κλαμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61

Thread: κλαμα

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565

    κλαμα

    απο χθες το βραδυ κλαιω συνεχεια
    θα αργησω να ξαναμπω εδω παιδια μου
    σας ευχαριστω για ολη την υποστηριξη τοσο καιρο
    ευχηθειτε μου να καταφερω να επιβιωσω

  2. #2
    Μαράκι τι έγινε?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    κουκλα δεν εισαι η μονη που απο χθεσ κλαισ.ολοι στισ μαυρεσ ειμαστε.αλλα μην εγκαταλειπεισ.ολοι ζουμε με την ελπιδα.πεσ μασ ομωσ τι συμβαινει?
    οι συμβουλεσ σου ειναι πολυτιμεσ για εμασ.ετσι οπωσ μασ βοηθασ θελουμε να σε βοηθησουμε.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    3 μερες και γω εκλαιγα απο καταιλιψη ελαφριας μορφης γιατι νομθζα δεν 8α βρω φαρμακα να με ππινανουν κλπ μην το βαζεις βρε κατω δεν εισαι η μονη .κανε ιπομονη μωρο μου θα περασει αγαπη μου γλικια σε περιμενουμε

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    δεν μπορω να πολεμαω να φτιαξω το μεσα μου κ να τσακιζεται η ψυχη μου
    ενας μεγαλος καυγας, ο απολυτος εξευτελισμος της υπαρξής μου
    φευγω κ ελπιζω να τα καταφερω

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    πεσ μασ κουκλα ακριβωσ τι εγινε.μην εγκαταλειπεισ στο ξαναλεω.εισαι δυνατη.μπορεισ να τα καταφερεισ και αξιζει να τα καταφερεισ.μονο για σενα.κοιτα τον εαυτο σου.την παρτη σου.πρεπει να φανουμε δυνατεσ γαμωτο.να μην μασ τσακιζουν.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Μαρία σε νιώθω
    Κάνω μια προσπάθεια για μένα και όλα δείχνουν ότι με καταστρέφει ακόμα πιο πολύ, με βουλιάζει, με σκοτώνει, με τρελαίνει.
    Ποτέ δεν πίστευα ότι θα έφτανα στο σημείο να είμαι τόσο χάλια όσο σήμερα. Μέχρι που έφτασα να κλαίω μέσα στο δρόμο μέσα στον κόσμο, δεν άντεξα.

    Κορίτσι μου, οι δυο κουβέντες που έχω να σου πω είναι αυτές που λέω και στον εαυτό μου.
    Δεν έχουμε άλλη ζωή, ούτε μας δίνεται άλλη ευκαιρία. Ο εαυτός μας, η ζωή μας, είναι ότι έχουμε και δεν έχουμε, τίποτα άλλο. Τίποτα! Είναι το πιο σημαντικό όμως! Ποτέ δεν είναι αργά! Ποτέ! Σκέψου ότι όπως έζησες κάποιες όμορφες στιγμές στο παρελθόν - σίγουρα υπήρξαν! - υπάρχουν σιγουρότατα κι άλλες όμορφες να ζήσεις. Υπομονή κάνε και έχε πίστη κορίτσι μου.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by mstrouf
    ενας μεγαλος καυγας, ο απολυτος εξευτελισμος της υπαρξής μου
    Πολλές φορές δεν έχει σημασία το τι θα πούν για εμάς αλλά το πόσο σημασία θα δώσουμε σε αυτά που θα μας πούν. Τώρα θα μου πείς..τι μάς λές κι εσύ βρε εξυπνάκια...ευκολο να το λές δύσκολο να το κάνεις. Σημαντικό είναι να επιβραβέβουμε τον ευατό μας για τον αγώνα που κάνουμε εμείς για το καλό μας και όχι για τον αγώνα που κάνει κάποιος άλλος ωστέ να μας ρίξει.

    Κουράγιο..ξέρω τι σημαίνει κατάθλιψη και ξέρω πως η ξαστεριά είναι πιό ωραία οταν προηγουμένως υπήρξε μπόρα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Originally posted by anwnimi
    Μαρία σε νιώθω
    Κάνω μια προσπάθεια για μένα και όλα δείχνουν ότι με καταστρέφει ακόμα πιο πολύ, με βουλιάζει, με σκοτώνει, με τρελαίνει.
    Ποτέ δεν πίστευα ότι θα έφτανα στο σημείο να είμαι τόσο χάλια όσο σήμερα. Μέχρι που έφτασα να κλαίω μέσα στο δρόμο μέσα στον κόσμο, δεν άντεξα.

    Κορίτσι μου, οι δυο κουβέντες που έχω να σου πω είναι αυτές που λέω και στον εαυτό μου.
    Δεν έχουμε άλλη ζωή, ούτε μας δίνεται άλλη ευκαιρία. Ο εαυτός μας, η ζωή μας, είναι ότι έχουμε και δεν έχουμε, τίποτα άλλο. Τίποτα! Είναι το πιο σημαντικό όμως! Ποτέ δεν είναι αργά! Ποτέ! Σκέψου ότι όπως έζησες κάποιες όμορφες στιγμές στο παρελθόν - σίγουρα υπήρξαν! - υπάρχουν σιγουρότατα κι άλλες όμορφες να ζήσεις. Υπομονή κάνε και έχε πίστη κορίτσι μου.




    bravo re anonumh moy 8omizeis emena etsi opos mulas adraku kai den kolonoyme poy8ena.maraku upomonh 8a perasei kai 8a mas grafeis kai pali poso kala eisai opos kano k go.otan eimai skata grianiazo alla meta p eimai kala kano xaroyles .mia zoh thn exoyme opos leeu i filh m h anonimh den rpokite na mas do8ei ksana h eukeria na xanazisoyme.oooooooso kian poname prepei na paleyoume emeis.to ofeiloyme ston ayto mas

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαρια πες λεπτομερειες συνεβη κατι?
    Οτι θες δεν σε πιεζουμε ευχομαι να σου πανε ολα καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    σας ευχαριστω παιδια που μου γραψατε..
    εκανα επιτελους το ξεσπασμα μου! πρωτη φορα εχω κλαψει στην ζωη μου μεχρι σημερα κ πρωτη φορα εδειξα σε ολους οσους με εφεραν στην κατασταση που βρισκομαι σημερα πως αισθανομαι
    δεν αντεξα αλλο εσπασα κ εσπασα ελπιζω για το καλο μου
    τα εφερα ολα τουμπα, τ αναποδογυρισα..
    ελπιζω να καταφερω να συνεχισω, ως εδω καλα.. μετα το σημειο που με φτασανε εχθες το βραδυ, δεν γινοταν διαφορετικα.. ο πρωτος γύρος κερδήθηκε.. εχω αγώνα ακόμα!
    σας ευχαριστω ολους που με στηριζεται, το εχω πραγματικα αναγκη σε ολη αυτη την προσπαθεια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    το κλαμα κανει καλο βγαζεις απο μεσα σου τον πονο αλλιως τον κρατας μεσα σου μεχρι να κανεις το μπαμ.καλα εκανες που εκλαψες.κουραγιο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Mπραβο Μαρακι μου....ναι ενασ αγωνασ κερδιθηκε.. ..εισαι πολυ δυνατη..σ αγαπαμε πολυ.. δυναμη..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    που εισαι βρε Adzik;;; σε χασαμε!!!

    γμτ αισθανομαι πολυ περίεργα, πολυ χαλια, όπως είπα κ προηγουμένως στο καλό μου κορίτσι που μ ακουει.. εχω φτάσει στο χειρότερο σημείο, αν παλιότερα έλεγα ότι σέρνομαι, αυτή την στιγμή αισθάνομαι πως έχω μείνει ακίνητη κ περιμένω τον θάνατό μου..
    είναι φοβερό όλα όλα όσα γίνανε, δεν πρεπει ομως να κανω πισω όπως κ αν αισθανομαι

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Βρε ζουζου στην γιατρο μασ πηγεσ?πηγαινεισ?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •