Κάποιος που να ξέφυγε από τα υπερφαγικά? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Originally posted by MissButterfly
    Δεν ξερω αν βγαζει νοημα ο συσχετισμος που εκανα, αλλα ετσι το βιωνω εγω...
    Μανταμ σου σου ποιο να αποδεχτεις καλη μου?
    Dulcinea m ειναι πολυ ευστοχο βιντεο, σε οσους δικους μου το εχω δειξει ηρθαμε πιο κοντα, με καταλαβαν λιγο περισσοτερο.
    Βγάζει κ παραβγάζει νόημα κεγώ έτσι το βιώνω σαν τέρας που με ακολουθεί παντού.
    Απλά εννοω οτι είναι πολύ δύσκολη η συμφιλιωση με τον εαυτο μου κτην διαταραχούλα μου μετά από τόσα χρόνια ενοχών, αυτοαπόρριψης κ αυτοτιμωρίας. Κ ακόμα πιο δύσκολο να μάθω να το διαχειρίζομαι ώστε να γίνει τερατάκι. Δεν λέω τίποτα ουσιαστικό μόνο οτι δυσκολεύομαι

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα;
    Εννοώ πως το αν η χημεία φέρνει τα ψυχολογίκα, ή τα ψυχολογικά την χημεία, είναι κάτι στο οποίο ακομα δεν εχουμε βρει απάντηση. Εγώ πάντως θεωρώ πως ένα υγιές ψυχικά άτομο, θα αντισταθεί πιο εύκολο στο βιολογικο ερέθισμα όταν ξέρει πως δεν το χρειάζεται.

  3. #18
    δεν βαριέσαι! από που κ αν το πιάσω σωτηρία δεν βλέπω!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Χαχαχαχαχα!! Ετσι ειναι!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Originally posted by Μαντάμ σου σου
    Originally posted by MissButterfly
    Δεν ξερω αν βγαζει νοημα ο συσχετισμος που εκανα, αλλα ετσι το βιωνω εγω...
    Μανταμ σου σου ποιο να αποδεχτεις καλη μου?
    Dulcinea m ειναι πολυ ευστοχο βιντεο, σε οσους δικους μου το εχω δειξει ηρθαμε πιο κοντα, με καταλαβαν λιγο περισσοτερο.
    Βγάζει κ παραβγάζει νόημα κεγώ έτσι το βιώνω σαν τέρας που με ακολουθεί παντού.
    Απλά εννοω οτι είναι πολύ δύσκολη η συμφιλιωση με τον εαυτο μου κτην διαταραχούλα μου μετά από τόσα χρόνια ενοχών, αυτοαπόρριψης κ αυτοτιμωρίας. Κ ακόμα πιο δύσκολο να μάθω να το διαχειρίζομαι ώστε να γίνει τερατάκι. Δεν λέω τίποτα ουσιαστικό μόνο οτι δυσκολεύομαι
    μα το ουσιαστικο αυτο ειναι, να αποδεχτουμε οτι ειμαστε ανθρωποι ευαλωτοι με συνηθειες χουγια αισθηματα αδυναμιες λαθη παθη, να μας αγαπησουμε και να μας βελτιωσουμε.
    Ο ευκολος δρομος ειναι να μην κανουμε τιποτα οπως το βλεπω...ο δυσκολος να προσπαθησουμε.
    Ομως για σκεψου την ανταμοιβη <3

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Κανω κα εγω υπερφαγικα συχνα πυκνα με μεγαλα σκαμπανεβασματα στα κιλα μου.Η αληθεια ειναι οτι με κουρασε αυτο.Κυριως με πιεζει το λαθος διατροφικο προτυπο που δινω στην κορη μου.Πλεον αποφασισα να δω καποιον ειδικο ψυχολογο για το θεμα αυτο.πρεπει να καταλαβω καποια στιγμη τι ειναι αυτο που με οδηγει στα υπερφαγικα και μετα να τα πολεμησω...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •