μεταξυ αγνωστων! Πχ ντρεπομαι να το πω στους φιλους μου αυτο αλλα αγνωστοι ανθρωποι που περνανε το ιδιο γιατι οχι..θα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια να συζητησουμε ολη μαζι αυτο το θεμα γιατι πραγματικα εχω αγανακτησει δεν αντεχω αλλο!!!! Να ενωθουμε και να νικησουμε για παντα την βουλιμια! Ακομα και οσοι την εχουν νικησει να ερθουν και να μας πουν τι τους βοηθησε! Αφηστε τις ντροπες σας λοιπον και ελατε!...Ακουω προτασεις για ημερομηνιες και ωρες καθως και τη γνωμη σας πανω σαυτο!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Εγώ δεν μπορώ να σας συναντήσω λόγω υποχρεώσεων αλλά και λόγω απόστασης. Παρ' όλα αυτά είναι μια θαυμάσια ιδέα να συναντηθείτε όλοι οι "κοντοχωριανοί" γνωστοί άγνωστοι αυτής της παρέας για γνωριμία, κουβεντούλα και υποστήριξη. Μπορείτε μάλιστα να καθιερώσετε τις συναντήσεις κάθε 15 μέρες για να παίρνετε δυνάμεις.

    Στην περίπτωση που δεν το γνωρίζεται, η ύπαρξη των γουέιτ γουότσερς οφείλεται σε τέτοιες συναντήσεις. Άρχισε από μια παρέα φίλων, οι οποίοι στην επόμενη συνάντηση έφεραν κι άλλους φίλους, μέχρι που το σπίτι της ιδρύτριας δεν χωρούσε τον κόσμο, οπότε οργανώθηκαν και νοίκιαζαν χώρους μεγαλύτερους (σε αίθουσες εκδηλώσεων της ενορίας τους, σε αποθήκες κλπ)... Λέτε να καταφέρετε κι εσείς κάτι ανάλογο; :yes: :tumble:

  3. #3
    αχ μακαρι! ειναι τοσοι πολλοι αυτοι που υποφερουν που αν ενωθουμε θα τα καταφερουμε το πιστευω!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    299
    Γεια σου Vet! Απ'ό,τι κατάλαβα, το παλεύεις πολύ να οργανώσεις κάτι συλλογικό.
    Είδα που πόσταρες στο θέμα μου μια σελίδα, αλλά να σου πω την αλήθεια,
    στην αρχή πίστεψα ότι ήταν σπαμ...

    Είναι καλή ιδέα, αλήθεια!
    Προσωπικά θα ερχόμουν κάποια στιγμή, αλλά προς το παρόν νοιώθω άνετα με την ανωνυμία μου...

    Έχεις ανοίξει κάποιο νήμα με την πορεία σου; Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για 'σενα!


  5. #5
    ναιι η σελιδα αυτη ειναι δικια μου! προσπαθω εδω και δυο χρονια..η ιστορια μου ειναι τεραστια εχω νοσηλευτει εχω τεραδτιες διακυμανσεις του βαρους μου κ τελικα βρισκομαι σε καλο δρομο..η αληθεια ειναι οτι εχω γνωρισει ατομα και με το να μιλαμε βοηθαμε ο ενας τον αλλον..οσο για την ανωνυμια που λες σου λεω σιγουρα οτι αξιζει το κοπο να μοιραστουμε ολοι μαζι το προβλημα μας και να μιλησουμε ανοιχτα και να θεσουμε στοχους ολοι μαζι..

  6. #6
    Γεια σας και από εμέ!
    Συμφωνώ με την Vet ότι θα ήταν μια καλή ιδέα να συναντιόμασταν όσοι θέλουμε και όσοι αισθανόμαστε άνετα, για να γνωριστούμε καλύτερα, ν' ανταλλάξουμε εμπειρίες και να περάσουμε ευχάριστα και δημιουργικά στον ελεύθερο χρόνο μας!
    Αν γίνει τελικά μια συνάντηση στην Αθήνα, θα προτιμούσα να γίνει μέσα στον Φεβρουάριο, γιατί από Μάρτη μάλλον θα είμαι εκτός Αθηνών...
    Αν τελικά δεν γίνει κάτι τέτοιο, δεν πειράζει... και από εδώ καλά είναι να τα λέμε!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    3
    Θα μου αρεσε να ρθω και εγω! Δεν εχω παει ποτε σε κανενα meeting απ καποιο φορουμ και φανταζομαι πως θα ναι ωραια. Ειδικα αν προκειται να μιλαμε για τις ιστοριες μας σχετικα με την αγαπη που εχουμε στο φαγητο..:bigsmile: και μακαρι μετα απο αυτη την συναντηση να καταφερω να παρω την αποφαση, διοτι ολο λεω θα θα θα και τελικα καταληγω να τρωω. :lol:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    47
    κοριτσια και αγορια (αν ελθουν) σας εχω μια ωραια φωτογραφια. Απο ενα blog: Life is a journey

  9. #9
    ωραια να βρουμε μια μερα ας πουμε Κυριακη να συνντηθουμε..τι προτεινετε;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •