Εφαγα αλλα γουσταρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133

    Εφαγα αλλα γουσταρα

    Kadi το τρολαρισμα σου δεν είναι καθόλου επιτυχημένο, άδικα κουράζεσαι να γράφεις άσκοπα μηνύματα... Αν θέλεις να τρως σαν να μην υπάρχει αύριο τρωγε, αλλά σε παρακαλώ σταμάτα να γράφεις στο σαιτ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Οκ γραφε ότι θες εγώ δεν σου ξαναδινω σημασία...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Kadi δεν έχεις κανένα σεβασμό, δεν έχεις κανένα όριο έτσι? Πρέπει να ντρέπεσαι που λες ότι δεν έχεις παρέες και σε θεωρούν άχρηστη, αυτό τι πάει να πει ότι όποιος δεν έχει παρέες είναι άχρηστος και άδεξιος και άσχετος? Εγώ είχα γράψει πριν λίγο καιρό ότι δεν έχω παρέες, και λες τα ίδια που λέω και εγώ... Είσαι πολύ κομπλεξικό άτομο... Αυτές που προσέχουν το σώμα τους δεν είναι πουτανες... ΦΥΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ Kadi ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Kadi πατάς πάνω πάνω που λέει "Αποσύνδεση" και δεν ξανασυνδεεσε πότε πια στο σαιτ... ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΕΞΕΦΤΕΛΙΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ... Συνεχίζω να πιστεύω ότι τρολαρεις με ύπουλο τρόπο , τουλάχιστον έστω και τώρα βγες από το σαιτ χωρίς άλλες κουβέντες και μην ξαναγράψεις σε αυτό το σαιτ ΠΟΤΕ!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    παιδια τι εχασα??? Να λειπει ο δικαστης της παρεας? =( Oχι τιποτα αλλο, αν δω κανεναν υπερ-κομπλεξικο, τα λεω πολυ ωραια! :D :smirk:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Κορίτσια ελπίζω το μέλος Kadi να μην ξαναγράψει πότε πια σε αυτό το σαιτ, χάρηκα που τα μηνύματα αυτού του μέλους διαγράφηκαν, αν τα διέγραψε μόνη της η Kadi το μηνύματα αυτά μπράβο της!! Περνούσε άσχημα μηνύματα ότι τα άτομα που δεν έχουν παρέες είναι αποτυχημένα,άχρηστα,άσχετα και αδέξια και ότι αυτές που προσέχουν το σώμα τους είναι πουτανες, άξιζε την απαξίωση μου αυτό το μέλος, αλλά με εκνεύρισε χθες απίστευτα το γεγονός ότι είχε διαβάσει τα προηγούμενα ποστ που είχα γράψει και τα επαναλάμβανε με τρόπο που ένιωθα ότι με προσβάλουν αυτά που έγραφε. Με αποτέλεσμα να ντροπιαζει προπάντων τον εαυτό της η Kadi, τους γονείς της που της μεταφέρουν τέτοιες αντιλήψεις και δευτερευοντος εμένα και τα υπόλοιπα μέλη που έχουν την ΔΠΤ της βουλιμιας. Ελπίζω να μην επιχειρήσει αυτό το μέλος να ξαναγράψει σε αυτό το σαιτ, τα χθεσινά μηνύματα του μέλους Kadi θα κάνω ότι δεν τα διάβασα και παραπάνω αξία δεν δίνω στα μηνύματα που έγραψε το συγκεκριμένο μέλος γιατί για μένα δεν έχουν καμία αξία!! Καλή ημέρα να χουμε!! :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Dulcinea del toboso έχεις δίκιο το σχόλιο του μέλους Kadi ότι " οποίος πάει σε ψυχολόγο είναι ψυχακιας" και η φάτσα της απελπισίας που συνόδευε το σχόλιο αυτό ήταν Αστόχο και κακεντρεχες . Επίσης, ένα άλλο μήνυμα που περνούσε μέσα από το ποστ της η Kadi ήταν ότι "η αξία ενός ανθρώπου, εξαρτάται από το βάρος του και από το αν κάνει διαιτα", γιατί είπε ότι όταν ξεκίνησε διαιτα στο γυμνάσιο ένιωσε όπως η ίδια ανέφερε από άχρηστη, ανάξια και αποτυχημένη, ένιωσε ότι απέκτησε αξία. Όμως, η αξία του κάθε ανθρώπου δεν εξαρτάται ούτε από το βάρος του, ούτε από το αν κάνει διαιτα, γιατί όλοι οι άνθρωποι αξίζουν και ό,τι έχει μέσα του ζωή αξίζει όπως τα ζώα και τα φυτά!! Επιπλέον αξία παίρνει ο άνθρωπος όταν έχει ο ίδιος ιδανικά,αξίες ,ηθική και όταν σέβεται τους υπόλοιπους και αποτι φαίνεται το συγκεκριμένο μέλος δεν διαθέτει τίποτα από τα παραπανω, δυστυχώς...

    Dulcinea del toboso ωραίο και υγιεινό φαγητό έχεις σήμερα και εμένα μου αρεσει ο αρακάς!! Καλή όρεξη κορίτσι!! :)

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    7
    Αυτη η κοπελα η kadi ειναι δυστυχισμενη. Οταν καποιος αποκαλει ψυχακια οποιον παει σε ψυχολογο και οταν λεει νιωθω αχρηστη και μονο οταν εκανα διαιτα ενιωσα καποια αξια ειναι παρα πολυ δυστυχισμενος. Ας μην το ξεχναμε αυτο. Ακομα και αν μας ειρωνευεται και μας βριζει μπορουμε να χρησιμοποιησουμε αυτο που λεγεται ενσυναισθηση και να μην το παρουμε προσωπικα αλλα να λυπηθουμε ενα δυστυχη ανθρωπο.ολοι εδω μεσα εχουμε υποφερει αλλος πολυ αλλος λιγο δεν εχει σημασια. Απλα βρισκουμε αλλους τροπους να το εκφραζουμε. Δεν κινδυνευουμε απο την κοπελα ατη εμεις. Εκεινη μονο κινδυνευει απο τον εαυτο της και αφου θεωρει ψυχακια οποιον παει σε ψυχολογο δυστυχως δε θα αναζητησει ποτε βοηθεια. Ειναι κριμα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    278
    Εδω κάτι παίχτηκε και το έχασα... Απο τα λίγα που κατάλαβα στεναχώρησε κάποιες από εσάς... Κσι δημιουργησε μεγαλη αναστάτωση
    Λοιπόν κορίτσια ξέρετε κάτι? Να είστε υπερήφανες για τον εαυτό σας γιατί ξέρετε τι έχετε , το γνωρίζετε και το παραδέχεστε με ιατρική βοήθεια η χωρίς το παλεύετε... Και εγω μαζί...
    Και για την ιστορία ψυχακιας δεν ειναι αυτός που πηγαίνει σε έναν ειδικό ψυχικής υγείας , αλλά αυτός που επιμένει να αγνοεί τα οποία συμπτώματα της διαταραχής η του προβλήματος που έχει και απλά ειρωνεύεται- κοροϊδεύει τους "πάσχοντες" για να καλυψει τις δικες του αδυναμιες, η απλώς αρνείται να δει τη δική του νοσηρή πραγματικότητα!!! Προφανώς αυτο τον βολεύει αυτός είναι ο φόβος του!!! Θέλει μεγάλο θάρρος και δύναμη να κοιτάξεις
    μέσα σου και να δεις τις αλήθειες σου!!!
    Οποιος κατάλαβε κατάλαβε!!!
    Μην πτοειστε κορίτσαρες μου από κάτι τέτοια!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •